Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
a čo sa stalo :-| ...ja to poznám ked ideš spať nahnevaná ani ja sa vtedy nič nevyspím
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko, tak Vy sa dnes trápite s únavou moje tehulky? :-| Lucka a čo sa stalo, že Ťa nasr...manžel? Janka no a čo svokrovci?
Odpovedať
Profilova fotka
proste povedal veci ktoré sa ma velmi dotkli. začalo to uplnou maličkostou ale akosi sa to vyhrotilo a už sa to nedalo zastaviť. som ziapala tak že ma museli počuť aj do 3 domov vedla. :-N svokra bola asi tiež v soku. :-D ale nech vie čo to ma za syna. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Ivka ty si dnes doma. No neboli sme u svokrovcov asi až v stredu som zvedavá na reakciu dám vedieť.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka to je normálne musíš to nejako dať zo seba von a manžel by mal byť teraz tolerantný. ja ked teraz chytam záchvat hnevu Michal sa radšej dobrovolne vzdáva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, som doma, som chorá :-( . Lucka, to aj u nás zvykne byť tak, že z komára je somár a potom vykrikujeme aj 100 rokov zabudnuté veci ]-( . Ale manžel nech je k Tebe teraz dobručký, mu odkazujem! A svokrička nech si vie :-D . Janka, tak Michal bude veľmi starostlivý a ústretový. To už teraz som videla. Musí byť šťastný :-) . Kedy Janka prídete? Už sa teším na vestu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem ked si chorá nechcela by som ochorieť ;-) tak až ti bude lepšie daj vedieť potom dobehneme
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, myslím, že víkend už budem ok ;-) , tak sa ozveme. Kedy ste išli z Poľany? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. Ja nejak v poslednej dobe nestíham...Jajus, aj ja sa pripájam ku gratulácií....normálne Vám v dobrom závidím tehulky..... :-) Ivka, a je to vazne ze si doma? Mas chripku?
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit ahoj. Ty máš necháš tu samú ako nevestu? :-D Nie nič vážne, len nejaká chrípka je to:) Ako pokračujete s prípravami? Výzdobu idete mať akú? Neboj sa, čoskoro aj Ty budeš tehulka, veď po svadbe plánujete, hmm?
Odpovedať
Profilova fotka
suzit dakujem. Ivka zahrali sme si šípky a biliard a išli sme dole o 13 tej a napapať sme sa išli do rytiera dala som si halušky fuj hneť som ich vrátila a dala som si masko no večer už bolo v mestskej kanalizácii :-S .
Odpovedať
Profilova fotka
Janka tak ja si myslím, že fakt Ti "mesto" neprospieva :-| . Veď na Poľane si bola fit, všetko si v pohode znášala. A už sa Vám nechcelo lyžovať, že ste išli skôr?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Neboj, Ivka,nenechám ta samu. Ja som tu. Len cez víkend nemám prístup k netu a tu v práci sa mi tiež moc nedá. Výzdobu budeme mať marhuľkovú. Vy ste sa ako dohodli s tou pani na výzdobe? Ty to nechás na nu alebo si chces urobit výzdobu sama?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si povedala svoju predstavu, všetko som jej polopatisticky vysvetlila, názorne ukázala a ona povedala, že nieje problém. Ona je veľmi šikovná, tiež zháňa inšpirácie na nete, aby išla s dobou, takže ja sa spolieham na ňu. No ale sviečky, lupienky, vlizelín, svietniky na čajové sviečky sme si kúpili sami a ona to potom všetko doladí. A farbu výzdoby budeme mať oranžovú :-) . Ináč, dosť ťažko sa tu táto farba zháňa, ale už je to ok, keď máme všetko doma x-) . Vy ste sa ako dohodli?
