Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeda... ten moj pravopis :-N Hups. Som to tam riadne domotala s tymi vecami, idem si lahnut... som kus unavena 8-( Tak sa majte. Lucka a drzim ti siiiilno palceky, neboj nic. Spoluziacka nedavno rodila a vravela, ze ziadne bolesti sa nekonali, len velky tlak, ale bez epi a bolesti... a bala sa. Dufam, ze aj tebe to pojde tak hladucko ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ano oplatilo sa cakať. už sa neviem dockeť kedy ho prevetram aj vonku. :-D a ty sa ako mas? petulia tak to ta kamoska mala super porod. aj ja ceeeem. :-D
Odpovedať
Ahojte.Po dlhej dobe som konečne nakukla aj k vám.Ja som veľkú noc prežila s chripkou a už ma drží akosi pridlho. Lucka tak ti si ešte celá ;-) Pôrodu sa neboj zvládli to už aj 15-tky zvládneš to aj ty.No a dokonca si už otvorená na špičku prsta,tak to som ja bola 6 hodín pred pôrodom,do pôrodnice som prišla uplne uzatvorená len plodová voda somna tiekla ako z kohutika.Nebojkaj sa.Ideš do toho Zvolena? A hlavne nezabudni si nafukovacie plavacie koleso. Petullia aj môj braško sa žení 7.7.2007 mám taký dojem že to bude najviac svadieb na svete v ten deň :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky.... petka, ta fotka je super..jaaaaaaaaj ty budes krasna nevesta...urcite sa pridem na teba pozriet... ;-) adka, dufam ze uz ti je lepsie...aspon ta nikto neoblieval ked si bola chora.... ;-)
Odpovedať
ahojte, adka dlho si tu nebola,vidis aj som bol chora a este ma to drzi,otras neviem kedy to skonci,dnes ked som stala tak som mala strasne bolesti v hrudniku,neviem preco,som sa zlakla ci idem mat infarkt,ale myslim si ze to mam z tej chrbtice 8-( dnes posledny den volno ,potom sup do prace,a to som uz chcela byt zdrava. dora a to kam chodis na kurz?to by aj mna bavilo,len pochybujem ze by som vrdela byt kadernicka :-D lucka ,mme sa zacali porodne bolesti 2.45 rano a porodila som 6.45 ...ked som prisla do nemocnice bola som 8cm otvorena,myslim ze pomaha ked hopkas na lopte,aspon mne to pomohlo k rychlejsiemu porodu.Ale ty si este chcela vydrzat?Kedy mas presny termin?
Odpovedať
Ahojte zienky, dakujem za rady ;-) Snazime sa riesit si to sami, ale kedze asi nebudeme mat na to, aby sme to financne cele utiahli, tak sa musime prisposobit aj rodicom... Konecne sme sa dohodli na tom, kde to bude (ja som od SN, mily je zo ZV a zijeme v BB)... A rodicia si chcu napozyvat ujov a tety, ktorych by sme tam my nemuseli mat...ale co uz :-S ...asi to poznate :-) A navyse nas starejsi (zaroven moj bratranec) chodi hravat s kapelou na svadby a skoro cely september maju uz rezervovany...takze dost to zaviselo od neho Ale uz sme sa predbezne dohodli na 1. 9. 2007, este vybavit farara a kaplnku. Povodne som chcela neskorsi termin, ale takto aspon budeme mat v den vyrocia statny sviatok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, tie bolesti v hrudniku mas urcite z chrbtice...srdce neboli ;-) ten kurz si robim tu v ba, pri mojej robote...je to v tej iste budove...takze v pohode, len nejak sa neviem donutit ucit teoriu a musim najskor spravit skusky z teorie az potom mozu prist tie prakticke... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte Adka to mas asi pravdu, neskutocne vela svadieb je na ten termin. Ale celkovo tento rok ich je vela... aspon v mojom okoli. Keby som sa nevydavala, ta si kladiem otazku, co sa blaznia? :-D Dora- dakujem. Dufam, ze budem krasna, ale kamarat sa smial, ze ta fotografka spravi zo skaredych ludi peknych :-D ... had jeden! To si doberal draheho samoska, a on je ta krajsia cast paru :-D . Ale tak, skaredu nevestu som este nevidela. Draheho navrh o ciernych svadobnych satach som zamietla, ta to bude hadam ok. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. Hlasim sa aj ja po velkej noci.... Lucka, ten kocik je krásny....kukla som. Také isté farby by sa aj mne pácili. Držím Ti palce, nech tieto posledné dni zvládnes co najlepsie..... Dora, aký bol víkend s drahým? Ani sa nemusím pýtat,vsak, urcite Vám bolo super a rýchlo Vám to preslo... Adka, ..chrípku si si dobre načasovala....aspoň si si oddýchla a v pondelok ta nikto neotravoval... Ivka, mate nieco nové? Petulia, ja mam tiež pocit, ze je strasne vela svadieb tento rok. Ten Váš termín je svojím spôsobom magický. To ste si museli asi dosť dlho dopredu všetko vybavovať, však? Musí tam byť nátresk...asi vo všetkom...
