Menu Forum

Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
Registrovala sa 2. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3370 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Detva.
  • Svadba bola 1. septembra 2007
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
Registrovala sa 2. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3370 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Detva.
    V Detve, okres Detva
 Lucka, viem, že to je časovo náročné, ale zase druhý týždeň sa bude môcť venovať naplno Tebe a Lukáškovi emoticon . No nie?
Ako pokračujú Šuflovci s prípravami? Dávno som s nimi nebola, v marci ideme na prvé naučenstvo na faru emoticon .
Dora a ako dlho pracuješ v BA? Neboj sa, časom sa všetko vyrieši, možno ešte drahého prehovoríš na stavbu niekde inde emoticon ...
Odchádzam o druhej. Kamoška má o piatej stretko v BA, tak ja budem musieť čakať. Asi niekde v Ikei emoticon . Nie si tam blízko, že by sme dali kávu emoticon
28. feb 2007 o 11:25  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
Registrovala sa 4. mája 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 573 príspevkov a 2 albumy. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 4. augusta 2007
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
Registrovala sa 4. mája 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 573 príspevkov a 2 albumy. Okres Zvolen.
    Zvolen, okres Zvolen
 nie som tu dlho od januara... v to ani nedufam, ze ho prehovorim, niekolko krat som to skusala a vzdy to skoncilo hadkou, tak sa radsej o to ani nejdem pokusat, bohuzial ak chcem byt s nim, budem sa musiet obetovat ... ono by to asi nebolo moc dobre, keby som ja bola v ba a on v trávnici, nefungovalo by to ... blizko ikei zrovna nie som, ale to nie je problem sa tam dostat, len akurat dnes uz po praci nieco mam, inac sa tu po veceroch nudim a zrovna ked som mohla s niekym vypadut na kafco, tak sa mi neda, no skoda, snad inokedy..do kedy si vlastne v ba??? emoticon
28. feb 2007 o 11:30  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Škoda, že sa Ti nedá. Aspoň by aj mne čas rýchlo ušiel emoticon . Ja budem v BA len do zajtra, dúfam, že do druhej stade vypadnem emoticon .
28. feb 2007 o 11:32  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 aj mna to mrzi, ale ak ta nechá v ikei, tak si tam mozes este popozerat pripadne dokupit nejake doplnky k vyzdobe na svadbu alebo uz mas vsetko?
28. feb 2007 o 11:36  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Veď problém je v tom, že ja už mám všetko emoticon . Asi pôjdem do Avionu niečo pokukať emoticon
28. feb 2007 o 11:40  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 ty si sikovna ... emoticon vsak aj v avione mas co pokukat, ked som bola naposledy mali celkom dobre zlavy, mozno este na nieco pekne natrafis .... emoticon snad ti to rychlo ubehne ...
28. feb 2007 o 11:43  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Veď práve kvôli zľavám sa tam chcem ísť pozrieť. Dúfam, že niečo pekné ešte nájdem emoticon . Tak nabudúce keď budem mať cestu do BA, môžeme sa dohodnúť a ísť na café emoticon
28. feb 2007 o 11:48  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 no jasne budem rada, ale daj vediet aspon den dopredu emoticon vsak kavu mozme dat niekedy aj v zv, ked tam budes cez vikend .. emoticon
28. feb 2007 o 11:51  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirko06 (41 r.)
Registrovala sa 21. septembra 2006 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 52 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 24. apríla 2004
    V Sielnici pri Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
mirko06 (41 r.)
Registrovala sa 21. septembra 2006 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 52 príspevkov a 1 album. Okres Bratislava.
 dora: ahoj, ja som tiez zvolencanka zijuca v ba, takze ked niekedy budes chciet a budes mat chut, mozeme ist na tu kavu, ked sa o veceroch nudis emoticon
ja som s malym na materskej, muz chodi domov neskoro a tak tiez som rada akemukolvek rozptyleniu... emoticon
takze tak...
iwuskaaa: a pre teba to plati tiez a keby si nieco potrebovala zistit v ba a tak, kludne napis...
28. feb 2007 o 12:08  •  Svadba bola v apríli 2004  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
Registrovala sa 23. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3125 príspevkov a 3 albumy. Má 40 priateľov. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 13. mája 2006
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
Registrovala sa 23. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 3125 príspevkov a 3 albumy. Má 40 priateľov. Okres Zvolen.
