Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte divcata... aj ja prajem veselu velku noc a vela vody :-D lucka, dufam, ze si este zatial stale tehotna ... ;-) sunny, to ma tesi ze sa ti v praci paci.. a co s tou bankou??? no tak vcera tu bolo uplne nadherne ... prekvapivo pre tuto nadmorsku vysku :-D ivka RP
Odpovedať
ahojte babule ako si uzivate vodu,kupacov a dobroty? ;-) dora ako sa mate s majom?konecne zas spolu..... lucka som si album pozerala mate peknucky kocar,nie som si ista ale sintia ma velmi podobny dokonca tam ma aj oranzovu a 3kolku.A kde to bolo fotene,asi u vas,no mate pekne zariadene,parkety,teple utulne farby,velmi prijemne a cisto .Kedy mozem prist na navstevu??? :-D Mi sa hystame tiez velke zmeny robit v dome,ideme preburavat kuchynu,kupelnu a studio,nova podlaha,kabinety do kuchyne,ale este neviem co s kupelnou.Lebo mame velku kupelnu na poschodi,ale ta je vedla nasej spalne,tak som rozmyslala dole len nejaky maly zachod spravit,a kuchynu potiahnut aj cez kupelnu aby bola vacsia,lebo teraz je malicka,aj ked ziskame asi 1m navyse preburanim do haly,aj s kupelnou by bola pekne velka,a spratal by sa tam aj ranajkovy pult.No proste ja sa nudim,tak planujem :-D Muz mi spi,maly ranajkuje,ja zas soplim,ale poobede ideme na obed s muzovimi kamosmi k jazeru,tak na to sa tesim. Takze babule uzite si velku noc pa pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte žienky, ako ste sviatkovali??mne bolo uplne super, tak sa mi nechcelo ist domov :-( zase bez draheho ... ale to uz nejak tie 2 tyzdne vydrzim ... :-) lucka, este si cela??? sunny, aky bol piknik ??? :-) a ako je v praci??? ivka IP
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Tak ako v práci po Veľkej noci? Aj Vám sa táák nechce ako mne? Peťa - to už je fotočka od Gabiky? Spokojní ste? Táto vyzerá veľmi pekne. Čo sa týka tej zálohy v Centrume - je to síce od nich nie veľmi fér, ale nič nenarobíš - 07.07. je naozaj veliký nával a chcú si byť istí. Nemôžeš to porovnávať s inými termínami svadby, lebo 07.07. je svadobný boom :-D Lucka ako???
Odpovedať
ahojte zienky dora to si viem predstavit ako je tazke odchadzat os milovanej osoby,ale uz to dako vydrz,a teraz pride on?a to uz nastalo? lucka ty si ako sviatkovala?S lukaskom v brusku,ci v naruci? ;-) ja zas idem do prace vo stvrtok ,piatok a sobotu,potom zas pondelok utorok a v stredu a potom nic az do dalsieho stvrtka.Crlkom mi to tak vyhovuje.Este idem volat do banky,a idem odmietnut aj to druhe interwiu,proste ma to tam nelaka a citim ze to nechcem robit.Ponukaju malo hodin a akurat hodiny cez obed,co by znamenalo platit za skolku ako za cely den,nie len za ano aleb.poobede.A platovo,uplne smiesne,fakt len o trochu viac ako co mam teraz,a to pracujem bez stresov.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny, no ano teraz pride on 20.4 a uz nastalo ... jupiiiiiiiiiii :-) tak to mas dost v pohode ked robis len par dni a mas aj dost volna, tak to je super .. som rada, ze sa tesis .. :-)
Odpovedať
jeeeej na stalo,to tie 2 tyzdne zvladnes,na tvojom mieste by som si ich vychutnala :-D a co idete robit?blava?
