Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
presne aj ja som sa pretekala s kamoskou, ktorej prislo viac kupacov. psycho. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, Dora, ja podobne. To bolo asi tým vekom.....
Odpovedať
tak uz so spat,bola som sa len zaregistrovat u noveho zubara,lebo ten stary sa mi nezdal-nemal ani poriadne rukavice ]-( ,no a tento bol teda riadne busy,bola som s kocikom,musela som vyslapat hadam 30 schodov -co sa tocili.,no hroza,kocik s malym musi vazit vyse 15kg [ved len maly je skoro 12] ale potom tam bola aj taka krabica v cakarni kde boli hracky a knizky....cize sa aspon zabavil.Zubar bol dobry,ale chcel mi ten zub robit hned,ze aby ho zachranil,lebo na pohotovosti mi dali len docasnu napln,a ja ze nie nie dnes mam pohovor,a viem ze po tych injekciach aj 4 hod.rozpravam ako retardovana,takze som sa vzburila,doktor len krutil hlavou,ze mi ide zachranit zub ,no ale nakoniec sme to teda odlozili na druhy tyzden v piatok-by the way piatok 13 :-D ,uvidime co pride. Takze uz ma caka len ten pohovor o 13.00 -hlavu mam totalne vygumovanu a kokcem,mozno mu zacnem po slovensky hovorit,lebo ma nenapadne nic v anglictine :-D Baby ja musim rano na velku noc dat muzovi poharik s vodou aby to mna vylial,aby som ostala taka krasna a zdrava po cely rok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to teda bolo riadne psycho...fuuu ked si to predstavim ... ale bola sranda... a v skole sme sa oblievali uz tyzden pred velkou nocou ... sunny, tak ti drzime palce, urcite to dobre dopadne... neboj nebudes koktat... no ak chces ja ti poslem aj za vagon kupacov ... ak ti to tak velmi chyba ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak som sa trošku oneskorila, ale viete ako, ešte nejaká tá káva a to tak zbehne ]-( , že ani nestíham sledovať. Výsledky ešte nemám a už ma to štve :-| . Dúfam, že budú aspoň dobré. Lucka, tak to Ti verím, že ani spať nebudeš. Ja by som tiež čakala už pri bráne :-D . Budeš v piatok aj kočikovať, nie? Bábiku! :-D Fúúj, Veľká noc ]-( .
Odpovedať
Profilova fotka
Dori, neviem dokedy budem v BA, ale dúfam, že len do zajtra. Taaak sa mi nechce, keď si predstavím, že cesty budú plné pred sviatkami :-| . A o Janke veľa neviem, nemáme nejak času sa stretnúť, už ma to mrzí. No volali sme spolu asi v sobotu a ešte stále má nevoľnosti. Chúďatko moje, nech jej to už prejde. Sunny, dodávam Ti pozitívnu energiu ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, to Veľkú Noc nemá asi ani jedna žena rada....
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit, tak to veru nie. Možno malé slečny :-) . Ináč, ja som v Ikei kúpila len lupienky, nič iné. Vlizelín som kúpila v kvetinárstve, sviečky v Centrume vo Zvolene. Jáj a svietničky tiež v Ikei. Ešte tam chcem ísť kúpiť aj servítky a sviečky na výzdobu doma.
Odpovedať
Profilova fotka
Ivuska, no ked tam pojdes do tej Ikei myslím, tak mi daj vediet. Mozno budem este nieco potrebovat do výzdoby....ja tam velmi cestu nemám, pracovne vôbec a súkromne už nie...stacil mi tam pobyt pocas skoly. Ako budes riesit kadernícku? Uz mas zajednanu? Alebo mas nejaku sikovnu kamosku?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, tak to nie je bohvieco ked este stale nemas vysledky, co si spia na vavrinoch???toto nase zdravotnictvo... ]-( no tak to ti poviem ake su preplnene cesty .. fuuuj nechcela by som teraz cestovat z jednej strany slov. na druhu ... a este co to bude zajtra .. vela trpezlivosti prajem... kedy vyrazas zo ZV???
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit, kaderníčku už mám zajednanú, v júli idem na skúšku, už sa teším. Ona ma vždy češe slávnostne, vždy som bola spokojná, tak verím, že nesklame :-) . Česala aj Jajuš. Jasné, ak pôjdem do Ikei, dám Ti vedieť. Budem na Teba myslieť. Dori, to mi ani nevrav ]-( o tých cestách. Ach jaj. Tiež vedeli, kedy majú dať poradu. Naše zdravotníctvo? Horšie ako v 18 storočí, na zaplakanie ;-( . Už ani neverím, že sa lepšie budeme mať. Aké je počasie v BA? Neviem čo na seba dať. Idem z DT okolo pol štvrtej.
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, je tu absolutne teplo, v pohode by som zvladla aj kratke tricko..no ale vecer uz bude chladnejsie tak si urcite zober aj nejake sako alebo bundu a zajtra zevraj ma prsat... kde prespavas, ked si tu ???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivka tak stastnu cestu a davaj si pozor. no nezavidim ti tu cestu. :-S jasne že už v piatok budem kocikovať. majov strýko by mal prísť niekedy zo stvrtka na piatok tak sa mi manžel smeje že mi da stolicku na balkon aj s dekou a že ho budem v noci vyzerať. :-D sunny drzim palce. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucim sa dievcata... utekam domov, rychlo nieco navarit a potom sa idem na kozmetiku .. pekny zvysok dňa ... papa
Odpovedať
Profilova fotka
dora, tak ty sa ides skráslovat....aby si sa drahíému pácila...no tak pekný zvysok dna. Ja som tu v práci este polhodinku.
