Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, viem, že to je časovo náročné, ale zase druhý týždeň sa bude môcť venovať naplno Tebe a Lukáškovi :-) . No nie? Ako pokračujú Šuflovci s prípravami? Dávno som s nimi nebola, v marci ideme na prvé naučenstvo na faru :-) . Dora a ako dlho pracuješ v BA? Neboj sa, časom sa všetko vyrieši, možno ešte drahého prehovoríš na stavbu niekde inde ;-) ... Odchádzam o druhej. Kamoška má o piatej stretko v BA, tak ja budem musieť čakať. Asi niekde v Ikei ;-) . Nie si tam blízko, že by sme dali kávu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie som tu dlho od januara... v to ani nedufam, ze ho prehovorim, niekolko krat som to skusala a vzdy to skoncilo hadkou, tak sa radsej o to ani nejdem pokusat, bohuzial ak chcem byt s nim, budem sa musiet obetovat ... ono by to asi nebolo moc dobre, keby som ja bola v ba a on v trávnici, nefungovalo by to ... blizko ikei zrovna nie som, ale to nie je problem sa tam dostat, len akurat dnes uz po praci nieco mam, inac sa tu po veceroch nudim a zrovna ked som mohla s niekym vypadut na kafco, tak sa mi neda, no skoda, snad inokedy..do kedy si vlastne v ba??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Škoda, že sa Ti nedá. Aspoň by aj mne čas rýchlo ušiel :-) . Ja budem v BA len do zajtra, dúfam, že do druhej stade vypadnem :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
aj mna to mrzi, ale ak ta nechá v ikei, tak si tam mozes este popozerat pripadne dokupit nejake doplnky k vyzdobe na svadbu alebo uz mas vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
Veď problém je v tom, že ja už mám všetko :-D . Asi pôjdem do Avionu niečo pokukať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty si sikovna ... :-) vsak aj v avione mas co pokukat, ked som bola naposledy mali celkom dobre zlavy, mozno este na nieco pekne natrafis .... :-) snad ti to rychlo ubehne ...
Odpovedať
Profilova fotka
Veď práve kvôli zľavám sa tam chcem ísť pozrieť. Dúfam, že niečo pekné ešte nájdem :-) . Tak nabudúce keď budem mať cestu do BA, môžeme sa dohodnúť a ísť na café x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne budem rada, ale daj vediet aspon den dopredu ;-) vsak kavu mozme dat niekedy aj v zv, ked tam budes cez vikend .. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dora: ahoj, ja som tiez zvolencanka zijuca v ba, takze ked niekedy budes chciet a budes mat chut, mozeme ist na tu kavu, ked sa o veceroch nudis :-) ja som s malym na materskej, muz chodi domov neskoro a tak tiez som rada akemukolvek rozptyleniu... :-) takze tak... iwuskaaa: a pre teba to plati tiez a keby si nieco potrebovala zistit v ba a tak, kludne napis...
Odpovedať
Profilova fotka
ved hej ivka ale on si popri tejto robote rozbieha podnikanie tak toho času nebude nazvyš. ale hlavne že konecne bude robiť. nemožem mať všetko no nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirko, a kde presne byvas v ba??da sa ti od maleho vybehnut von ked mangel pracuje dlho?sa tesim, ze je tu viac zvolencanov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a mimochodom, ako si tak pozeram tvoj svad. album, tak som prisla na to, ze ten mlady harmonikar z budce je moj brat, akurat som mu pisala, ze si s tebou pisem, tak ze mam pozdravit..to je nahoda :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivka a čo máte školenie v Ba? dora neboj ubehne vám to ako voda a potom si budete spolu plánovať bývanie.......a všetky tie krásne veci. Ozaj nám dali to povolenie a môžeme stavať domček jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ešte nám pošlu správu so Slovnaftu a môžeme sa realizovať joj som taka štastná konečne odídeme z paneláku :-)
Odpovedať
tak som zas tu,uz mi huci v hlave ...ona sa fakt nezastavi :-( aj teraz ked pisem tak mi cita noviny akokeby ma to zaujimalo ]-( mali sme trochu nehodu v tej skupine,maly spadol z detskej suchacky a potom este nanho aj spadla [je z plastu a ma asi 1 m,ale predsa....]tak zacal riadne plakat a o chvilu mal na cele hrcu :-o chuuuda/. Muz tiez moc,dnes ma narodky a vcerajsiu noc stravil na zachode co grcal,nevedel z coho a este mui je stale zle,a pride asi domov z prace :-| \
Odpovedať
Profilova fotka
jajus, kiez by si mala pravdu, uz sa neviem dockat dna kedy pride domov na stalo a zacneme riesit nase spoločne fungovanie...v anglicku to bolo jednoduchsie, byvali sme v podnajme a nepotrebovali sme riesit co a ako a kde a kedy..teraz je to uz omnoho zlozitejsie, ale pri takychto situáciach najlepsie spoznavas partnera.. tesim sa s tebou, ze mozte zacat stavat, to uz su tie prijemnejsie starosti ked viete, co a kde ... sunny, ani trosku ti nezavidim, skus si dat tlmice do usi... :-) chudak ken, to co ho chytila crevna chripka.. ze teda happy birthday, ale my mu este vecer s markovcami napiseme...