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 ved hej ivka ale on si popri tejto robote rozbieha podnikanie tak toho času nebude nazvyš. ale hlavne že konecne bude robiť. nemožem mať všetko no nie? emoticon
28. feb 2007 o 12:14  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 mirko, a kde presne byvas v ba??da sa ti od maleho vybehnut von ked mangel pracuje dlho?sa tesim, ze je tu viac zvolencanov emoticon
28. feb 2007 o 12:20  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 a mimochodom, ako si tak pozeram tvoj svad. album, tak som prisla na to, ze ten mlady harmonikar z budce je moj brat, akurat som mu pisala, ze si s tebou pisem, tak ze mam pozdravit..to je nahoda emoticon
28. feb 2007 o 12:24  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajus
Registrovala sa 24. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 802 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov.
  • Svadba bola 22. júla 2006
    Detva, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
jajus
Registrovala sa 24. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 802 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov.
    Detva, okres Detva
 ivka a čo máte školenie v Ba?
dora neboj ubehne vám to ako voda a potom si budete spolu plánovať bývanie.......a všetky tie krásne veci.
Ozaj nám dali to povolenie a môžeme stavať domček jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ešte nám pošlu správu so Slovnaftu a môžeme sa realizovať joj som taka štastná konečne odídeme z paneláku emoticon
28. feb 2007 o 12:31  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
Registrovala sa 11. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1638 príspevkov a 3 albumy. Okres Zvolen.
  • Svadba bola 4. mája 2006
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
Registrovala sa 11. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1638 príspevkov a 3 albumy. Okres Zvolen.
    Peterborough
 tak som zas tu,uz mi huci v hlave ...ona sa fakt nezastavi emoticon
aj teraz ked pisem tak mi cita noviny akokeby ma to zaujimalo emoticon
mali sme trochu nehodu v tej skupine,maly spadol z detskej suchacky a potom este nanho aj spadla [je z plastu a ma asi 1 m,ale predsa....]tak zacal riadne plakat a o chvilu mal na cele hrcu emoticon chuuuda/.
Muz tiez moc,dnes ma narodky a vcerajsiu noc stravil na zachode co grcal,nevedel z coho a este mui je stale zle,a pride asi domov z prace emoticon \
28. feb 2007 o 12:40  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 jajus, kiez by si mala pravdu, uz sa neviem dockat dna kedy pride domov na stalo a zacneme riesit nase spoločne fungovanie...v anglicku to bolo jednoduchsie, byvali sme v podnajme a nepotrebovali sme riesit co a ako a kde a kedy..teraz je to uz omnoho zlozitejsie, ale pri takychto situáciach najlepsie spoznavas partnera.. tesim sa s tebou, ze mozte zacat stavat, to uz su tie prijemnejsie starosti ked viete, co a kde ...

sunny, ani trosku ti nezavidim, skus si dat tlmice do usi... emoticon chudak ken, to co ho chytila crevna chripka.. ze teda happy birthday, ale my mu este vecer s markovcami napiseme...
28. feb 2007 o 12:50  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajus
    Detva, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
jajus
    Detva, okres Detva
 Lucka ked si na PN tak to sa ti nezaratáva do tých 270 dní ( čo máš nárok na matersku) akurát v marci začínam 7 mesiac.
28. feb 2007 o 15:07  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
lucka23 (34 r.)
    Vo Zvolene, okres Zvolen
 janka do tých 270 dni sa ti zaratavaju dni kedy su za teba platené odvody do soc. poistovne. tak si zisti že ked si PN či to zamestnavateľ platí. ale asi ano. no možes si to platiť aj sama.
28. feb 2007 o 15:12  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monika23
Registrovala sa 1. septembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 541 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 6. mája 2006
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
monika23
Registrovala sa 1. septembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 541 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 6. mája 2006
    Zvolen, okres Zvolen
 Keď si na PN do 10 dní, tak do sociálnej platí zamestnávateľ.
Mirko - ty si zo Sielnice? Môj otec z tadiaľ pochádza. Možno aj s Tebou budem nejaká rodina. emoticon
Ako je Ti Janka? Jedla si niečo?
