Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
1
411
412
Trosku to tu zaspalo,ale hadam sa niekto zase prida..?Potrebujem zistit aktualne info,referencie na HotelTenis. Su tu len spred 2-3och rokov aj to negativne a mna by zaujimal aktualny stav.Ak tam mal niekto svadbu 2009,my planujeme v auguste2010. dakujem
Odpovedať
ahoj, ja som mala v 2008 a boli sme velmi spokojni
Odpovedať
Dakujem Petocka,ukludnila si ma..bola som tam parkrat jest a chutilo mi..aj prostredie je pekne,co som kukla na nete ako vyzera pocas svad.hostin.tak dufam,ze to bude ok.
Odpovedať
Ahojte, aj ja uvazujem nad svadobnou hostinou vo Zvolene, prosim Vas poradte kde (mensia svadba), zvolen takmer nepoznam,ale chceli by sme sobas na zv. zamku. MAte nejake info ake to tam je? Diiik
Odpovedať
uzasna154: ohladom hostiny sa skus informovat v divadle, pripadne centrum... kedy mate termin?
Odpovedať
Profilova fotka
Uzasna 154... skus napr penzion Central na starej stanici, pozri si strankumas tam kontakty, mozes napisat mail a dohodnut sa.. my tam tiez budeme mat svadbu :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
kika214 • Dnes o 16:14 ahojte! Viete mi poradit, nevieme sa rozhodnut, kde si spravit svadobnu hostinu, budeme mat cca 1OO ludi. Mal niekto svadbu napriklad: ** Penzion Q oproti Hypernove ( kapacita, ako varia, robia vyzdobu-navleky na stolicky atd, cena, ochota personalu, ..atd..) ** Divadlo J.G.T. vo Foyeri (.... atd..) ** Centrum (...atd..) Dakujem velmi pekne za ochotu.. :)) ------------------------------------------------ odpovedat kike214, nie domike007
Odpovedať
Ahojte neviete mi niekto poradit. Potrebujem kontakt alebo informaciu o chate Ovciar v Kovacovej. Chceli by sme tam svadobnu hostinu. Funguje to tam?. Nemate niekto fukncny kontakt pretoze z internetovej stranky mam 4 cisla nefunkcne.....Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@acerka11 uz asi vies..a mozno mas uz aj zajednane daco ine ale aj tak to radsej napisem :-) ...chata ovciar je mimo prevadzky..aj my sme tam chceli mat svadbu...ale v prevadzke je chata bosorka, tiez na kovacovej...je o nieco vacsia....my sme im pisali mail, co sme nasli na stranke...asi pred 3tyzdnami a stale nam neodpovedali... ]-( a ak ste nasli inu chatu tak by si mi prosim ta poslala ce ip kontak, dakujem ;-)
Odpovedať
@bubu18 no to uz viem ze su mimo prevadky....a nakoniec sme sa rozhodli mat svadbu na viglasi.....inu chatu sme uz nehladali resp. nenasli lebo v tomto kraji je to beznadejne co sa tyka vacsich chat vhodnych na svadbu
Odpovedať
Článok sa načítava...
@acerka11 my sme to uz tiez vzdali a hladame uz iba restiky v zv...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
@kike214 nie su vsetky 3 male na sto ludi? my sme mali 110 ludi strasne som chcela divadlo ale hrozne by to bolo napratane, a neviem ci su tam este tie koberce po stenach ale mne to osobne velmi vadilo, ta druha miestnost je krajsia ale tam sa nezmesti tolko mali sme na gymnaziu v ZV a mozem odporucit velmi pekne prerobene organizuju aj svadby chutne jedlo vo vsetkom nam vyhoveli a miestnost je dostatocne velka
Odpovedať
Profilova fotka
kamaratka sa vydava teraz v septembri a maju svadbu tu: http://www.fuggerov-dvor.sk/ bola som s nou zaplatit zalohu a velmi pekne priestory, pre mladych aj ubytko v cene, vyzdobu vam spravia oni nadherny vyber farieb, svedske stoly tiez mozne je to v Selciach
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Ahojte! My sme minule hľadali pekné miesto v okolí Zvolena, keďže sme zo Žiliny a máme rodinu z celého Slovenska. Chceli sme byť v strede, mať romantiku a byť tak trošku od ruchu mesta. Svadbu máme síce až o takmer trištvrte roka, ale natrafili sme na pekné miesto 8km od Zvolena. Volá sa to Hotel Kráľová. Ceny nás prekvapili, pretože nepýtajú prenájom za sálu, to dosť odľahčilo náš rozpočet a svadbu budeme mať v reštaurácii pod LED hviezdnym nebom, ktorého farbu nám prispôsobia k výzdobe. Až prekvapivo pekné na to, že je to ďalej od Zvolena. Ak hľadáte niečo podobné, čo ja, istotne sa choďte pozrieť. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky, ja som mala hostinu v Redute a poviem vam ze nas poriadne okradli!!! vyfakturovali nam plno nezmyselnych poloziek... nikdy viac!!!!! pricom pred svadbou nas presviedcali ze kludne si doneste aj vlastne maso a podobne ale odratali z ceny menu iba par centov...
Odpovedať
1
411
412
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?