08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
dnes sme boli zajednavat termin v kostole ale zasa nic lebo strankove hodiny su od 16.00 do 17.30 tak idem v stredu na treti krat sa to hadam podari .... dufam ze bude este volne :-|
monikac: no tak sme vcera boli za tym fararom, ale bohuzial nepatrime do jeho farnosti takze nas pekne vypoklonkoval.Ale dal nam kontakt na toho ku komu vlastne patrime tak dnes dohodneme stretnutie. Tak to je super ze iba 4 krat! Nam povedal ze to zalezi od velkosti farnosti a kolko parov maju prihlasenych, takze niekde je to menej a niekde viac krat. saty si chcem jednoznacne poziciavat na Slovensku. Si myslim ze kupovat saty je zbytocna investicia.
Profilova fotka
mam potvrdene priestory na svadobnu hostinu na 8. augusta 2009! Tak sa k Vam pridavam babulky ;-) caka ma este vybavovanie kostolika, svadobnej pripravy, tiez som v UK, ako luciita a monikac, tak sme na jednej lodi!! moj snubenec Mark je pokrsteny v anglickanskej cirkvi tak budeme ziadat o dispenz u biskupa :-. joj, no postupne sa mi rysuje aj catering a vyzoba, fotografa som este nezacala zhanat..... joj, ako idu pripravy Vam? kolko planujete hosti?
Vitaj barborao. My planujeme okolo 100 ludi a z toho asi polovica budu spanieli :-N . Ja si to tiez pomalicky odskrtavam, co je uz vybavene a co este treba. Ale toho co este treba je podstatne viacej ....Akurat dneska som zbadala ze vsetky dobre kapely su uz na tento termin vychytane!!! 8-(
Profilova fotka
nase priestory pojmu 100 ludi, ale budeme sa snazit o to aby sme sa tam zmestili 120 ti a tiez pol na pol, anglicania/slovaci aj par exotickych prirastkov z madeiry a juznej afriky! bude to riadna zurka, len presne, velmi chceme zivu kapelu, a maminka zhana a zatial su vsetci o ktorych sa snazila obsadeni, juj. A kde bude svadba luciita? v Banskej Bystrici priamo, hm?
baby tak to je aka nahoda - vsetky (monikac,barborao,luciita) sa vydavame 8.8., svadbu vybavujeme zo zahranicia a hostina bude aj s cudzincami :-D
Profilova fotka
ano ano! krasna nahodicka 8-) kde v zahranici ste? predpokladam ze v UK :-N ?
no trafila si :-)
cauky dievcata a vitaj barborao :-) lucitta: no tak mne sa to zda s tou farnosotu,ze kazdy si robi tak nauky ako mu vyhovuje,ale co uz narobime.. :-) ja som si akurat teraz kupila listok na sk ,za 2 tyzdne a ideme za nasim fararom domv a ked nam potvrdi,ze mozme mat sobas tam kde chceme,tak tu zacneme chodit na nauky.... barborao: no ja so nevedela,ze ked je anglikan tak musis ziadat o dispenz :-o a to si ziadas sama,ci farar to za teba poda? a kedy zacnete vybavovat papiere na urade v UK? ja neviem ako dlho to trva kedze aj moj nastavajuci je anglican... ja byvam v Jersey,channel island a co ty kde si presne? stormie: no to je ozaj nahoda,ze sme sa tu takto stretli :-D
okrem toho ze mam dilemu z obruckami dnes mi dosla aj druha celenka, ktorej som proste neodolala tak bude dilema aj s tym..drahy ppovedal ze si dam obidve a budem najkrajsia :-D
stormie; no presne aj to by aj moj povedal... :-D ja uz mam kupene listky na sk a za 2 tyzdne letim domov,tak ja budem mat dilem tiez vela :-|
ja letim az 15.2. ideme si polyzovat a potom mame 3 dni na vybavovanie - skocit na matriku este raz, aby drahy podpisal a treba zaplatit za miestnost, skocim kuknut priestor na hostinu (nasi idu teraz v piatok tak som zvedava co povedia a co vybavia), musim sa stretnut s kadernickou-vizazistkou nech sa pripravi a rozmyli si co so mnou spravii :-D a hlavne sa musim spytat na cenu lebo netusim co to moze stat a mam ju cez znamu a ked ona povie ze je nieco drahe tak to som zvedava...