Dora a čo robí Tvoj drahý v Anglicku? Možno si to už aj spomínala, ale akosi nestíham čítať všetky príspevky emoticon .
28. feb 2007 o 15:30  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 monika, my sme tam isli minuly rok spolu, ale ja som tam vydrzala len 9mesiacov, proste som to tam nezvladla, hrozna krajina, no a on tam este zostal - zarabat, pracuje ako drevar, vyrabaju eko domy, teraz je to v anglicku velky hit...takze ja som tu sama samucicka a este k tomu som sa odtrepala do BA, zatial byvam u Sintii, ale len kym neporodi, potom neviem co bude ..
28. feb 2007 o 16:15  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
iwuskaaa
2
    V Detve, okres Detva
 Ahojte všetkým emoticon ,
tak už som v BA emoticon , napapali sme sa a teraz máme voľno. No a ja jasné, že som tu na MS emoticon .
Janka, to je super, že Vám to povolili. Teším sa s Tebou emoticon . Musíš byť veľmi šťastná emoticon .
Lucka, hlavné je, že má manžel prácu, neboj sa, spolu to zvládnete emoticon .
Mirko, si veľmi zlatá, ďakujem emoticon . Keď budem mať cestu a veľa času, tak sa ozvem aj Tebe emoticon .
Janka, nie nemáme školenie, ale meeting emoticon .
Tak Vám prajem krásny večer, ak sa tu niekto ešte ukáže emoticon
28. feb 2007 o 21:32  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirko06 (41 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mirko06 (41 r.)
 dora: my byvame v ruzinove. vidis, svet je maly, pozdrav brata, mal ho najskor na svadbe moj ujo a mojmu muzovi sa zapacil, tak ho pozval aj na nasu svadbu emoticon sranda...
a ty kde tu byvas?
iwuskaaa: kludne sa ozvi...
inak my sme boli teraz s malym 2 tyzdne u nasich vo zvolene, mala som velke plany, co vsetko stihnem a nestihla som ani polovicu emoticon aspon sme sa boli s drahym lyzovat a maleho sme mali so sebou a venoval sa mu raz jeden a potom druhy, maly sa aj boboval, celkom sa mu to pacilo.
monika23: ja zo sielnice nie som, ale moja mamina, urcite sa s tvojim ocinom poznaju a byva mi tam aj ujo jano, nad hornym obchodom, maju teraz dvojicky a byvaju v rodicovskom dome.
ale velmi dobre pozname s manzelom sielnickeho farara, tak preto sme sa tam brali emoticon
28. feb 2007 o 22:57  •  Svadba bola v apríli 2004  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
fotoportrét
fotoportrét
sunny6
    Peterborough
 zdravim babule,
som doma a nudim sa,uz sme mali davno byt von z manzelom,ale tomu je chudakovi stale zle,tak aj tie svoje narodeniny stravil v posteli a za cely den zedol len par toastou a mi zo svokrou sme si pochutnavali na torte emoticon .
Ale aspon ze v sobotu este robime posedenie,ale to sa svokre neda prist,tak len doma,pri malom....a to sme sa chceli aj poriadne zabavit-typicke emoticon
Uz sa strasne nudim tak asi idem spat,zajtra ma zas caka jeden nezazivny den na ktory sa uz tesim emoticon
dobruuuuuu emoticon
28. feb 2007 o 23:40  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 dobre ránko babule, a mame tu stvrtok, pomaly sa nam chyli k vikendu, uz sa tak tesim ako sa vyspim... emoticon
ivka, a bola si v tom avione?aj si nieco kupila?
mirko, tvoj pozdrav bratovi odovzdam, teraz je momentalne v talinsku tak nechodi velmi hravat, ale stale ho niekto zhana aby isiel hrat, skoda, ze ja nemam jeho talent ... emoticon ja byvam v Dubravke, tak keby sa ti niekedy dalo, mozme vybehnut na kafco emoticon
1. mar 2007 o 08:31  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirko06 (41 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mirko06 (41 r.)
 ahoj dora, tusim si tvoj brat chcel zarobit na nejaky novz nastroj, ak si dobre pamatam. a skoda, ze ten svoj talent a nadanie nejako nerozvija.
