Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janka? ako? ved by sme sa dohodli a isli na jednom aute. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka to je super správa :-) No ako mi je, hrozne včera som vracala ráno, ked som prišla z práce (obed mi zaťažil žalúdok mali sme granadír a to som si vybrala niečo ľahké :-S ) no potom som večer prehladla tak som si dala acidko a maličký krajiček chleba a to tiež išlo :-S tak ja už neviem ale uvidím dnes ako a zajtra idem k lekárovi to nieje možné aby som nič neudržala.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, prispeli sme rovnaký čas :-D . Mňa z toho snehu porazí. Dnes idem do BA, tak som zvedavá aké sú cesty ]-( .
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. :-) tak tu cestu ti teda nezavidim. janka tak chod k lekarovi, možno ti predpíse tie čipky co mne. len neviem či zaberaju lebo ja som ich nevyužila. ja idem o 9-tej do poradne.
Odpovedať
Profilova fotka
iwuska, tu prsi, ale asi lepsie ako sneh ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Tak ako to tu citam, stretko by teda mohlo byt 16.3. vo zvolene. Len musime vymysliet kde. Zeby sme sa stretli v Pizzérií? Ivka, a už Ti je lepsie, ze ides dnes do Blavy? Stastnu cestu ti zelam, lebo cesty su hrozne... Lucka,daj vediet, ako si dopadla, ked prídes z poradne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, prajem Ti, nech to čím skôr prejde, lebo takto sa len trápiš :-( . A vidíš Tvoja mamina, nemala takéto problémy a Ty máš. Ja som sa tiež len tým utešovala, že moja mamina ani skoro nevedela :-D že je tehotná, keď nás čakala, tak na to sa spoliehať nemôžem, že ja to tiež tak ľahko budem znášať. Dora, no ja by som tiež brala dážď, ale no nemôžeme si vyberať 8-) . Ale dúfam, že na západe nebude sneh, lebo ani na východe nesneží, kolegyňa vravela. Lucka, nechje všetko ok v poradni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsak vravim ze v ba prsi, neviem sice ako to vyzera okolo novej bane a nitry, ale tu prsi, tusim ze akurat prestalo..prajem stastnu cestu .. a co ides do ba??pracovne?
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, určite choj k lekárovi! A kde je ten 3D ultrazvuk? Ktorý doktor ho má? Suzit v ktorej Pizzérii myslíš? Sunny, pozri si prosím Ťa IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Monika, mozno v Rustikane,mne sa vo zvolene tato pizzerka pozdáva najviac. A je to priamo v meste.
Odpovedať
Profilova fotka
Jááj Dorka, ja som stále v tom, že Ty si v UK :-D . Tak dobrá správa pre mňa ;-) , ďakujem ;-) . Do BA idem pracovne. Suzit, je mi kus lepšie, tak predsa idem. Monika, myslím že v nemocnici na gyn-pôr. oddelení ho majú. No ja neviem, či pôjdem do ZV na stretko. Nieže by som nechcela ísť do ZV, ale v piatok ak ma vôbec pustia z nemocnice tak by mi bola najlepšie Detva. Ale na mňa sa nepozerajte, lebo ja som nie istá :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj monika, a ty babatko este neplanujes??videla si sintiin album na modrom konikovi??Siska nam riadne rastie, to je sila, kazdy den ma vacsie brusko...je fakt velmi zlata .. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivka, veruze uz nie som v uk, no neviem ci to bol dobry napad zostat tu a draheho nechat tam .. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, takže Vy ste teraz od seba? Tak to som nevedala. Neboj sa, musíš myslieť na to dobré a tešiť sa na deň, keď už budete stále spolu :-) . Ako dlho ešte plánujete takto byť?
Odpovedať
Profilova fotka
veruze sme od seba, to je strasne, sme z toho obidvaja poriadne nervozni a len sa hadame, fakt to neprospieva..ja ten den kedy budeme spolu privolavam, skoda ze nemam arbelin prsten ... :-) nastalo by mal pris domov niekedy koncom maja, ale buduci vikend pride na 4 dni, budeme spolu po vyse dvoch mesiacoch, uz sa neviem dockat .. boli sme nauceni byt spolu stale, zaspavat a zobudzat sa vedla seba a teraz som tak sama .. neprajem nikomu...
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, máj tu bude čoskoro ;-) . A Ty si prečo neostala tam? Tu pracuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
..ked pre mna je to ako vecnost a k tomu este nemame doriesene ako ideme byvat, ja som v ba, pracujem tu, ale on do ba ist nechce, chce byvat tam kde rodicia a zacat tam (pravdepodobne) stavat domcek a to ja neviem ci si tam niekde pracu najdem..a co poviem v tejto praci, ze po par mesiacoch odchadzam, ked som im slubovala, ze tu budem dlho, kym nepojdem na matersku :-) aj to mozem ist az o 5 rokov ... mala som radsej ostat v uk..len tam som mala problem najst si pracu a ked som robila tak len minimum hodin, z toho sa nedalo vyzit, nie to este nasetrit .. ach jaj, tazka situacia ... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
A kde pracuješ teraz? Ty si pôvodne zo Zvolena? A kde chce začať stavať dom? Hmm, toľko otázok naraz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak ja odchádzam. Musím sa ešte pobaliť, zbehnúť do obchodu a skrášliť :-D . Prajem Vám pekný deň ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
pracujem v ba, vo firme ktora distribuuje doplnky zdravej vyzivy(mimochodom ak by ste mali zaujem kludne sa ozvite :-) ) som povodne zo zvolena, ano, dlhe roky som byvala v meste, teda na jednom z tych sidlisk, a teraz byvam asi 4 roky na jednej dedinke, ze budca, neviem ci ti to nieco hovori.. on chce zacat stavat tam odkial pochadza, je to dedinka pri suranoch, vola sa to ze travnica, skor budes poznat asi podhajsku, tak kusoček od nej ...
