Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, ja som tiež za marec. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
macka, tak to este neviem co budem robit, mozno si najdem pracu v nitre alebo niekde v okolo a akurat si idem robit vizaz.rekval.kurz, spravim si este kadernicky a otvorim si vlastnu prevadzku :-)
Odpovedať
no vidis,plany mas super uz len to realizovat :-) ja tiez zatial len pri planoch,uz sa neviem dockt do skoly,aby som mala tiez tu ang.kvlifikaciu a najst lepsi job a konecne zacat pracovat,lebo uz nechcem byt doma,a maly potrebuje tiez ostatne deti..lebo len mama,mama,mama...nech je aj on medzi ludmi :-) tak kedy planuje majo prist natrvalo?
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, no jasné, že už riadne pripravujeme x-) . Hostinu budeme mať na Vígľaši, sobáš u nás v kostole. V práci super, páči sa mi x-) . Lucka, takže to sme už dve na marec. Kto je ďalší? Hláste sa: Janka, Adka, Monika, Zunka, Suzit...je nás dosť na zrealizovanie :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
vsak ja som plany mala vzdy, ale bud mi ich niekto prekazil alebo boli nezrealizovatelne ... to ti verim ze uz chces ist do prace a malemu tiez bude lepsie medzi detmi, resp. vzdy je lepsie skor ho dat do skolky ako by sa potom nemal vediet zaclenit do kolektívu ... majo príde niekedy v druhej polovici mája ... sa teskam
Odpovedať
Profilova fotka
A ospravedlňujem sa Mirke (arimzv), že som nespomenula aj ju. Takže je nás fakt dosť ;-) , už len navrhnúť termín a prísť :-) . A ozaj, pozdravuje Vás Gabika, bola som s ňou...
Odpovedať
iwus to som rada ze sa ti dari :-) ,len tak dalej.... v katolickom kostole,tam mala aj sintia,je to tam pekne ;-) dora-vsak je vzdy dobre mat plany,ako byt bez lebo clovek nevie co dalej...ja som bola na takom bode,ze som sa nevedela rozhodnut,len som bola stale na tom istom,bez plnov a buducnosti,proste kazdy den ten isty,jasne ze maly mi plany plni,ale myslim aj take profesionalne a ja tiez potrebujem trochu zvysit sebavedomie,lebo mi dako upada cim dlksie som doma :-(
Odpovedať
Ahojte. Iwka ospravedlnenie sa prijima :-) asi sa ozaj malo zapajam do pokecu, ze si pozabudla :-) nech niekto navrhne termin. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, ďakujem :-) . Áno, sobáš bude v katolíckom kostole v Detve. Sintia? Čo mala, kde mala? :-N Sunny, viem ako sa cítiš, veď ja som to isté prežívala, keď som bola doma. Sebavedomie žiadne, menejcennosť som cítila...no proste o ničom. Neboj sa, prácu si nájdeš, v UK to problém myslím si nieje. Malého dáš do škôlky, jemu to tiež prospeje, deti, kolektív... ;-) Len netreba zúfať, aj keď mne sa to už ľahko teraz hovorí.
Odpovedať
iwus-jaj tak ty mas v detve,sintia mala svadbu v kostole v meste,v detve neviem ake to je,tam som nebola. No tiez sa to lahko povie,v UK neni problem,ale je-ved muz si vyse roka hladal robotu,a ja si najdem ale len taku ako som robila v obchode,a ja chcem uz nieco lepsie,preto idem aj do skoly aby som mala ang.kvlifikaciu a lepsie uplatnenie,tak dufm ze daco najdem,zatial to neni take hrozne lebo doma nesedim na riti,ale mam robotu ako full time mum,ale predsa uz chcem zarabat prasule a ist medzi ludi,profesionalne sa vyvijat a budovat mensiu karieru pre buducnost.Stacili by mi 3 dni do tyzdna-ani narocna nie som :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to ti verim, ze ti uz z toho sibe, ze si doma, viem ta pochopit, mala som to iste v uk..tak uz len zacat skolicku a najst super job .. a maly bude v skolke urcite v pohode..a co Ken??
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, tak ja tiež suhlasim so stretkom. A navrhujem termín ( predpokladám, ze najlepsí bude piatok) 16.3. Co vy nato? :-) :-D x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
A manželovi sa v práci páči? On sa zamestnal tiež nie dávno, však? :-) Tak Ti držím palce, aby si si našla svoju vysnívanú prácu ;-)
Odpovedať
dik iwus.,muzovi sa paci,aj rad tam chodi :-D ,ale v v pohode,robi co chcel robit na PC a s ludmi.ale druhy prijem si to priam pyyyta :-D :-D uz sme rozmyslali ze posleme pracovat maleho,ale som muza uprosila nech este pocka :-D dora-ken bude rad,ked zacnem makat,ved mi uz aj daco zhana,ale zatila nasiel len na sobotu co neprichadza do uvahy-sobota a nedela je rodinny vikend ;-) Inak ken ma zajtra narodky,tak ideme von-asi na veceru,a v sobotu pride par ludi a mame posedie,popijeme a tak.Akurat cakam na svokru :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit, ja idem 14. 3. do nemocnice, ale predpokladám, že 16. 3. ma pustia domov. Tak ak budem doma, prídem na 100%. Neviem, kde budete chcieť, mne je jedno v ktorom meste, ale v pizzerke určite nie :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka,prepac, to mi uniklo, ze akurat budes po.....tak asi radsej týžden neskor, 23.3-ale to neviem, ci uz nebude neskoro pre Lucku..... Inak, Ivka,kupila si si uz ten korzet pod saty, co si spomínala?