Odpovedať
Profilova fotka
Pekné popoludnie Vám prajem, aj keď tu už asi niekto nebude :-S . Katka, tak ak Vám vyjde svadba na 1. 9. tak to budeme mať v jeden deň x-) . Už som sa bála, že som sama na tomto svete, lebo 1. 9. sa mi zdá, že je svadieb akosi málo :-| , už som sa bála, že prečo asi :-D . No to Ti nezávidím, že musíte pozývať tety, ujov, ktorých ste ledva videli, ale keď to hradia rodičia, tak to musíte "pretrpieť". Suzit, nové nemáme nič. Jááj, akurát dnes som si vyrobila srdcia na vchodové dvere, tak sa vytešujem x-) x-) . A kúpila som stužky na auto a fľaše a taktiež krepový papier, ktorý nastrihám a bude zdobiť stromčeky pred panelákom, jupíííí x-) x-) x-) :-D . A Vy máte niečo nové? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivuska, ja som este tu. Inak, aj ja som uvazovala nad dátumom 1.9. alebo 15.9, ale nechcela som to kôli tomu, ze je statny sviatok. My nové zatial nic, akurat, ze sme to oznámili rodine cez velkú noc, doteraz okrem rodicov nevedel nikto. Vsetci sa potesili, ze konecne po dlhej dobe( pred dvomi rokmi sa zenil bratranec ) sa pôjdu zabaviť na svadbu...
Odpovedať
Profilova fotka
Hej vybavovali sme skoro, ale aj tak sme nezaistili vsetko tak ako sme si najskor naplanovali, ale aj tak dobre. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ty nejak dlho pracuješ, sa nezdáš :-) . Ja som myslela, že to vedia už všetci. Tak to bolo teda milé prekvapko, čoo? ;-) Akým štýlom a kto ste to oznámili? Som ja ale zvedaváááá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Petullia ahoj ;-) . Už máte všetko na komplet vybavené?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam taku pracu, že občas musím chodiť na poobednu, ako aj dnes, cize preto som na nete. Prekvapko sa práveže nekonalo, všetci sa vyjadrili štýlom, že konečne sa berú........veď sme spolu päť rokov a poznáš tety, babky a podobné typy....povieš, že máš frajera a každý sa ťa hneď spýta, ze kedy bude svadba...a je im jedno, ci ste spolu dva týždne či dva roky....
Odpovedať
Profilova fotka
Ano... huraaaa :-D . Uz nam poslali aj navrh oznamiek, ta som happy. A ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Petulia a kto ta bude cesat? Poznás nejakú dobrú kadernícku?