Odpovedať
Profilova fotka
suzit no ta rustikana je super aj mne sa tam páči síce pizzu teraz nemusím ale stretko tam kľudne môže byť. Lucka jasnačka mohli by sme isť spolu autom ;-)
Odpovedať
ahojte babule, monika ip dorka ved jasne,hlavne nech ste spolu,ale ak by ste nahodou chceli dade na vylet nasadnite na vlak a pridte mrknut,mi budeme radi :-) mi ideme zachvilu so svokrou do materskeho centra......vcera som fakt nemohla pozerat telku,svokra len rozpravala a rozpravala...ja som si fakt neodychla,inak ona je zlata,len ma vzdy co povedat,a ja mam rada svoj klud,hlavne vecer ked maly spi ;-) to je dobre ze majo sa ta nevie dockat,ved mu musis riadne chybat po takej dlhej dobe a oj on tebe :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaj sunny, ani si nevies predstavit ako mi chyba, nechapem tych ludi,ktorí takto dokazu fungovat...ved to je strasne ked sa rano zobudis a nikto vedla teba, ziadne dobre ranko, ked prides z roboty, nemas koho cakat, nemas pre koho navarit, sama si lihas spat...ja neviem, ale samota je asi jedna z tych najhorsich veci, nechapem single ludi ako takto zvladaju zivot v pohodicke,..jaj je mi velmi smutno...uz pocitam hodiny, kedy pride aspon na chvilu...ked si tak prestavim kolko chvil sme premrhali tym ze sme sa hadali koli hlupostiam tak mi je do placu, ale keby si to clovek uvedomil v tej chvili ked sa hneva, vsak??? ak by vysiel cas, tak by sme prisli, ale to fakt nemozem slubit ...
Odpovedať
ved jasne ze clovek si to uvedomi az neskor,to iste mam ked vidim ,alebo citam pribehy ako jednemu z paru sa daco stane a trebars ostane na voziku,,...alebo pod a ja si vtedy uvedomim ako velmi by sme si mali vazit jeden druheho a byt stastni taky aky sme a bla bla to iste z malym,a co mame mensie problemy,kolko ludi ich ma velke a neriesitelne a prezivaju spolu :-x No ja sa uz idem obliect ale poobede sem este nahladnem zatial pa pa a pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, tak v Rustikane to môže byť. Čiže 16.03. o koľkej? Dora, až teraz som zistila kto vlastne si!! Ty si nejako zmenila image, nie?? Máš nejaké iné vlasy. Pošlem Ti IP, tak si prečítaj. Na materskú ma to ešte nejako neťahá.. možno o rok.. A možno na mňa materské chúťky prídu aj skôr, veď uvidím do kedy bude môj drahý ochotný čakať :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
monika, to uz je stary imaga, uz mam zase ine vlasy, asi take ako z cias divadla, ale mala som aj uplne kratucke, taky punk ... u nas je to zas opacne, ja by som mozno tu matersku aj brala len drahy sa este neciti .. :-) a teraz by to bolo aj dost narocne ked ja som tu a on v uk :-( cakam na ip :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak som späť z poradne. sme v poriadku tak som spokojna. x-) len to číslo na váhe ked sa objavilo tak som skoro odpadla. ale nech ved potom to nejak zhodim. dufam. :-N ved manžel ide pracovať do fitka tak príležitosť na cvicenie bude. :-D dufam že bude aj chuť. :-D ja s tou pizzerkou tiež suhlasim. a cas si zadajte vy ja som vtedy už doma na materskej takže ja možem hocikedy. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak opäť som tu. Už som sa pobalila, skrášlila a môžem byť ešte s Vami :-) . Lucka, super, že je všetko ok ;-) . Manžel ide do fitka? To si sa nepochválili :-) . Kto odchádza stade? Dora, jasné, že poznám aj Budču aj Podhájsku. A Tebe sa tam veľmi nechce, čoo? Tak to máš dobrú robotičku aj Ty, nie? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
odchadza ten druhý čo tam robil so suflom. no nie som tým velmi nadsená. prac. doba od 8:00 do 21:00. a ma 2 hod. obed. prestavku. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, nie ze sa mi tam nechce, mam to tam rada len si neviem predstavit zit tam, ale to nie je az taky problem, zvykla by som si, som ako chameleon prisposobujem sa prostrediu :-) ale s pracou to bude velmi tazke, neviem ci tam v okoli nieco najdem, take co by ma aspon trochu bavilo a uzivilo..a co zase poviem v tejto praci, kde som teraz, urcite sa bude sef aj kolegovci velmi hnevat... :-( ale ked drahy je pre mna asi dolezitejsi ... kedy ides do ba?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?