na kavu mozeme vybehnut hocikedy, mozeme sa nejako dohodnut emoticon
1. mar 2007 o 09:17  •  Svadba bola v apríli 2004  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 myslim ze vtedy si isiel kupovat novy kontrabas a aj si ho kupil, on skoncil konzervatorium ale na VSMU ist nechce, akurat teraz mu podavam prihlasky na vysoke skoly, ale s hudbou to nema nic spoločne, proste on tvrdi, ze hudba je jeho laska a talent dar od Boha a on sa tym zivit nebude ... a nikto s nim ani nepohne... kludne mozme vybehnut aj niekedy buduci tyzden, ale mne sa da najskor okolo 17:00 emoticon
1. mar 2007 o 09:29  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivv
Registrovala sa 31. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 2. júna 2007
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
ivv
Registrovala sa 31. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
    okres Zvolen
 Dobre rano emoticon,
skusala som vyhladavanie, ale je toho vela.. Vedeli by ste mi poradit nejaku dobru zivu kapelu z okolia Zvolena, Hrinovej, Turc. Teplic, prip. Martina, B. Bystrice?
O par uz viem (Paprckovci a Hroncekovci z Hrinovej), a uz som aj dostala referencie na Paprckovcov.. emoticon
iwuskaaa: mohla by si mi prosim zistit ten kontakt na muzkantov z lovinobane? sobas by sme mali mat na kovacovej a hostinu na sliaci v palace. este ale chceme ist pozriet horsky hotel polanu.. na sliaci by to aj v bolo v pohode, co sa tyka kapacity, lenze asi by cast hosti musela byt na balkonoch (keby bol tanecny parket v hlavnej miestnosti), co by sa mohlo aj niekoho dotknut, ze je mimo .. alebo by boli vsetci za "jednym" stolom, avsak parket by bol vo vedlajsej miestnosti... hmm, asi budeme urobit kompromis. ak by vsak na polane boli vsetci pokope a este aj mali vyhlad na parket, tak to by bolo super.. emoticon
1. mar 2007 o 09:31  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 ahoj ivv, mne sa velmi paci kapela avantis, myslim ze su z krupiny, viem ti zohnat aj kontakt, aj ja ich chem na svadbe, okrem toho viem ze su dobra Polana alebo Janosik, ale to je ludova hudba, neviem co chces ... a skusim sa este spytat brata on je hudobnik, bude vediet lepsie emoticon
1. mar 2007 o 09:40  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivv
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
ivv
    okres Zvolen
 ahoj dora, tazko hovorit o mojej predstave emoticon, skor tu ide o predstavu alebo skladbu svadobnych hosti, planujeme mat tak okolo 150 hosti. vacsina hosti bude z okolia hrinovej, kovacovej a budu prevazne "zreleho" veku, takze asi by to mala byt nejaka ludova kapela .. no a ak budu vediet zahrat aj nieco pre mladych, tak to bude len bonus emoticon
1. mar 2007 o 09:48  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
dora
    Zvolen, okres Zvolen
 za kapela avantis co som ti spominala hrava velmi dobre aj ludove piesne a aj nieco pre mladych, preto sa mi pacia ze vedia zahrat aj to aj to, teda ze vyhovuju v podstate kazdej vekovej generácii.. buduci vikend idu hrat na svadbe sesternici tak ak chces a si v zv, mozme sa dohodnut a mozes dobehnut pozriet
1. mar 2007 o 09:52  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anais
Registrovala sa 3. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 163 príspevkov. Okres Stará Ľubovňa.
  • Svadba bola 11. augusta 2007
    okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
anais
Registrovala sa 3. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 163 príspevkov. Okres Stará Ľubovňa.
  • Svadba bola 11. augusta 2007
    okres Detva
 Ahojte, s priatelom chystame svadbu na Polane, ale nakolko ani on, ani ja nie sme z okolia, potrebovali by sme poradit nejakeho dobreho kameramana a DJ-a odtial, ci uz by sa nasiel niekto v Hrinovej, Detve alebo aj Zvolene je vcelku jedno, len aby bol dobry.Viete o niekom? Dakujem.
1. mar 2007 o 10:02  •  Svadba bola v auguste 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš