08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
nastastie ja som mala kostoly na vyber 3 v okoli takze pre mna ten hotel bol najdolezitejsi.
Profilova fotka
Stormie - tak drzim palce...ja si pripadam tiez jak psycho...frajer finisuje vysku a je na nervy zo skoly, do toho moje nervy z toho, ze vsetky dobre restiky a hotely su uz obsadene...pre nas termin tiez velmi dolezity, takze menit nebudem. Akurat mam asi moc velke naroky na kvalitu.. :(
no ako mi by sme cisto teoreticky mohli mat hostinu u znamych - bolo by to uuuuplne zadarmo ale je to doslova krcma tak asi 8 cenova...keby sa to tam komplet zrekonstruovalo tak asi aj tak poviem nie :-D keby som chcela svadbu v rifliach tak idealne miesto :-D
Profilova fotka
No neviem, aj 8-cenova sa podla mna da zamaskovat :))) Naco vymysleli krasne obrusy a navleky :D Srandujem...jasne, ze "da sa" - ale malo by to byt take, aby ste z toho miesta mali radost...
tak a mam dalsie 4 typy na hostinu - mamina sa zahra na telefonistku :-D tak som zvedava co zisti
no a este dalsie 2 typy vdaka baba z tejto stranky :-D tak ked uz z tohto nic nebude rusim hostinu
tak kocky konecne mam vybavenu salu co je v nitre nadludsky vykon vsetko rezervovane uz som aj satky skusala ale este pojdem poskusat tak este kameramana a Dj-a a bude vsetko hlavne vybavene
lucinkao: tak gratulujem, mamine sa dnes podarilo spravit aspon predbeznu rezervaciu v jednej restike, maju aj zahradku co som chcela a hlavne co ma potesilo hore maju aj apartman pre 8 ludi co je pre mna absolutne super kedze dojde 7 ludi z moravy a aj tak pre ne trebalo ubytko a z toho budu 2 deti ktore pojdu spinkat skorej takze svagrina by musela ist s nimi a takto moze zurovat s nami do rana :-D aq dalsia vec co ma dnes potesila je ze tatkova kolegyna robi na polovicny uvezok vyzdoby s kamartakou kvetinarkou takze o dalsiu starost menej :-D dnes to bol pre mna asi najlepsi den organizovania svadby :-D :-D :-D
stormei aj my mame restiku a terasa tam aj my budeme musiet vybavit ubytko tak este ze nitra je male mesto
to je ako dobre ze to je male mesto??? bude asi menej moznosti ci nie??
no ze nebudem sa vliect hodinu cez mesto no zatial sme naratali 36 hosti oficialne ale rodicia akosi stale prihadzuju :-N no tak mi vrav my sme nevedeli zohnat restiku vsetko obsadene nastastie jedno nam nechali :-D
mne sa nastastie do toho koho pozvem nestaraju - teda zatial a dufam ze to tak aj ostane, ja sa stretavam len s jednym bratrancom, mam este 2 sesternice a tie som nevidela aj 10 rokov takze im poslem len oznamenie...asi mam stastie ze sme v podstate mala rodina, si neviem predstavit organizovat svadbu pre 100 ludi...
Článok sa načítava...
aj my len ozaj nalblizsich pozyvame len sme zabudli na priatelovho krstneho aj so zenou :-D kde vsak by som sa nedoplatila uz teraz ma vyjde svadba vyse 100 tisic a to ratame 50ludi aj s kamaratmi po polnoci
Profilova fotka
stormie, hej ja si asi prvy krat v zivote zelam ze nech sme mensia rodina! Mam z mojej strany clenov z rodiny= 70, a to su fakt len blizka rodina! Tak sme sa pri prvotnych cislach dostali k cilsu 160, co je celkom ze scary :-D . Mame vsak stastie ze nase venue je ako biely kanvas, a tym padom si sami urcujeme kolko ludi nasytime a pohostime, priestory budu schopne pojat tolko ludi, kedze mame moznost vystavat v parku markizy. A plus priestory ubytuju 52 ludi, co je uzasne, ze to mame zabezpecene, najma kvoli cestujucim z dialky... Takze teraz jeden z najvacsich orieskov ktore nam treba prelusknut je> catering! =-) Ako to mate vy? Mate primarne zabezpecenu hostinu, od miesta kde mate slavnost? Alebo riesite catering externe, hm?
mi mame hostinu v restike - teda dufam lebo este nie sme dohodnuty na 100%, takze od nich musim nieco brat,maju to v podmienkach - nejake to nealko, alko a jedlo a kedze ja chcem len svedske stoly tak uvidim co mi tam daju a potom budem riesit nieco dalej, ale urcite tam bude prasa a udeny losos ktore si zabezpecime mi.....inak ak chces kontak na dobru cateringovu firmu tak poslem do ip,je to vlastne rodinny podnik mojho kamarata, maju fakt velke skusenosti a este donedavna mali v prenajme pegas
Profilova fotka
ano, stormie, budem rada ak mi posles kontakt :-) a inak> prasa chceme aj my :-D odkial budete mat to? Inak, drzim palce s restikou, asi cakas kym sa na to pojdes poziret osobne? Alebo budes riesit zmluvu cez rodicov, hm? Kazdopadne, nech ti to vyjde :-N !!