Odpovedať
Profilova fotka
No Suzit, nám bola položená už aj otázka typu: "a musíte sa brať"? :-D Nič by na tom nebolo, keby sme nemali svadbu v septembri a otázka položená v decembri :-D . Petullia, kto Vám robí oznamká? Fotku čo máš v pase Vám robila Gabika? O koľkej sa idete baby fotiť? Konečne môžeme pokecať o svadbe :-D na svadobnej stránke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ivuska, sranda, ale nas sa nastastie nikto nepýtal, ze ci sa musíme brat. Vsetkým doslo, ze keby musíme, tak by to nebolo v septembri....snad jediná výnimka je moja maminka...keď sme im v januári oznamovali termín...tak sme jej povedali, ze máme termín 22.9 a ona nato nasiroko usmev, ze konecne bude stará mama...svadba ju vraj ani nenapadla, kedže to bolo akurát deväť mesiacov.... ja sa idem fotit pred svadbou - o dvanástej u Gabiky v studiu a o pol jednej ideme na zámok do exteriéru
Odpovedať
Profilova fotka
A sobáš máte o koľkej? My ideme fotiť o pol dvanástej na Vígľašský zámok. Len sa trošku obávam toho počasia, ale radšej na to nemyslím, aby som to neprivolala x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ani ja nemyslím radšej na možné sychravé jesenné pocasie. To my neovplyvníme....my mame sobas o stvrtej. Ivus, treba mysliet len a len pozitívne. urcite bude krásne babie leto. Na dnes sa lucim. pa zajtra. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit, maj sa krásne. Prajem Ti pekný zvyšok dňa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sa ideme fotit o 13:00 na Viglasi. A oznamka nam robi kamos, ma firmu vo Zvolene. V Kleme sa mi nepacil pristup a potom sme boli este pozerat dake firmy a k Jozkovi sme sa dostali nahodou pri pivku. Dnes nam poslal konecnu verziu, ta som vytesena. Sikovny chalanisko, vy uz mate oznamka? Ci len uvazujete? Ak xces ta ti poslem cez ip kontakt na neho. A fotku nam robila Gabika. Neviem ci s tebou nahodou nevolala ked sme tam boli, nevolas sa na priezvisko Janakova? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko zienky ... suzit, jasne ze bolo absolutne genialne, drahy bol neskutocne mily a pozorny...miestami mi dochadzali slova...no proste nadhera.. a uz len 8 dni a pride domov ... huraaaaaaaaaaaa :-) a inac skvela kadernicka je Sisa Danielova, ma kadernictvo na namesti nad Seven days...fakt je velmi sikovna, mozem len odporucit ... ak chces kontakt, napisem ti do IP ... Peta, kto vam to robil tie oznamka, posli kontakt do IP..dakujeeeeeeeeem ... :-) Ivka, IP
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko babulky. ja som sa včera nedostala ani na net. hrúza. ale musim si zvykať lebo pri drobcovi sas mi tu už nebude dať kazdý den vysedavať. :-D
Odpovedať
ahoj lucka akurat idem do prace, neboj sa vzdy si chvilku najdes,ved pisat sa da aj s jednou rukou a v druhej budes maciaka drzat :-D prajem vam pekny den pa pa ,
Odpovedať
Profilova fotka
sunny pekný den aj tebe, aj ked pracovný. ;-) no neviem neviem ci bude casu. ked bude malý hore budem s nim a ked bude spať budem spať aj aj. :-D aspon taký mam plan. :-D len neviem kto bude variť riadiť a pod. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeee lucka, tak to mas super plan ... :-D drzim palce, aby vysiel ;-) inac ako sa citis???
Odpovedať
Profilova fotka
citim sa uplne super. práve rozmyslam či som vobec tehotna. :-D celu noc prespím, nic ma neboli, neopucha len to brusisko mi pripomína že som tehu. takže sa nemožem stazovať. x-) klop klop. len dufam že aj niekedy v tomto roku porodim. :-D
Odpovedať
Ahojte.Lucka takže keď sa ti polepšilo a cítiš sa super tak už každú chvíľu pôjdeš :-D :-D :-D Sunny teba ešte stále drží tá chrbtica??? Moja? ja viem je to riadne hnusná bolesť.ja som bola minule na masaž a musím poklopať celkom fajne sa od vtedy cítim,ale musím isť zase lebo čo som bola na tej brigáde tak tam som svojej chrbtici zase dala.A to že ťa ráno bolelo v hrudníku je z chrbtice aj keď sa ti ťažko dýcha a niečo ako keby ťa tlačilo na hrudník aj to je z chrbtice,nemáš zablokovaný stavec alebo niečo také?? Ty ideš pracovať? A čože tak?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?