Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
-no jedine riesenie nehadat sa vobec :-D Urcite to mate tazke,nezavidim,ja by som to tak nemohla mat,ale v danej situacii vam to je najlepsie,takze to musite vydrzat. To dobre vydrzite 2,3 dni bez hadok.....ja som prvy den muza glbala ze co nezmyl dlazku poriadne po tych 17 dnoch co som bola na SK vyzerala hrozne,a to nehovorim o ladnicke ,a ostatnom 8-( ,naivne som si myslela ze ma bude cakat z kvietkom v ruke a cistom dome :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to ano len keby sa to tak dalo, nehadat sa... ako sa hovori .. co se skadliva rado se miva ... :-D no snad nam to nehadanie vydrzi dlhsie ako 2-3dni :-)
Odpovedať
tie mensie hadky do vztahu patria,kym sa nezabehnete v spolocnom zivote atak... -mi sa stale zabehuvame tiez,a stale sa spoznavame,a asi sa aj budeme cely zivot :-D Ved najlepsie to to bude ked budete spolu byvat,len vy dvaja....to bude spoznavanie ,a naucit sa respektovat jeden druheho ,a vediet sa tolerovat .....potom sa riadne rozhodnut ci to je to prave orechove.Ja som to presla bez tej fazy spoznavania,ale nestazujem sa,no kebyze mam na vyber,najprv by som si zariadila zivot,pracu,precvicila manzelika a potom mala krpca,ale inak je vsetko super :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ono v tomto zivote moc nenavyberas...a aj ked si stale hovorim ze mohlo by byt aj lepsie nezabudam prihliadat aj na to ze moze byt aj horsie ... :-) no ja v podstate mozem byt spokojna pretoze mam to o co som bojovala veeeeeeeeelmi dlho .. a hovorila som, ze ked dosiahnem toto, nic ine nepotrebujem ... vsak ty vies ako to bolo ... ;-)
Odpovedať
jasne,to je co si chcela tak si to treba vazit :-) niekedy si aj ja poviem vsak bude ako bude,a nechavam veci plynut tak ako su,nie vzdy sa da ist proti prudu. Idem teraz varit,aby mal maly co papat ,tak sa zatial majkaj pekne a este zajtra pokecame pa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, no nejako to tu viazne :-( . Dúfam, že ráno tu niekto budete, lebo ja áno x-) . Tak si rada s Vami poklábosím ;-) . Papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. Ja som tu. Keby nieco...Co mas nove? Dnes ides neskor do prace?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj suzit...tak asi zatial sme tu len my dve ... ako dopadla oslava??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko Vám prajem ;-) , Suzit nové nemám nič, všetko po starom. Včera sme boli na naučenstve, už len dva krát a máme to z krku :-D . Bolo celkom fajn, bolo nás až 9 párov. Do práce idem, ale urobím asi len tri návštevy, lebo poobede idem do do BA. Tak ja na Vás na chvíľku opustím, ale nebudem dlho :-) . Dorka, ahoj, ako sa máš? Už sa Ti opäť kráti čas a príde drahý, však? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dora. Oslava bola fajn. V sobotu sme boli na veceri v Jegorke, fajne sme sa napapkali a potom este v Akademiku na dobru kavicku....pekný vecer stravený vo dvojici. No ma to svoje caro. Aj po piatich rokoch chodenia. A tebe ako ubehol víkend?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja idem a prídem :-D . Budete tu, keď sa vrátim? A Lucka ako? Neviete? x-) Lukáško sa ešte drží v brušku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tu dnes do pol piatej.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivka, ty ides do ba???a dokedy tu budes???a inac uz ti prisli vysledky???ja sa mam celkom fajn..veru uz sa to krati... a uplne super je ze ja idem uz zajtra za nim na par dni ... a potom uz len chvilu a on bude tu ... jupiiiii... :-) Lucka, tu vcera nebola, myslim, ze pisala v sobotu, vtedy bola este s Lukaskom v brusku, tak snad este to aj tak je ... :-) suzit, tak to muselo byt romanticke...jeeeeee aj ja chceeeeeeeem ... mne vikend ubehol ako voda..ako kazdy vikend ... a teraz uz pocitam hodiny, ked budem s drahym .. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dora tak to si uzi s drahým. Budes mat peknú velkú noc. Ved aj vy si môžete urobiť takýto romantický večer v UK, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
veruze budem mat peknu velku noc... no v podstate by sme si aj mohli, ale mne velmi anglicka strava nechuti, takze by bolo zbytocne vyhadzovat v drahej restauracii...ja to uz nejak vydrzim kym sa vrati na Sk..