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka ked si na PN tak to sa ti nezaratáva do tých 270 dní ( čo máš nárok na matersku) akurát v marci začínam 7 mesiac.
Odpovedať
Profilova fotka
janka do tých 270 dni sa ti zaratavaju dni kedy su za teba platené odvody do soc. poistovne. tak si zisti že ked si PN či to zamestnavateľ platí. ale asi ano. no možes si to platiť aj sama.
Odpovedať
Profilova fotka
Keď si na PN do 10 dní, tak do sociálnej platí zamestnávateľ. Mirko - ty si zo Sielnice? Môj otec z tadiaľ pochádza. Možno aj s Tebou budem nejaká rodina. :-D Ako je Ti Janka? Jedla si niečo? Dora a čo robí Tvoj drahý v Anglicku? Možno si to už aj spomínala, ale akosi nestíham čítať všetky príspevky =-) .
Odpovedať
Profilova fotka
monika, my sme tam isli minuly rok spolu, ale ja som tam vydrzala len 9mesiacov, proste som to tam nezvladla, hrozna krajina, no a on tam este zostal - zarabat, pracuje ako drevar, vyrabaju eko domy, teraz je to v anglicku velky hit...takze ja som tu sama samucicka a este k tomu som sa odtrepala do BA, zatial byvam u Sintii, ale len kym neporodi, potom neviem co bude ..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte všetkým :-) , tak už som v BA ;-) , napapali sme sa a teraz máme voľno. No a ja jasné, že som tu na MS x-) . Janka, to je super, že Vám to povolili. Teším sa s Tebou ;-) . Musíš byť veľmi šťastná :-) . Lucka, hlavné je, že má manžel prácu, neboj sa, spolu to zvládnete ;-) . Mirko, si veľmi zlatá, ďakujem :-) . Keď budem mať cestu a veľa času, tak sa ozvem aj Tebe x-) . Janka, nie nemáme školenie, ale meeting :-) . Tak Vám prajem krásny večer, ak sa tu niekto ešte ukáže ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dora: my byvame v ruzinove. vidis, svet je maly, pozdrav brata, mal ho najskor na svadbe moj ujo a mojmu muzovi sa zapacil, tak ho pozval aj na nasu svadbu :-) sranda... a ty kde tu byvas? iwuskaaa: kludne sa ozvi... inak my sme boli teraz s malym 2 tyzdne u nasich vo zvolene, mala som velke plany, co vsetko stihnem a nestihla som ani polovicu :-( aspon sme sa boli s drahym lyzovat a maleho sme mali so sebou a venoval sa mu raz jeden a potom druhy, maly sa aj boboval, celkom sa mu to pacilo. monika23: ja zo sielnice nie som, ale moja mamina, urcite sa s tvojim ocinom poznaju a byva mi tam aj ujo jano, nad hornym obchodom, maju teraz dvojicky a byvaju v rodicovskom dome. ale velmi dobre pozname s manzelom sielnickeho farara, tak preto sme sa tam brali :-)
Odpovedať
zdravim babule, som doma a nudim sa,uz sme mali davno byt von z manzelom,ale tomu je chudakovi stale zle,tak aj tie svoje narodeniny stravil v posteli a za cely den zedol len par toastou a mi zo svokrou sme si pochutnavali na torte :-N . Ale aspon ze v sobotu este robime posedenie,ale to sa svokre neda prist,tak len doma,pri malom....a to sme sa chceli aj poriadne zabavit-typicke ]-( Uz sa strasne nudim tak asi idem spat,zajtra ma zas caka jeden nezazivny den na ktory sa uz tesim :-D dobruuuuuu |-|