Článok sa načítava...
stormie: no tak prajem vela stastia..a kde sa chodite lyzovat? vy uz ste na matrike mali nieco podpisovat? a neboj kedornicka a vizazistka nebude u nas draha,ovela lacnejsia ako v uk ;-)
Profilova fotka
monikac: s tym dispenzom, to vravela moja mamik, ze sa rozpravala s nasim fararom a ze to budeme potrebovat, este som to nezistovala presne, co treba spravit, chytam sa domov vo februari tak ti potom dam vediet! alebo aj skor ak budem mat viac informacii... ;-) a pozeram ze aj ty sa chystas domov to je super ze uz o 2 tyzdne!!!! ja s papierami zacinam az v tom februari, myslim ze sa to bude dat zmaknut :-. inak baby, ja by som asi na svadobnu pripravu chcela ist tu v UK, moj miestny farar je paradny, idem mu prave napisat email, ze ako to chodi tu v UK x-) lebo neviem ako by to bolo s pripravami na Slovesnku a ci moj milacik bude nieco nasim slovenskym knazom rozumiet, chcem aby aj on mal nieco z nej.. a prave pozorne citam ze aj vy riesite pripravy tu v UK, no tak si dame pribezne vediet ako nam to ide :-D a moni, ja zijem uz cosi vyse 4 rokov v Brightone, East Sussex, woww Jersey, boli sme blizko pri Jersey v Normandii na dovolenke, chceli sme zajst trajektom, len nakoniec nam to nevyslo, hm.. musi tam byt krasne!! byvaju tam nasi znamy :)
barborao: dakujem za info,tak to sa musim spytat toho nasho farara,lebo jemu sme uz posielali aj kopiu mojho draheho kstneho listu a aj prijmania a nepovedal nic take,tak sa ho urcite spytam a nauky tu v UK budes mat v poho,ja som sa pred par tyznami pytala tu farara a povedal,ze to staci tak 4 nauky a oni poslu tie papiere na sk co je o jednu starost menej pre mna :-) Brihton je tiez pekny,ked som byvala v london tak sme tam chodili vlakom k moru na cely den,paci sa mi to ako to tam v lete vsetko zije :-) no na buduce ked budete v Jersey tak urcite zoberte trajekt z france je to len hodinka lodou a cez leto je tu ozaj krasne a su tu nadherne plaze,ale cez zimu je tu zase strasna nuda :-) a uz dlho si v uk?
ideme sa lyzovat do noznej boce, bola som tam ako decko a mojn skoro svagor tam chodi s rodinou uz par rokov tak ideme s nimi takze taka rodinna dovolenka :-D ja som bola doma v decembri a na matrike som podpisala tu ziadost o uzavretie manzelstva, treba to podpisovat pred matrikarkou a na zaklade toho mi dali termin ale kedze drahy so mnou nebol tak tam musime ist este raz aby podpisal aj on
Profilova fotka
Caute osmickove nevesty, tak sa mi podarilo vybavit uz aj fotografa a snaaaad aj miesto na hostinu :) Este sa musime stretnut s fotografom kvoli predstavam/zalohe - takisto aj s prevadzkarkou, ale spadol mi obrovsky balvan zo srdca, ze toto uz je hotovo :) P.S. Matriku som zatial riesila iba telefonicky, teta mi povedala, ze mam cas v pohode na osobne vybavenie formalit... :)
cavte kocky tak uz to mame iste 8.8 o 16.00 mame obrad tak sa tesim jupiiiiiiiiii :-D
linduss a pod ktoru matriku patris?? lebo ta v starom meste sa naplna veeeelmi rychlo.. lucinkao: tak mi dve povieme ano v ten isty den a este aj v tu istu hodinu :-D
Profilova fotka
monikac, som tu od septembra 2004 cize uz zopar rockov x-) stormie, uzite si lyzovacku, taky je aj nas plan spojit prijemne s uzitocnym :-D v marci! dufam ze este bude sneh linduss, gratulujem k najdeniu miesta na hostinu!! kolko planujes hosti, hm? joj baby mne sa z tych poctov uz pekne toci hlava :-. viete ako to myslim, a este k tomu vsetko je vybavovane na dialku, a aj napriek tomu ze mam uzasnu maminku, sestricky a sesternice, ktore su doma a behaju a vybavuju, stale mam pocit, ze nikdy nebudem mat riadny dosah na to co sa bude diat aaaa asi len musim zajst domov a vidiet vsetko na vlastne oci, potom budem pokojnejsia :), lebo priestory co mam dohodnute som uz par rokov nevidela, boli sme tam na akcii asi pred 4ma rokmi, takze predstavu mam zatial matnu, a chcem to tam uz vidiet jaj!
:-D :-D inac velmi sa tesim budeme mat len obrad bez omsi a este aj kostol vyzdobia sami ze mozme dat len prispevok dobrovolny ale ze nemusime .. sme si mysleli ze bude problem ked nepatrime do tej fanosti ale ziadny problem. tak uz v aprili mame pripravy :-D :-D tak o pol piatej uz budem pani vam baby poviem ze o takom niecom sa mi ani nesnivalo lebo ja som zacala s priatelom chodit s tym ze sa nikdy nebude zenit
baby este jedna taka technicka otazka - kolko dni pred svadbou dodjete domov?? a kolkokrat do svadby? ja nieco stihnem vybavit teraz vo februari, potom chcem dojst este raz, mozno dva a pred svadbou tak v pondelok, najneskor v utorok a to hlavne koli satam aby mi ich stihli upravit, lebo si ich poziciavam...
stormie: ja idem teraz a potom uz asi len pred svadbou,ale to by som chcela prist prvy julovy tyzden a este si to s nasimi uzit ako slodobna :-) no a to ostanem uz do svadby
monikac takze to budes doma cely mesiac?? tak to mas super, ja miniem celu dovolenku (v uk sa dovolenka rata od aprila, nie od januara ako na sr) na dalsi rok iba na svadbu+svadobnu cestu..a tiez si nemozem vybrat napr. 3 tyzdne vkuse,to by mi v robote nepreslo..
stormie: ano cely mesiac a potom hned na svadobnu,teda ak nam to vyjde,takze si beriem neplatene volno asi 2 mesiace ...uz sa tesim :-) v mojej praci v uk sa mi dovca rata od januara od apsila je tu len financny rok,teda aspom tu u nas...
u nas vo firme je to od aprila a neplatene volno by sme aj dostali ale dlhsie ako 2 tyzdne vkuse volno nedostanem aj tak - teda so specialnym povolenim, preto budem musiet dojst na sr na par dni etse par krat pred svadbou...len neviem kolkokrat,to hlavne uz mam resp. dufam ze vo februari vybavim, potom este raz treba dojst koli obruckam a veci ako zakusky (bude piect znama) a jedlo by som mohla stihnut zajednat aj par dni pred svadbou nie?
Profilova fotka
stormie, ja pojdem pred svadbou na dva tyzdne domov, ale moj drahy sa ku mne prida az v stredu pred svadbou, kedze tiez ma problem s dovolenkou! a do svadby este dva krat, v Marci a v Juni!! ale to len na predlzeny vikend vacsinou kvoli papierovackam, a dokladom.. ja som este na univerzite, odovzdavam poslednu bakalarsku pracu v Maji a este vystavy, joj no bude to vesele, celkom to mam natesno s tym terminom, chceli sme mat svadbu koncom leta ze aby to niako nekolidovalo s mojou graduation, ale nase venue bolo volne uz len na 8. Augusta, tak sme sa prisposobili, juj, dufam ze sa to bude dat stihnut, baby, ved mame este 6 a pol mesacia ;)
no uvidim ako to poriesime, aj koli dovolenke..na svadobnu cestu chceme ist na kubu a tam zacina sezaona az v novembri takze si musime nechat nejaky ten tyzden z dovolenky
Ahojte, 8.8.2009 je datum aj mojej svadby, je tu niekto z Kosic?
no myslim ze kosicanka sa k nam este nepridala, si prva :-) a vytaj u nas, co uz mas vybavene?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?