Odpovedať
ahjte kocky, tu uz poznat ze su prazdniny cesty su prazdne :-D ,bola som muza zaviest do prace,lebo si nechavam auto ,dnes mam zubara a ten pohovor,sa mi vcera snivalo o tom :-D ,ze som bola neskoro,som to nestihala....a potom mi niekto povedal,ale ved to neni rano o 6 ale vecer o 18.00 :-D -to bol ten sen no haluska :-N a zajtra uz zacinam pracovat ,to bude teda zmena ,hlavne to vstavanie a chystanie maleho 8-( a vy ako ?co mate nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky. my sme len teraz vstali, taaak dobre sa nam spalo. x-) a nebyt toho že som hladna tak spim doteraz. :-D ivka ako dopadli vysledky?
Odpovedať
Profilova fotka
a fakt nevieš ivka niečo o janke? asi je stale na PN že?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny, tu zacinaju prazdniny az zajtra... no tak to bude zmena, ale neboj sa zvyknes si... tak to ta tu uz ani moc nebudeme vidiet budes busy zena ... superwomanka ... :-)
Odpovedať
dora ved budem robit len 3 dni do tyzna,neboj este si ma tu uzijes :-D ahoj lucka,tak ty si takto pekne vyspavas,ln odychuj,ved uz sa to blizi.Tak muzika mas dnes doma?Prazdninuje? dnes mi ma aj svokra prist,zas si pokecame,aspon sa jej zas vyzalujem na kena,ona ho vzdy potom tak spucuje 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucka... ako sa citis???lukasko sa este drzi v brusku??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj sunny, tak ty budes od zajtra pracujuca zena. Ako väčšina tu z nás....Inak, su v UK nejake specialne zvyky cez Velkú Noc? tento rok to prislo tak rýchlo. Ved teraz boli Vianoce.....nezdá sa Vám?
Odpovedať
ahoj suzit,mas pravdu ide to neuveritelne rychlo,nestacim sa zorientovat-a hlavne u maleho to leti,ved kedy som ho porodila,uz ide do skolky :-. ,zachvilu skola,praca......a strati sa mi z oci 8-( . Tu neni nic zvlastne na velku noc,ak su v rodine deti ,tak jedine ta skryvacka coko vajicok,co je o nicom,podla mna,teda idem na to prvy krat teraz v piatok k svokre a tam budu aj svagrove deti,tak uvidime ,ale mne osobne nasa velka noc velmi chyba ;-( Suzit vy co planujete,mat riadnu typicku velku noc ci tichucko kukat telku ? ;-) Babule idem k tomu zubarovi ,ale za hodku som spat zatila pa
Odpovedať
Profilova fotka
lukasko ešte pekne oddychuje v brušku. ma povolenie pýtať sa na svet až po velkej noci. :-D citim sa teraz celkom fajn až na tu nadchu ktora nechce prejsť. ]-( mužik je v práci.tento týžden robi dokonca aj celý víkend takže parada. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, tak sa drz...dufam ze to nebude moc bolestive ... len sa pekne svokre vyzaluj na muzika, ked to pomaha ... :-D lucka, tak to vyzera, ze lukasko bude poslusne dieta ... :-) no tak ty ides velkonocovat sama...??? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
sama isto nebudem. celý pondelok budem u nasich vo zvolene. aspon sa vyhnem kupacom. tu na dedine sa to stale nejak dodrziava a vo zvolene budem mať pokoj. :-D a hlavne nemusim nič chystať na co by som teraz vobec nemala chuť. variť a vypekať. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa aj koli tomu tesim do UK, nejak tieto zvyky nemusim... dufam, ze nikoho zo slovakov nenapadne praktizovat tieto zvyky v uk ... ;-) minuly rok som sa tomu uspesne vyhla,tak dufam ze to aj tak zostane ... :-) a ten kocik uz mas???
Odpovedať
Profilova fotka
kočík mi príde konecne v piatok rano. ja sa už taaaaaaaaaaaaaaaak tesim. ani spať nebudem čo budem vyzerať auto s mojim kocikom. :-D :-D :-D dufam teda ze aj ty sa tomu uspesne vyhnes. veru su to blbé zvyky. ako malej sa mi to aj pacilo ale teraz uz na to nie som. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to si viem predstavit ako sa tesis ... :-D :-D a len pekne spinkaj, kym mozes ... ;-) aj mne sa to pacilo ked som bola mala, sme sa s kamoskami pretekali ktora mala viacej kupacov ... :-D ja som si to niekolko krat zlizla aj vedrom do hlavy a to nehovorim o tom ako sme vytopili susedovcov, kym sme byvali v panelaku ... hroza... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Veru ani tie zvyky nemusím. Sunny, nemusis si v UK robit aspon ziadne starosti....ja to budem tento rok ignorovat. Budem to brat ako každý iný víkend - akurát ze bude predĺžený......
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?