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko babule, a mame tu stvrtok, pomaly sa nam chyli k vikendu, uz sa tak tesim ako sa vyspim... :-) ivka, a bola si v tom avione?aj si nieco kupila? mirko, tvoj pozdrav bratovi odovzdam, teraz je momentalne v talinsku tak nechodi velmi hravat, ale stale ho niekto zhana aby isiel hrat, skoda, ze ja nemam jeho talent ... :-( ja byvam v Dubravke, tak keby sa ti niekedy dalo, mozme vybehnut na kafco :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dora, tusim si tvoj brat chcel zarobit na nejaky novz nastroj, ak si dobre pamatam. a skoda, ze ten svoj talent a nadanie nejako nerozvija. na kavu mozeme vybehnut hocikedy, mozeme sa nejako dohodnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze vtedy si isiel kupovat novy kontrabas a aj si ho kupil, on skoncil konzervatorium ale na VSMU ist nechce, akurat teraz mu podavam prihlasky na vysoke skoly, ale s hudbou to nema nic spoločne, proste on tvrdi, ze hudba je jeho laska a talent dar od Boha a on sa tym zivit nebude ... a nikto s nim ani nepohne... kludne mozme vybehnut aj niekedy buduci tyzden, ale mne sa da najskor okolo 17:00 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre rano :-), skusala som vyhladavanie, ale je toho vela.. Vedeli by ste mi poradit nejaku dobru zivu kapelu z okolia Zvolena, Hrinovej, Turc. Teplic, prip. Martina, B. Bystrice? O par uz viem (Paprckovci a Hroncekovci z Hrinovej), a uz som aj dostala referencie na Paprckovcov.. :-) iwuskaaa: mohla by si mi prosim zistit ten kontakt na muzkantov z lovinobane? sobas by sme mali mat na kovacovej a hostinu na sliaci v palace. este ale chceme ist pozriet horsky hotel polanu.. na sliaci by to aj v bolo v pohode, co sa tyka kapacity, lenze asi by cast hosti musela byt na balkonoch (keby bol tanecny parket v hlavnej miestnosti), co by sa mohlo aj niekoho dotknut, ze je mimo .. alebo by boli vsetci za "jednym" stolom, avsak parket by bol vo vedlajsej miestnosti... hmm, asi budeme urobit kompromis. ak by vsak na polane boli vsetci pokope a este aj mali vyhlad na parket, tak to by bolo super.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivv, mne sa velmi paci kapela avantis, myslim ze su z krupiny, viem ti zohnat aj kontakt, aj ja ich chem na svadbe, okrem toho viem ze su dobra Polana alebo Janosik, ale to je ludova hudba, neviem co chces ... a skusim sa este spytat brata on je hudobnik, bude vediet lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dora, tazko hovorit o mojej predstave :-D, skor tu ide o predstavu alebo skladbu svadobnych hosti, planujeme mat tak okolo 150 hosti. vacsina hosti bude z okolia hrinovej, kovacovej a budu prevazne "zreleho" veku, takze asi by to mala byt nejaka ludova kapela .. no a ak budu vediet zahrat aj nieco pre mladych, tak to bude len bonus :-)
Odpovedať
Profilova fotka
za kapela avantis co som ti spominala hrava velmi dobre aj ludove piesne a aj nieco pre mladych, preto sa mi pacia ze vedia zahrat aj to aj to, teda ze vyhovuju v podstate kazdej vekovej generácii.. buduci vikend idu hrat na svadbe sesternici tak ak chces a si v zv, mozme sa dohodnut a mozes dobehnut pozriet
Odpovedať
Ahojte, s priatelom chystame svadbu na Polane, ale nakolko ani on, ani ja nie sme z okolia, potrebovali by sme poradit nejakeho dobreho kameramana a DJ-a odtial, ci uz by sa nasiel niekto v Hrinovej, Detve alebo aj Zvolene je vcelku jedno, len aby bol dobry.Viete o niekom? Dakujem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?