08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
Jeeeej krasne si to napisala.... super - cool x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
zdravim vsetky babule z Ostrova Slonov! Fotecky uz dake neprofesionalne su, profesionalne az o mesiac :-| no, zatialk si uzivame svadobnu cestu. :-) krasne nam nas den vysiel, vsak? gratulujem vsetkm stastnym parom!! B
Profilova fotka
Hi barborao Gratulujem!!!!!isli ste do toho THAJSKA???Uzite si potom dodaj foto aj s honeymoon............ Mne sa to blizi aj stres pribuda! 8-(
Profilova fotka
ahoj Nadi! Ano sme v Thajsku, nadhera uplna, pridam fotky :-) vy si uzite svadbicku, prvu aj druhu :-D bolo super mat to vsetko dva krat (druhy krat na Slovensku som uz bola uplne v pohode, ziaden stres, trosku motyliky v brusku, ale inak parada!) Uzite si to s drahym!!
Profilova fotka
Ahojte Baby: Takze hlasim sa aj ja uz po dovolenke :-D . Svadba Nasa dopadla super az na to ze na urade som neokazala zadrzat slzi a doslo mi zle takze sme mali trochu vsruso :-D :-D Ale prezili sme a bol to krasny den :-D Stretli sme vela parov v meste ked sme sa fotili bolo to super 8-) . Fotky budu asi az o mesiac ale urcite ich sem dam :-)
Profilova fotka
No ahojte zienky! :-) my sme sa dnes vratili zo svadobnej cesty, z Grecka, fotky pridam, zatial svadobne este nemam, ale coskoro budu. Svadba bola UZASNA, vsetko vyslo podla predstav, najkrajsi den v mojom zivote. Nadhera!
ja uz zarezavam v praci, prvy den bol strasny aj ked kolegovia gratulovali a pozerali foto ... ja som sa citila fakt hrozne, tesim sa na dovolenku ktora bude az v oktobri ale super sme si oddychli na morave - chata uprostred lesa, ticho, nikde nikto ... to bol fakt relax, doklady na sr mam uz vymenene (dufam ze som nanic nezabudla) a idem riesit veci v uk tak to bude asi trosku komplikovanejsie
Ahojte baby dufam ze Vam svadba dopadla vsetkym dobre. Ja som uz tiez spat v Oslo, strasne rychlo to ubehlo, este by sme si to kludne zopakovali :-). Velmi dobre pocity a zazitky po svadbe. Teraz sa tak trochu aj nudim, ked nemam co vybavovat :-D ale hadam zase nieco pride mozno nejaka dovolenka, aj ked som uz vycerpala asi cele volno, no uvidime. Tak Vam vsetkym drzim palce, nech mate manzelstvo plne lasky a pokoja a tesim sa na fotky. Ja uz nejake mam len este nie su vsetky hotove tak potom nejake mozno pridam. :-)
práve mi napísal fotograf, že už má hotové fotky aj vytlačené a že na papieri sú lepšie ako v PC :-D tak sa na ne teším a vytešujem sa, už nech ich mám aby som ich mohla dať aj do albumu :-)
Profilova fotka
baby myslim, ze kazda z nas mala nadhernu svadbu, kazda z nas bola nadherna nevesta a mame nadherne fotky a este krajsie zazitky, pretoze to bol najkrajsi den v nasom zivote x-) ..ale niekedy mi je smutno, ze ten den uz je za mnou a ubehol tak strasne ryyyychlo :-( ...esteze existuju fotky, zajtra uz budeme mat aj dvd, tak som zvedava...dufam, ze nebudem plakat :-p
Profilova fotka
Ahojte baby tak pridavam konecne nase fotecky aspon niake :-D
Profilova fotka
lu, krasne fotky!!!
Článok sa načítava...
Profilova fotka
suhlasím s felinkou :-) :-) :-) a my uz mame video, dnes sme boli pre neho :-D .....je prijemne si to pozriet a pripomenut si tie krasne okamihy ozaj baby a nechyba vam teraz ten predsvadobny stres?
Profilova fotka
Dakujem Baby :-) Aj ja sa uz tesim na video ale to budeme mat az v septembri takze este si pockame ale uz sa tesim :-) Mrstrue: No mam pocit ze nemam co robit pred svadbou som z roboty letela domov a vecer riesila svadbu a teraz to mam take prazdne:-) ale je to sranda ze tolko priprav a ten den tak rychlo ujde ja y som si to aj zopakovala samozrejme z mojim drahym :-D
lu211: krasne fotecky :-D nadherny prvy manzelsky bozk :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ja si naopak uzivam ten klud, ale predpokladam, ze o chvilu zacnem rozmyslat, co este treba vybavit, zo zvyku :-D aj ja uz mam fotecky!!! tesiiiiim sa z nich, doma si ich stale dookola pozerame :-) a som 2. den v robote a som totalne mimo, neviem sa na nic sustredit, toto bude este trvat, kym sa vratim do reality uplne..
felinka: super fotky také vysmiate, bláznivé :-D museli ste mať inú srandu ;-)
lu a felinka: nadherne foto mate obe... ;-) ja si takisto uzivam klud,ale chyba mi aj to organizovanie veru trosku.... :-N ale snad pride zase nieco ine na organizovanie... :-)
Profilova fotka
veru, bolo to super.. aj ked my sme taki normalne, takze to islo nejak samo.. :-)
Profilova fotka
Felinka: Krasne fotky boli ste zlatucky :-)
felinka: aj som si myslela ;-)
Profilova fotka
ahojte babule, mate nadherne fotecky!! som stastna ze nam tak super vyslo pocasie!! tak a aj ja som pridala par pionierskych foteciek do pripravneho albumu, aj zo svadobky! Bolo uzasne! :-) uz sa vsak neviem dockat profesionalnych foto, juj ;-)
ahojte baby osmickove :-D konecne som sa dostala ktomu ze som vytvorila svadobny album, bolo tazke vybrat ked ich mame okolo 2000 ... inak uz je rozhodnute a na svadobnu cestu pojdeme do thajska, dlho sme vyberali, manzelova podmienka bolo potapanie a minuly rok som mu dala slub ze na svadobnej ceste to skusim aj ja tak som zvedava ale inak sa strasne tesim!!!
stormie: máte krásne fotky bola si pekná nevesta! nech vám to vydrží!
Profilova fotka
stormie: Krasne fotky :-)
Profilova fotka
stromie - zlatiiii ste! krasne fotky.
kras :-) ne foto stormie....
krasne som chcela napisat... :-N
monikac: a kedy budete mať vy fotky?
vejkasmejka: no ja ich mam uz davnejsie, len nejako nebol cas spravit album,ale zajtra si uz k tomu konecne sadnem...len mam foto velkeho formatu a tak to musim vsetko zmensit,lebo take velke mi to tu nebere...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?