Odpovedať
Profilova fotka
vazne, vsak ja som skoro zabudla ze ma narodky, vedela som, ze niekedy teraz ale mi to nejak vyfucalo...a co ides dat mangelikovi k narodeninam??? vlastne co by si mi mu dávala,vsak ma teba, co viac by chcel.. a co sa mracis, ze pride svokra, vsak ty ju mas rada, nie??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit, mne to skôr vyhovuje toho 16. 3., lebo 23. 3. ideme na oslavu a už sme dohodnutý. Veď ak neprídem domov, tak jedno stretko bezomňa nezaškodí :-D . No nie? Nie, korzet som si ešte nekúpila. Vo Zvolene majú len u Witmana nad Priorom, nikde inde. Tak ešte chcem ísť pozrieť do Lučenca, či budú mať tam a v akých cenách. Ak nekúpim, tak si pôjdem pre ten :-) . Už viac nenačakám nič. Ale za to som si kúpila popolnočné šaty x-) , tak pomaly škrtám zo zoznamu :-) . Začala som sa obzerať po obrúčkach, bude to ťažké, lebo majú krásne.
Odpovedať
-jasne ona je ok,ale pri nej sa velmi neda relaxovat,ked pozeram telku vkuse do too rozprava,take somariny,ona ked je doma tak ma vsetky serialy opozerane a ked pride sem tak mi roaprava dej a vie vsetko o hercoch co kde kedy ako....niekedy jej mam dost,ale inak je super a hlavne k malemu,az na to ze ho prepchava cokoladou ale to asi robia vsetky stare mamy :-) Kenovi som kupila vcera take topanky [trochu botaskove,ale aj na bezne nosenie,tmavo hnede,velmi peken]a to je vsetko-ved nezarabam,minula som nanho vsetko co som mala ]-( Ale este asi pojdem kupit torticku,lebo som pred 2 mesaicmi kupila take pekne sviecky na tortu -akoze happy birthday...tak uz len tu tortu :-N a akoze od maleho dostane taky strieborny ramik kde je napisane i love my daddy,a tam bude fotka maleho a jeho-mile x-) A najdolezitejsie ma mna,to si vystihla. A ty aj chodis niekam von?
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka, s tými satami si sa ani nepochválila.Kde si kupila a ake? Som zvedava, opis. Ja sa nazdávam, ze mam este cas na popolnocne, obrúcky chceme kupit az niekedy v maji-juni.....
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to by asi aj mna znervoznovalo keby mi niekto dopredu rozpraval dej filmu alebo kecal ked chcem pozerat... ale raz za cas by som to asi zvladla :-) vsak svokru si treba vazit a byt k nej mily aspon v mojom pripade to tak musi byt resp. ak sa nebudem chciet hadat s majom tak asi budem musiet byt k svokre mila, totizto majko je mamickin milacik a to plati aj opacne, mam sice z toho strach (ten isty pripad ako erik) ale majova mamina je fakt velmi mila aspon ziatial sa inak neprejavila... tak to si pekny darcek mangelovi kupila a ta torta to je super, to bola jedna z mala veci, ktore som v anglicku zboznovala, ta cokoladova bola genialne, si dam teraz ked tam pojdem v aprili :-) aj ten darcek od maleho je genialny..a malicky uz aj nieco kecá???
Odpovedať
ty ides do uk v prili?tak aj nas prid pozriet ;-) svokra je tu musim ist pa pa zatial
Odpovedať
Profilova fotka
Šaty som kúpila len minulý týždeň, takže som nemala čas na chválenie :-) . Kúpila som ich v Motore, teraz neviem ako sa to volá. Sú korzetové, hnedé. Korzet je vyšívaný zlatou niťou a flitrami a v sukni je vložený diel z látky ako je korzet. No musela by si ich vidieť. My tiež obrúčky len pozeráme zatiaľ a kúpime niekedy v júni, júli. Uvidíme ešte. No pôjdeme ešte na taký väčší nákup, oblek, spodné prádlo, obrúčky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veruze idem do uk, na velku noc...uvidim ako mi vyjde cas, tak by som prisla, ale podla momentalneho spravania draheho, ma asi nepusti nikde, nejak sa mu cnie, tak by si ma asi najradsej zmensil a nosil vo vrecku stale zo sebou .. je to mile, len ktovie dokedy tak vydrzi ...
Odpovedať
Profilova fotka
baby mn evyhovuje aj 16-teho aj 23-teho. ja už budem na materskej tak budem mať pllllllllllno casu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mne by sa dalo toho 16-teho :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
monika neni možne. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co takto to tentoraz urobiť vo zvolene nech aj zvolencanky nemusia zakaždým dochadzať. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko tak mne to vyhovuje toho 16 a kľudne to môže byť aj vo Zvolene ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko :-) , Janka ako sa cítiš dnes? Ináč, mám pre Teba dobrú správu, v Žurnáli som čítala, že vo Zvolene majú sonografiu 3D a všetko platí poisťovňa. Len ako foto, DVD si platí každý sám. Je to tretia nemocnica na Slovensku, dobre, čoo? Aspoň niečo sa hýbe :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?