Odpovedať
Profilova fotka
no budem musiet ich zvladnut, ked som zvladla 4mesiace, tak 2 tyzdne by som mala hravo. ... ;-) vychutnavat???bez neho??? to mi moc nejde ... uvidime co bude dalej, nechame sa prekvapit .. ;-)
Odpovedať
to som len zartovala :-) ,jasne ze ti chyba,a ze je to tazke ale 2 tyzdne uz budu hracka,oproti tomu co ste uz presli,a co bude dalej,no ved uvidite,hadam daco rozumne vymyslite ;-) dnes je tu dako pod mrakom,a veterno,a to som sa radovala ze uz je tu leto 8-) inak v pondelok muz nezabudol,mi hovori pod sa pozret ako som zahradu upratal,a ja cela rada ze konecne daco spravil a on n mna pohar vody vysplechol :-) ,daklujem pekne ;-) a sa mu to pacilo ,ale nedostal po vajci,nemala som ziadne pripravene tak bol smutny :-( .....inak som sa tento vikend fakt prejedla sladkosti,uz ich nechcem vidiet aspon 2 dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak sa k vám po dlhej dobe opäť pripájam
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný dník Vám prajem? :-) Ako ste sviatkovali? Ja celkom fajn, až na to, že som zbodla všetko, čo mi pod ruky prišlo a celú noc som nespala, ešte aj teraz mi je blbie :-S . Dori, IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj mna chceli vcera velmi oblievat... ale som sa nedala..bola som zamknuta v izbe doobeda a potom ich to uz preslo... sila, v anglicku dodrziavat hlupe slovenske zvyky, ma to normalne nahnevalo ... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dori a teraz si už na Slovensku? Kedy si sa vrátila? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ivka, uz som tu :-( bez draheho ... priletela som vcera vecer ... a teraz este 2tyzdne nejak vydrzat a potom uz bude snad lepsie .... ty si sviatkovala len doma s drahym???
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj sa, tie dva týždne ubehnú ako voda, ani sa nenazdáš :-) . My sme sviatkovali doma, aj na chate sme boli pozrieť a návštevy, veď to poznáš :-) . Koľko si bola v UK?
Odpovedať
Profilova fotka
... to dufam, ze ubehnu...este by som si chcela dovtedy dokoncit vizazisticky kurz, aj ked pochybujem ze za dva tyzdne to stihnem... som poriadne ani nezacala.... :-| bola som v uk 5 dni .. nie dlho ale aspon nieco... tak ty si ani moc neodychovala..a ozaj uz mas vysledky???
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj, Ty budeš vizášistka? Super. :-) Nie, výsledky ešte nemám, už ma to štve a poriadne. Asi tam budem volať, lebo takto sa nedočkám ]-( . Ja od Vás dnes odchádzam, idem si ľahnúť, lebo mi je fakt zle. Prajem Vám pekný dník ;-)
Odpovedať
Ahojte babenky, mate niektora skusenosti so svadobnou hostinou v hoteli Kralova? My sa chceme sa s drahym brat v septembri v kaplnke Zvolenskeho zamku a ako tak pozeram, nie sme sami... Ako zvladate pripravy? Tiez vam do toho vsetci kecaju? ]-( :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ja som ešte v kope. :-D práve som sa vratila z poradne a vraj som otvorena na spicu prsta a krcok je už uplne skrátený. takže vraj je to už na dobrej ceste. :-D sunny možes prísť na navstevu hocikedy. aj teraz. :-D a ten kocik je iny ako ma sintia. ja mam chicco. dora neboj 2 tt vydržís aj keby co bolo. :-) ivka aj ja som sa v sobotu tak obžrala že som nespala ešte 2 noci.brrr :-S
Odpovedať