zatial mame predbezny termin, tento tyzden sa tam nasi zastavia jednak aby to obzreli lebo fotky obcas klamu a aj aby zistili cenovu ponuku a ked to bude ok tak to berieme a ja si to pojdem pozriet az vo februari a dohodnut dalsie podrobnosti...prasa vybavuje moj tata lebo s drahym sa rozhodli ze oni chcu na svadbe prasa :-) ja som to schvalila ale nestarm sa odkial ho budu mat ale predpokladam ze nejako poznamosti...a kontakt posielam
luciita - ahoj vsimla som si ze aj ty budes mat svadbu 8. 8. v BB? Kde budete mat hostinu?
ahojte, uz som tu davno nebola a pozeram, ze sme sa riadne rozrastli :-) dokonca je tu coraz viac tusim aj takych neviest, co budu mat svadbu 8.8. v Starom meste :-) stormie: ako si dopadla s tou restikou nakoniec? Kde to budete mat?
Profilova fotka
zelnikova> ano ano :-N v Starom meste :-N obrad o 14.00 ako pokracujes s pripravami?
zatial vyhrava rolando v devinskej, tento tyzden by som mala mat viac info - hlavne ohladom financii tak uvidim a dufam ze to nebude nejaka prehnana suma lebo uz som pozrela na nete asi vsetky moznosti v ba a blizkom okoli a nic ine sa mi nepaci, vacsinou je problem ze nie je terasa s travnikom a to bola v podstate moja asi jedina podmienaka na priestor...
barborao: :-) my mame obrad o 12.30. Predpokladam, ze Zichyho palac ci nieco ine? My mame uz matriku vybavenu, restiku zarezervovanu, uz len dotiahnut chatu na vecernu gril party. Ako ste to vyriesili s hudbou na obrad? stormie: v rolande sme boli minuly rok na valentiskej veceri a bolo to tam velmi prijemne. Dobra volba. Tiez som riesila najprv nieco ako ty, velmi som chcela svadbu niekde v BA, kde je aj terasa a zahradka, ale nakoniec som to vzdala. Drzim ti palce :-)
Profilova fotka
zelinkova> vy mat v Zichyho palaci? Uau, ten salonik je krasny! Ja mam vybaveny Dom sv. Martina, cize velmi blizunko. A s hudbou> mame to zatial otvorene, a s dvoma moznostami -operna spevacka s doprovodom klaviru, alebo slacikove kvarteto. ziva hudba je nadherna!! Ako to mate s hudbou vy? Inak na matrike v Starom meste su super! Zatial som s nimi komunikovala jedine cez telefon, velmi zlati ochotni sa mi zdali! Cakaju ma tie vybavovacky buduci mesiac a potom samozrjeme ze vsetky nalezite cirkevne docs.. Gril party v zahrade znie uzasne!! Uvazujeme nad tym aj my!
:-) mi mame obrad o 16 v zdrkadlovej takze bude z vas najdlhsie slobodna... zelnikova:a kde budete mat hostinu vy?
barborao: no ja hudbu stale spekulujem. Ja som netusila, ze treba az 3 rozne skladby :-) a navyse sa to tam neda ist pred tym vyskusat, tak sa bojim, aby to hralo, ak to nahodou bude napalene CD :-( S matrikou mas pravdu, boli tam velmi zlati, aj ked sme si telefonicky termin rezervovali, aj potom, ked sme boli osobne podpisat ziadost. stormie: v Chez David. Tam boli zasnuby, takze to ma pre nas velku symboliku a zaroven je tam taka kvalita sluzieb, ze viem, ze sa na nich mozem sto percentne spolahnut.
zelnikova: tak to ano..a to je zidovska restika nie??? ci varia tam aj normalne jedla?? teda nechcela som ta nijako urazit ak si nahodou zidovka... aj mne dali zoznam skladiem ze si mam vybrat myslim 3 prip. ze si mozem doniest 3 ale mne to dojde blbe - napr.ze jedna skladba pri vymene prstienkov - vsak to trva par sekund a ta skaldba ani poriadne nezacne a uz pojde dalsia lebo budeme robit nieco ine??? takisto nastup - ved zrkadlovka nie je katedrala ze od vchodu po oltar je 200 metrov tak aj stihne dohrat nejaka skladba...takze ja chcem len jednu po cely cas obradu a na koniec klasiku svadobny pochod aj ked tu v nejakej diskusii baby tvrdili ze to ma byt pri nastupe nevesty..
stormie: ano je to zidovska restauracia, ale nie sme Zidia ani jeden :-) varia tam aj klasice jedla, nielen koser a my tam chodime velmi radi. Naozaj chutne jedla, prijemne prostredie a neskutocna obsluha. S tymi troma skladbami to aj mne pride zvlastne a presne z toho isteho dovodu. Vraj to sice zvukar potom stisi do stratena, ale aj tak sa mi to zda zvlastne. Najradsej by som videla nejaku svadbu v Zichyho, aby som mala predstavu...
ja si aj tak myslim ze mi dvaja nebudeme vnimat ziadnu hudbu...a hostia by aj tak nestihli zareagovat ze jeeej to je ta a ta a uz vobec by nevedeli ze ta alebo ta skladba ma pre nas nejaky specialny vyznam...
stormie, ja si tiez myslim, ze budeme taki rozklepani, ze obrad ledva budeme vnimat :-)
cama: budeme to mat v Brusne, Hotel Polana

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?