Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Profilova fotka
lily..ja som si uz saty vybrala a mam ich aj zajednane..bola som v Milady v PD toto su moje satocky ;-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Lilly a Kessinka, vdaka moc :) S kaderkom v tescu mam dobru skusenost, nevedela som, ze aj licia... No super a mam 2 v jednom... Tesim sa:) papa a dobru noc
Profilova fotka
zuzkut ja som bola velmi spokojna s mojim licenim aj ucesom, kuk do albumu.. modry den robi krasne kytice, ale ma dost vysoke ceny, porovnatelne s BA bambulka ja som si bola v milady skusat saty a strasny pristup tam mali.. bolo to v sobotu, kedze robim v BA a teta bola zduta, ze sme dosli skusat saty, ked ona akurat mala svadbu.. tak som mohla skusat len 2 saty.. :-|
Profilova fotka
bezas to mi je luto, ze si mala takuto skusenost. ja som si na nete nasla saty, zavolala som do PD, ze ci ich maju tam, alebo v Novakoch..strasne prijemny pristup, vypytali sti tel. cislo a za 10 minut mi volali spat, ze ich maju v PD, ze kedy by som chcela prist.. ja osobne som bola velmi spokojna... moja sestra mala svadbu minuly rok, ona bola v Novakoch a tiez super pristup..ale tiez sa dala objednat. ono je to asi lepsie, vtedy mas zaruku, ze sa ti budu venovat ;-)
zuzkut nasla som jednu nevestu, ktorej palino robil vlasky aj make up, pozri si svadobny album slavomira_k
teda neviem ci spolupracuje s kadernictvom, tak mi vravela kamoska, no pracuje urcite v parfumerii v tescu, neprehliadnes ho :-D
bambulka saty mas vybrate krasne, ja som este nebola skusat, lebo mi do toho nieco prislo, no dam potom vediet x-)
Profilova fotka
veru bambulka su pekne..jedna kamoska od nas z mojho rodneho mesta sa v nich nedavno vydavala a vyzerali byt skvele,....preto som si ich nemohla aj ja vybrat...bude na svadbe aj ona pozvana...xiix
Profilova fotka
kocky dakujem vam...vy urcite tiez najdete kraaaaaaaaaasne saty :-)
Profilova fotka
ja som nasla...ale snad nebudu este zajednane...som si myslela, ze nebudu problemy, ked mame svadbu v piatok, ale veru som si vsimla ze celkom aj ano..to dobreeeeeee je uz zajednane...xi..
ahojte dievcence, ja som s palim z tesca robila 5 rokov, urcite ho odporucam, je velmi sikovny, ale aj "busy", treba si ho zajednat vcas.
ahojte, dlho som tu nebola, cez vikend som bola na svad. veltrhu vo Viedni
Článok sa načítava...
lilly, no agentura mi pomoze s celou organizaciou, to co by som ja nestihala a robia mi aj svadob. kyticu/kraasnuú/, pierka pre hosti, druzickam kyticky, vyzdobia restauraciu, kaplnku na zamku a auto a vsetky mozne rozne drobnost, ktore mna ani nenapadli,... uz si len zavolame a upozornia, co este...
lulu tak to mas super..
baby poradte mi nejake svadobne salony, okrem milady a natalie v pd, moze byt aj v partizanskom ci handlovej... dikiiiii :-D
Profilova fotka
lilly ahooooj...no v handlovej nic nemame :-| v PD viem este o salone Motylik, ale z vlastnej skusenosti by som neodporucala..ja som mala od nich spolocenske saty a bola som dost nespokojna..so satami a aj s pristupom :-S
Profilova fotka
nasla som este toto..ale ani len netusim, kde to je a ani som o nikom nepocula, ze by tam bol pozerat saty..ved vyskusaj.. Svadobný salón Gina Námestie Slobody 1 Prievidza Svadobný salón Magnifica Bojnice Hurbanovo námestie 76- oproti reštaurácii Dobrá víla
ahojky bambulka dikiiii, do magnifice sa chystam zajtra a na tu "ginu" sa popytam, dakujeeem
Ahojte baby, potrebovala by som poradit, ze kto v PD robi peknu vyzdobu, viete o niekom? 12 apríla mame svadbu v bojniciach a nikoho na to este nemam, a kedze pracujeme v BA tak nemame tolko casu to tam vsetko obiehat, budem velmi rada hocijakej dobrej rade, dakujeeem ;-)
ahoj adinkaa pozri si v katalogu firiem jasmine, mala ich lennnka a bola spokojna, mne sa tiez moc paci ako robia vyzdobu... alebo skus este vyzdoba bodka com,(nemozem to napisat tak normalne , je to tiez pani z okresu pd x-) )
ahojte, adinka, jasne JASMINE, ja som si pisala aj s lennnkou a sama chvala, tiez sa mi paci ich styl, volala som s majitelkou a vela mi poradila, ak chces, poslem ti cislo alebo mail...
Dakujem kocky, ste zlate :-) nasla som tam aj cisla takze v pohode, dakujem :-) neviete ako su na tom cenovo?
Ahojte, som tu po dlhsom case... Vdaka za toho Paliho... Myslim, ze teraz, ked viem, ze robi v parfumerii, tak viem, ktory to je... Jasne, kupovala som si u neho laky na nechty. OK, no super. A mam po probleme, ako sa len tesim:) Ste zlate, este raz vdaka moc... papa
Profilova fotka
adinka este aj pani Supukova, ja som mala od nej vyzdobu aj kvety, kuk album, mozem ti dat kontakt.. lilly v magnifice maju velmi pekne saty, aj pani majitelka je velmi ochotna ;-)
adinka, JASMINE -velmi prijatelne, nakolko cenu prisposobi Tvojim poziadavkam, treba si povedat, co chces, spravi ti rozpocet a potom sa vyjadris, aspon u mna to tak bolo
Ahojte, super ze existuje taketo forum. Ja zijem v zahranici tak pripravy celej svadby su na mojej mamine, Rada by som sa s vami poradila. Kolko asi tak stoji pozicanie siat? Nemam vobec ziadnu predstavu, tak neviem ci si tu nejake kupim alebo radsej poziciam ked pridem domov. Aku mate skusenost s tym, ze nejake saty sa vam pacili na nete a potom ako sedeli na postave? Da sa to nejako uhadnut? Diky moc za kazdu odpoved,
jaj kocky este ma napadlo, vedeli by ste odporucit nejakeho dobreho fotografa? Nechcem klasicje pozy vo fotostudiu, ale radsej nieco dynamicke, nech to ma stavu. Diky
Profilova fotka
tomajova pozicovne siat je velmi individualne, stoji od 5.000 (ked je akcia aj menej) az do cca. 20.000 (v BA a aj niektore saty su este drahsie) na webe vyzeraju saty pekne, najlepsie je ale vyskusat nazivo, aspon aky styl a strih ti sedi fotografov je dobrych celkom dost, mna fotila Cathy, mozes pozriet album, potom Palo Briatka, Andrea Zerula (ale ta ma dostala svojim "super" pristupom)... potom je kopec takych vychytenych celoslovenskych, ale tych treba dost dopredu rezervovat, su vacsinou z BA a aj tie peniaze sa tomu rovnaju
Profilova fotka
bez..dostala si moju IP o tych poharikoch?
Profilova fotka
hej, bohuzial vedia opieskovat len nohu bez podstavca, datum pieskuju

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?