jeee ahoj lucka,tak si este v kope? :-D ale nie na dlho,joj uz sa ti to bliiizi,prajem nech ti to rychlo a bezbolestne ubehne :-) ozaj mas aj epiduralku?ci uvidis? no ja len ze tie kociky vyzerali podobne,teda maju 3 kolesa a podobne farby,ale obidva su velmi pekne ;-) ja som sa tiez riadne obzrala ale len cokolady o to horsie,zle na zaludok,tucnotu a na moje ubolene zuby :-( ahoj katkadz,vitaj medzi nami na Kralovej som praxovala,ale to bolo asi 6 rokov dozadu,ak nie viac,ale bolo to tam pekne porobene,ale malo o tam jednu nevyhodu,v strede saly bol stlp,co dost podla mna zavadzal,ale zalezi kolko ludi mas,a mozno ho uz aj odstranili.Inak som tam dlho nebola,tak neviem poradit.Ja uz mam po svadbe,brala som sa v UK,najprv sme chceli druhu svadbu tu na SK,ale nakoniec za korunky sme si vybrali pekne honeymoon.Kedy planujes svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, tak to ti drzime palce... aky je to pocit tesne pred porodom???ja by som sa taaaaaaaaak bala... fuuuu
Odpovedať
Profilova fotka
sunny veru bliži. ja ani neviem ci sa tešiť a ci sa bať. :-D epi si chcem rezervovať pre pripad ale až pri porode sa rozhodne či si ju dam alebo nie. dakujem za pochvalu kocika. ved aj ja sa nam neviem vynadivať. už aby som s nim brazdila zvolenské namestie. :-D
Odpovedať
co povedat lucka,kazda sme ina,kazda mame iny porod.....mozno len psychicky sa priprav na bolest,ktorej sa podla mna nevyhnes [ak tak z epi] ale zas moze to byt znesitelna bolest,a porod easy.Dufam ze to tak aj bude. Ja kebyze mam druhy krat rodit tak len z epi :-D ....i ked som mala porod kratky. A ani sa nenazdas a budes brazdit zvolen s kocikom,a este rychlejsie bude brazdit lukasko tvoje nervy ked zacne chodit ;-) Ale je to najkrajsia vec v zivote mat dietatko,tvoju krv,tvoj poklad,tvoje vsetko-uz len aby muz neziarlil :-) dora to je dobr ze budes vizazistka-mam daku zlavu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa ani tak nebojim bolesti ako toho vsetkeho dookola. :-D ale musim to zvladnuť. nič ine mi neostava. :-D je to zvlastny pocit raz radosť raz strach. a ešte zvlastnejsie to je ked si pomyslim že o chvilu budem mama a moj zivot sa od zakladov zmeni.
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, no jasneeeeee .... len uz neviem kedy vyuzijes moje sluzby ... :-D
Odpovedať
Ahoj sunny6, dakujem :-) boli sme sa tam uz pozriet, cize viem ako to tam vyzera - tusim to prednedavnom prerabali a paci sa nam tam, len by som chcela vediet, ci su seriozni, aka je obsluha atď... Svadbu planujeme v septembri - len s terminom su problemy - vies, chceme sa prisposobit vsetkym a jeden nemoze vtedy, druhy vtedy a tak... a to chceme len malu svadbu (cca. 50-60 ludi)... lutujem, ze sme sa nerozhodli vziat tajne len my dvaja a svedkovia ...
Odpovedať
dora,na to bude vela prilezitosti vsak mi sa stale planujeme prestahovat na SK,ja uz pozeram aj na nete dake domy,ale este mame vela vybavovaciek okolo uveru a tak... lucka to mas 100 % pravdu,totalna zmena zivota,ale i tak oplati sa :-) pocity radosti a strachu budu teraz omnoho castejsie,budes sa stale obavat ci je to ok,ci je maly v poriadku,prvy den v skolke.....a samozrejme ti bude kazdy den prinasat radost,co je krasne :-) a potom pridu surodenci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to ma tesi sunny, dorobim si k tomu este nejaky kadernicky kurz a budes moja stala zakaznicka ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Lucka, pozerala som si Tvoj album a ten kočík je fakt krásny. Takže oplatilo sa čakať, hmm? :-) Sunny a kde plánujete kúpiť domček? :-) Katka, vitaj medzi nami ;-) . Pozri sa, naplánujte si termín Vy podľa seba a kto bude chcieť prísť, príde a kto nie, nepríde. No nie? Podľa mňa.
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte krasky. Ahoj Katka, suhlasim s Iwuskou, ja som to tiez xcela zo zaciatku zabalit... esteze tu mam Iwus ;-) ... Ries si veci sama a uvidis ako sa veci zrazu zacnu riesit same :-) . Monicka- ano ta fotka je od Gabiky, sme velmi spokojny, dnes mi ma kamarat poslat navrh oznamiek, ta som zvedava. Cakame ako na spasu :-D .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?