08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
1
32
33
monikac: jáaj no jasne
vejkasmejka: no uz je foto tam konecne... ;-)
Profilova fotka
monikac: nadherne fotky , este raz gratulujem
tak a uz som sa dotesila :-( :-( :-( svadobna cesta sa odkalda na buduci rok .... koli arogantnym kolegom ktori dobre vedeli ze chceme ist na svadobnu cestu v oktobri a aj tak si vybrali dovolenky takze mi budeme moct mat tak max 10 dni... chceli sme tahajsko a v novembri je to uz o 200-300 eur na osobu drahsie a to je uz dost,takze pojdeme len na par dni do skotska (to sa nam kolegovia poskladali) a este na par dni domov na sr (nechcem to zarieknut ale m.o.z.n.o pojdeme na par dni do new yorku, kamaratka zistuje podrobnosti ale psssst lebo drahy nema ani tusenie)
stormie: to je mi luto teda,ze vam to nevyslo.... :-( ale aj skotsko je pekne a kde tam chcete ist? do urciteho mesta,alebo chcete to prejst? Odporucam Edinburgh, nadherne mesto... x-) a potom smer hore k Aberdeen a Inverness , tam to je real Skotsko... ;-)
monikac: neviem ci poznas siet restauracii Loch Fyne, je to restauracia specializujuca na ryby a morske potvorky a vacsina z nich pochadza prave z Loch Fynu (jazero v skotsku) takze pojdeme len tam, mame zaplatene ubytko na 2 noci,veceru v restike hned pri jazere a samozrejme a vsetko nam tam poukazuju..od nas z birminghamu cesta trva tak 7 hodin tak ak pojdeme na viacej dni urcite navstivime aj ine miesta a prespime v nejakych B&B
Profilova fotka
stormie: nechapem ako dokazu byt niektorí ludia tak bezcitní....to uplne naschval takto pokazit niekomu radost ]-( ale drzim palceky aby vam vysiel aj ten new york, ench puknu od zavisti ;-)
My pojdeme na dovolenku asi az po novom roku :-( uz by som asi nedostala dovolenku, ale tesim sa :-) mozno na Cubu. Stormie je mi to luto :-S prajem Vam aby ste si uzili aspon to Skotsko :-)
Profilova fotka
chcem sa opytat baby, uz mate vybavene vsetky doklady na nove meno? lebo ja este OP stale nemam, a nehovorim o kope veci v robote, kedze ma prijali den pred svadbou, ale museli na stare meno, a vsetky pristupy k pocitacom, do systemov, mail a kopu dalsich veci mam na stare meno...
ja mam novy pas, obciansky som si zaziadala ale nestihla som si ho vyzdvihnut a takisto som zaziadala o zmenu mena na katastri ale to trva aj 2 mesiace kym mi poslu novy list vlastnictva, banky mam na sr vybavene, nic viac manenapadlo zeby trebalo menit ..zijem v uk a tu este nemam nic vybavene :-D len mi zmenili meno v systeme takze uz mam vyplatnu pasku na nove meno ale na to zamstnavatel nechcel ziadny doklad, v banke odomna chcu prelozeny sobasny list co nemam a ani neviem kde ho tu mam dat prelozit takze s tym budem musiet pockat a potom je tu este par veci ale k tym som sa este nedostala
Ja mam takisto nevyzdvihnuty OP inak vsetko mam na nove meno akurat nemam este prelozeny sobasny ale to tu spravim takze tu fungujem zatial este na stare. :-|
Profilova fotka
no mne uz poslali z policie sms, ze uz tam mam OP, ale teraz chodim z roboty na skolenie do ba, tak sa tam nemam kedy dostat, lebo maju tak na figu uradne hodiny, ze mam lmoznost dostat sa tam len v stredu, a aj to len do 17:30 :-(
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj...ja som mala v ten den svadbu. Bolo to super...
Aj ja som mala v tento deň svadbičku :-)
Profilova fotka
No, ale nam to ubieha, manzelky, vsak? :-) ja mam pocit, ze ta svadba bola aspon pred pol rokom a to su este len 2 mesiace! :-. Ako sa citite ako vydate? Zmenilo sa nieco vo vasich zivotoch?
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
prajem krasne prezitie prvych vianocnych sviatkov s manzelmi a nech je pre vas rok 2010 rovnako krasny ako rok 2009
Profilova fotka
aj ja vam, prajem prekrasne vianocne sviatky prvykrat ako vydate sme tento rok! :-) :-)
1
32
33

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?