Odpovedať
ahojte zienky jee janka super gratulujem k tehulkovaniu :-) nech prezivas krasne chvile Mi nic nove,maly je ako cert,uz ho nezvladam,dnes som ho normalne ,,vyhodila,,z izby a prezliekala som periny a spievala si,len aby som nepocula jeho kvilenie....bez priciny...proste dava mi zabrat,vie byt aj dobry,ale certisko je vazne velky ;-) .......aj ostatne deticky zacina fackovat,aj mne sem tam streli preventivne,nacas to prestalo a zas zacina :-( ach jaj tazky osud matky.....idem zhanat pracu,uz mi dom sibe 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. tak sa pekne lieč. ;-) veru aj u nas je to tak. ta hadka vyzerala byť uplne nevinnáu a potom sa z toho vyklulo toto. ]-( janka ty si aj lyžovala? =-) suzit tak kasli na prácu a venuj sa príjemnejším veciam. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Sunny, tak to máš doma pestré, ako vidím :-) . No deti sú nevyspytateľné :-) . A najhoršie je, keď nevieš ako na neho, však? Kde si chceš hľadať prácu? V UK je materská tiež tri roky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny, ktovie po kom je maly taky cert?? :-) a mimochodom vcera mi siska preposielala tie fotky co si jej poslala, mi normálne ostalo zle, to uz nerob :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny tak to mas fakt tažké zvladnuť takého malého čerta.veru najhoršie je ked nevieš ako na ne. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, ďakujem. Snažím sa liečiť, som pod perinkou pri sebe notebook, teplý čajík, ovocie :-) . No ako mi je dobre x-) . Lucka, vieš ako. Chlap je veľmi zvláštne stvorenie a veľa vecí chápe ináč ako my - ženy :-D . Mne niekedy až rozum zastáva, keď sa už po "búrke" rozprávame" a vyjasňujeme si niektoré veci, že ako to poňal môj drahý :-D . No chápeš! :-N Janka, nelyžovala ;-) . Suzit, presne tak. Ako píše Lucka, kašli na prácu, tá počká, ale my nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka nie ja som vobec nelyžovala len som sa kukala a závidela :-D Ivka Miško to bezomna dlho na svahu nevydržala :-D a asi po 20 min už bol pri mne a išli sme hrať sípky potom došli aj Marošovci a hrali sme s nimi.
Odpovedať
Profilova fotka
už začínam byť hrozne hladná ale neviem čo si dám ked nanič nemám chuť ]-( hrozné so mnou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som už tiež riadne hladna a tiež neviem co si dam. no asi zase skončím pri zapekanke. :-N :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiež už hladná a ešte neviem, čo ukuchtím. Už by sa mi aj patrilo niečo, lebo môj si to ešte rozmyslí :-D . Ako som začala robiť, dokopy som nič neuvarila ]-( . Ale mám v mrazničke lososa, asi ho vyberiem a urobím na nejaký spôsob :-) . Janka, Michal je ukážkový príklad ;-) . Je Ti čo závidieť :-D
Odpovedať
no je to tazky oriesok,hlavne dnes mam mrchu a som nervozna,boli ma brucho,chrbat a on to asi citi... to bola vyhoda ked som bola v tehu,nemat mrchu...xi xi dorka ....lovely memories len tak na zasmiatie,ako sa inac mas?
Odpovedať
Profilova fotka
No baby pozerám, ako ste sa dnes rozpísali... Lucka, mas pravdu, ze sa treba venovat príjemným veciam,ale len z lásky sa žiť nedá v dnešnej dobe. A keď budem na materskej, tak si urcite zariadim internet domov,ved by som sa inak zbláznila. Ivka, ta pani je ozaj ochotna, tiež nam poukazovala co ma a my sme sa dohodli, ze jej donesieme sviecky v zlatej farbe a obrúsky v marhuľkovej. Ukazala som jej, ako by sa mi pacilo zakoncovanie stolov, tak vravela, ze si taku latku zozenie a tak to urobí, ako chceme. Celkom nam vysla v ustrety. A tebe je super, ze si doma. Aspon si oddýchnes. A nemusis ráno skoro vstávat. To ja osobne neznásam najviac.
Odpovedať
Profilova fotka
Suzi, veď práve to vstávanie ]-( . Tak idete mať zlato-marhuľkovú výzdobu? Ja som jej tiež vravela ako chcem zakončenie stolov. Budeme to mať tak klasicky, ona to nazvala sukňa :-) . Neviem, a ostane z toho vlizelínu, tak možno aj ten nejak tak vložiť, ale ja to nechávam na ňu. Povedala, že v piatok pred svadbou sa môžem prísť pozrieť na výzdobu a ak sa mi nebude niečo páčiť, tak to zmení :-) . No veru, veru dnes sme sa rozpísali a oprášili trošku túto tému :-) . Teraz by bolo aj nejaké stretko dohodnúť, čo Vy na to? Ja navrhujem ešte v marci, lebo Lucka už v apríli rodí :-) . Vyjadrite sa....
Odpovedať
iwus vy uz tiez riadne planujete a pripravujete na den D? a kde mate svadbu? ako v praci?
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, tie memories vobec nie su lovely skor ugly ... mam sa celkom fajn..s drahym sme zacali riesit ze co a ako po prichode z uk..takze v ba nezostaneme idem stavat domcek v jeho rodnej dedinke ... no zena sa musi prisposobit, co narobim .. podstatne ze budeme spolu
Odpovedať
to hej,hlavne ze ste spolu :-) to je super ze ste sa rozhodli zit tu na SK a hlavne byt spolu....ale co tam budes na dedine robit-myslim pracu???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?