Odpovedať
ahojte vsetci, tak pohovor dopadol dobre,ale chcu ma na dalsi pohovor -second interwiu,lebo tento bol z manazerom a dalsi bude s hlavnym sefom,malo byt vo stvrtok,ale odmietla som lebo robim v tom supermarkete-kde je to 100 % istota,a tam to neviem na isto ci ma zoberu.Takze tam mam tento tyzden volat a povedat kedy sa mi hodi ten druhy pohovor.Ale mam z toho zvlastny pocit,neviem ci na to mam,bude to dost velky natlak robit tam,nebudem dostavat az tak viac ako v supermarkete,az po dlksom case,a to tiez budem musiet predavat sluzby-min.5 za tyzdentakze to maju aj stanovene,proste sa mi to zda vela zodpovednosti a nervov za malo penazi.V obchode mam 5.56 [po 3 mes.5,7] a tam spominal ze uplne minimum je 5,7 ale ze sa budu drzat toho ze chcem zacat zo 6.Takze uvidime,zajtra ma caka prvy den v Sainsbury,takze nakuknem sem az vecer.Dora prajem ti stastnu cestu a posielam pozdra Majovi.Inak prisli Vam velkonocne karty?Poslala som vsetky na Duriho meno. Tak pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rááááánko dievcata ... suzit, uz som krasna ... :-D mozem ist za drahym :-) jaaaaaaaaaaaaj tak sa tesííííííííím sunny, kazda praca si vyzaduje urcitu zodpovednost...niektora viac, ina menej, ale poviem ti najtazsia praca je s ludmi a myslim, ze v banke by si pracovala v dost velkej miere s nimi ... ale zase ak si chces budovat nejaku karieru, tak myslim ze banka je na to vhodnejsia ako sainsbury... no ty sama najlepsie vies co je vhodnejsie vzhladom k tomu, ze mas aj rodinu ... pohladnice nam prisli, dakujeme kraaaaaaasne ... my sme vsetci take teliatka, ze pohladnice vobec neposielame,ale vcera sme sa zhodli na tom ze sa uz polepsime .. ;-) dakujem za pozdrav pre maja, odovzdam, aj ty pozdrav rodinku...takze ak sa tu do velkej noci nestretneme, tak ti prajem pekne sviatky a teda vela vody, ked ti tak chybaju slovenske zvyky ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky. Dajako je tu pusto. To sa vsetky tam usilovne pripravujete na Velkú Noc?... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Prajem všetkým krásnu Veľkú noc, nech slniečko, ktoré /dúfam/ bude svietiť na oblohe vojde aj do Vašich rodín a domovov!
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný dník ;-) Aj ja Vám chcem popriať krásne Veľkonočné sviatky :-) . Veľa vody :-D , alebo nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivus, tak ja rozhodne po tej vode netúžim. moj nastávajúci ma zvykne obliat tak, ze nie je na mne ani milimeter suchý....
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit, ja by som mu to nedarovala. On by tak skončil v utorok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ved neboj, nieco vymyslím...ale to bude musiet byt asi ked bude spat, lebo inak sa dokáze dost dobre bránit. Predsa len, sily má omnoho viac. Vy co plánujete cez sviatky? Ci lenosit a tak??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule. Aj ja sa pripjam ku gratulaciam.... Kraaaaasne svaitky prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No jasné, že v spánku. To ho aj vzpruží :-D . Máme ísť na chatu, tak neviem. A Vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ludia... viete co nam v tom debi.... Centrume vymysleli???? Uz ma zacina ten riaditel tankovat ]-( . Mame doplatit zalohu na 10000,- bo maju vela zaujemcov a nechcu nic riskovat. To je ale... Ked maju tolko zaujemcov, ta sa nemaju coho bat no nie??? Po zmluve to takto menit. Myslim, ze je to trosku nefeeeer ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ivuska, my budeme doma si vegetit a navstevy a tak....Ideme rodine oznámit, ze sa berieme. U nas to este nikto nevie.....a na velkonocný pondelok budeme robit grilovacku....to mávame tradíciu a na tú sa vzdy tesím. Petúlia, to je urcite nefer. My neplatíme na Víglasi ziadnu zálohu a nikto sa nebojí, ze zdupkáme. To je zaujímavé.......
Odpovedať
Profilova fotka
no, mala som zly pocit z toho Centrumu. Uz davnejsie som pisala, ze tam velmi nexcem mat a nakoniec sa vsetko zvrtlo tak, ze je to tam a mam potvrdene obavy :-| . Ale tak co... dufam, ze to bolo prve a posledne negativum na tej restike. My ideme na sviatky ku kamoske na paaaarty, grilovacka a gulas a tak, velky dom a vela ludi. Potom by sme xceli este pogrilovat aj vo Zvolene s kamosmi a este ideme aj k mojim rodicom, tam stravim pondelok s mojou mami ako kazdy rok. Budeme sa napchavat salatom a sunkou a zeleninou a maminkinymi skvelymi kolacmi... juj :-D tak sa tesim
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. aj ja vam vsetkym prajem krásne sviatky. :-)
Odpovedať
pripajam sa a prajem Vam peknu Velku Noc :-) ja mam sebou prve 2 dni v praci ktore boli uplne super,lebo sme nic nerobili :-D ,sedeli sme v kancli a vysvetlovali nam bezpecnost a hygienu,pozerali sme videa a mali prestavku skoro stale ,a najlepsier na tom bolo ze je to platene ;-) Inak zacinam vo stvrtok tak i idem este uzit,aj tu sa pocasie umudrilo a je celkom pekne 8-) ,ideme k svokre ,hladat v zahrade vajicka ,no aspon dobre pre decka.A ako vy sviatkujete?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?