8.9.2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
kto je tu s takým istým termínom? :-) už máte niečo povybavované?
Profilova fotka
sevzuz maco sa rozhodol, ze ziadne francuzske one nebude :-N k obleku mal aj vestu, takze ak sa do svadby zmesti aj do vesty, bude mat tu, koselu ma bielu - super znackovu z usa a chceme vlastne len kravatou doladit ku mne... saty su peknucke ;-)
viem tie su pekne, len som nechcela riskovat to, ze nebudu podla obrazku, predsa len nie vzdy vyjde u krajcirky to co by si clovek predstavoval :-S
Profilova fotka
bayka a oriesok baby - doba je moderna veru. - pridavam sa k vam, tiez mame svadbu 8.9.07 a tiez sme sa nasli cez net :-))
Profilova fotka
Ahoj zvalka náte svatbu v ten istý deň a v tom istom okrese. :-) :-) :-)
Profilova fotka
Ahoj zvalka náte svatbu v ten istý deň a v tom istom okrese ako my. :-) :-) :-)
Profilova fotka
Super poradilo sa mi to poslať dvakrát
Profilova fotka
zvalka vitaj v klube :-D kedy ste sa zoznámili s drahým?
Profilova fotka
cauko baby. evita, no krasa..a kde mate presne? v ktorom to restauracnom zariadeni? mozno sa aj osobne pozname ;-) oriesok- no prve stretnutie bolo 26.11.2001 pekna doba uz :-)
Profilova fotka
no my sme sa prvý krát stretli niekedy okolo 8.12.2002.. to už ho mám tiež peknú dobu na krku :-D a každý to už od nás očakával, že to už každú chvíľu oznámime, že sa chceme zobrať..
Profilova fotka
no my mame 6.12. taky oficialnejsi termin. rok pred vami. a je to super, ze sa lubime stale viac a viac. cim sme spolu dlhsie, tym sa viac lubime...
Profilova fotka
vidim baby, ze same decembrovky.. my sme "oficialne" spolu od 20.12.2002 8-)
no a ja ked sa nad tym zamyslam, mi sme spolu prvykrat zacali chodit v auguste ale to bola len taka skuska ;-) a potom 5.12.2003 cha cha to je sranda
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak fajn- same decembrovky- same 8.9. - a same zoznamka cez net- txt...to je super ! 8-)
Profilova fotka
Caute kocky, tak vidim, ze sa to zu po niekolkych dnoch nejak rozprudilo :-) Takze moje novinky: oriesok - V tu sobotu sme boli aj my v tom Polsku, veru taky "skvely cas sme si vybrali" :-) zmokli sme do nitky ale stalo to za to ... vid 2. album z priprav ... Bubovi sme kupili oblek (3-kombinaciu za 2690,-), popolnocnu koselu s kravatou, svadobnu kravatu, ja som si kupila topanocky a moja mamusik kostim a topanocky. Vsetko s velikou spokojnostou :-) Dnes som si opat zmenila farbu vlasov na tmavo, takze to uuz bude aj ta final na svadbu :-) a tetus zo svadobky mi pisala ze sa mam zastavit, ze dniesli nove saticky :-) A este sme boli dat dnes doporiadku papiere na matrike a konecne sa dohodnut s fotografkou ... A este pre vsetky babenky : my nie sme "dcembrovi", my budeme mat 11.6. prve vyrocie nasho vztahu ... 8-)
Profilova fotka
Ale 8. 9. to isti z mnohych hladisk .. 8-) vid predslov albumu c.1
ja nie som zoznamko cez net, ale ostatne sedi ;-)
Profilova fotka
my veru aj to zoznamenie cez net 8-) ale nikto nam nechce verit :-D
Profilova fotka
ahojte babulky:o) tak mňa to čaká 1.9. a momentálne som troška mimo, pred pár minutami mi najstaršia družička oznámila, že bude mať bábo a pravdepodobne svadbu skorej ako ja. babenky mňa picne z jedne strany sa moc moc teším a z druhej mi nastáva problémik........aaaaaaaaaaa čo terazky?? :-S :-D :-| :-N
Profilova fotka
tak to mas dobre bez, ze vam nechcu verit ... ja som sa stretla skor s takym jemnym "opovrhnutim" :-( ale uz si ludia zvykli, ked zistili, ze sme vlastne normalni ;-) , aj ked nerada sa tym "netovskym" zoznamenim chvalim ...
Profilova fotka
a aky problemik akcevo? Kedy ocakava tvoja druzicka babo?
Profilova fotka
bayka tiez to nevesiame kazdemu na nos, ze sme sa zoznamili na "chate"... akcevo a z coho je problemik? ze bude mat skor svadbu, alebo ze nebude moct ist na tvoju alebo? =-)
Profilova fotka
bayka - ja sa tiez nechvalim. len ked sa uz pytaju, ze ako sme sa dali dokopy...:-) a nasi budu mat 30 vyrocie svadby akurat na nas termin :-)
Profilova fotka
sa jasan ze nikto sa nechvali :-D a to to je paradna nahodicka s tymi datumami svadby nasich rodicov ....
Profilova fotka
no, sme si dali toho 8.9. aj preto tak trosku. sa mi to zdalo mile ze 30 rokov od svadby mojich rodicov, ich sa budem vydavat ten isty den aj ja... :-)
Profilova fotka
dievcata - ste tu niektora z BA? myslim, ze ci sa tu nezdrziavate...:-)
Profilova fotka
ale zdrziavame, zdrziavame ;-) nasi rodicia su aprilovi.. tento datum sme si zvolili, lebo sa nam pacil
Profilova fotka
presne tak aj my sme si dali :-) a este som aj na zaciatku mala zelenkave saticky ako mala aj moja mamusik ...
z BA nie som ale pracujem tam - tu :-)
Profilova fotka
bezaz - noo, zas nebolo to len preto- rok a mesiac boli iste bez ohladu na ostatne veci - a mal to byt skor zaciatok septembra - a prvy sa nam nepacil a tak to vlastne aj vyslo. a jasne ze sa nam aj pacil - 7-8-9- 09.08.07
Profilova fotka
Ja pracujem a byvam v BA ...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?