Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
ahoj suzit-nejak specialne,hadam kazdy valentin je spojeny s kartou a kvetmi,a vecerou.Dnes nerobime nic specialne,len dvd a flasa vina,a jahody v cokolade,minuly valentin sme boli v kine,alebo ideme do restiky....ale hlavne je, ze sme spolu. Tu sa svaitok urcite slavi,mesto je plne srdiecok,vsade pohladnice,a stoly do restiky sa musia ist zabukovat dlho vopred a vsade je vsetko preplnene a casnici maju co robit.Tomu sa radsej tento rok vyhneme 8-) Tiez si darceky nedavame ,max.cokoladku.kvety,listky do kina,alebo sexi spodky...zo srandy. Ale tento krat mam muza uz pripraveny darcek,dala som mu urobit kalendar kde na kazdej strane,je ina nas afotka,alebo fotka drobca....malo to byt na jeho narodky 28.02,ale uz nevydrzim tak mu to dam na velentina :-) Na aku veceru idete?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak ako ste včera prežili valentína? ivka ty si nebola náhodou v Kobre?
Odpovedať
Ahojte.My sme s manželíkom prežili valentína - krásne ,prekrásne x-) Boli sme bez malej tak sme boli jeden pre druhého a o mesiaci tak si to viete predstaviť,no a podotýkam že manžel sa nemôže hýbať,tak aj smiechu bolo :-D A čo ty Lucka,drobčeka v brušku ste nevyplašili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme boli vcera s drahým na veceri, tak som sa najedla, ze este dnes nie som hladná.... Adka-tak pekne si to napísala... :-) asi ste fakt prezili romantický vecer. A urcite Vám to aj dobre padlo, chvilku sami. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adka nie nevyplašili. :-D my sme boli na pizzu. tiež som sa tak napráskala že som sa bala aby som neexplodovala. :-D hned som si natierala brucho ako diva lebo som sa bala že to koža nevydrží. :-D
Odpovedať
Tak vy ste sa teda napapali :-D my sme nikde nemohli ísť :-( ale neľutujem,urobili sme si domka ovocnú misu a nemohla ani chýbať najlepšia manželova bomboniera Tatiana :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tatiana mnanky. :-p ja mam teraz strasne obdobie. neviem sa dojesť sladkého. zrala by som od rana do vecera. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tatianu tiež zboznujem. To je po merci moj druhý najoblubenejsí dezert. A Lucka, ja mam chut na sladke stale a to nie som ani tehotna.... :-)
Odpovedať
ahojte zienky, mi sme si varili cinu,mnami-tiez riadne napraskany,ze sme ani dezert nechceli-co mali byt jahody namacane v cokolade,pozreli sme oblubeny serial a sup dogulat sa do postele tusim bolo len 23.00 a spat :-D Muzikovi som dala ten kalendar,povedal ze to bol najkrajsi valentinsky darcek aky kedy dostal x-) Rozmyslam,ze by sme podla vasich prispevkov mali premenovat valentinsky den na OBZERSKY :-D :-p lucka ty sa apon nemusis obmedzovat,len si dopraj ked to lukasko vyzaduje ;-) adka hlavne ze ste uz boli spolu,to je asi ten pravy vyznam Valentina-byt s nikym koho milujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , Lucka: nie my sme v kobre neboli, boli sme tiež na obede, lebo sme boli v BB, tak sme si urobili aj výletík. Bolo fajn. No a doma drahý namiešal drink a potom sme išli von x-) . Ináč si nedávame nič špeciálne, ani ja a ani môj. Aj som čakala, ale... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka lebo my sme boli na pizzi so suflom a sa mu zdalo že vas videl v kobre. :-N :-D Ešte si sa nepoučila že od nasich radsej nič necakať? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cavino babule. Urcite ste poculi o Edite Sipeky a o vysledkoch jej metod chudnutia a o celkovom zdravom zivotnom style. Jednu sobotu v marci sa pripravuje v Detve seminar s nou s tym, ze pride ak sa nazbiera okolo 40-50 zaujemcov. Bude to stvor hodinovy seminar, po ktorom bude volna diskusia s nou, kde sa jej mozete konkretne pytat na to, co vas zaujima. Tento seminar by stal 600sk. Zaujemci sa mozu ozvat na tc. 0915706080 Dufam, ze sa tam uvidime :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte. teeeda tu nikto cez víkend nebol. =-) :-D no carisma mne sa teraz chudnuť velmi neoplati takže nič. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Lucka - ako máš? Chodíš ešte do práce? Aké boli výsledky? Carisma, keďže mám 47kg ani mne sa veľmi do chudnutia nechce. To skôr nejaký spinning a tanec - len tak pre zábavu a trochu pohybu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moni. vysldky nič moc. tie hodnoty zapalu vraj trocha klesli ale stale je to pozitívne. do práce chodim ešte tento a bud. týžden. mala som byť už doma ale kedže u nas je taká vymoženosť že si nemožeš vybrať celú dovolenku teraz ale len medzi materskou a rodičovskou. skoro ma tam porazilo ked mi to povedala. hlavne že všetci ostatní si ju vyberaju teraz. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja len tak na rýchlo Vás pozdravím :-) . Lucka, no máme smolu na tie darčeky :-D , čooo? Monika, Ty máš 47 kg?! :-o Mala by viac papkať, nemyslíš? Alebo ako to robíš, že si taká štíhla? :-D Aj ja chcem. No Carisma, ja neviem, ja už ničomu neverím :-N . Tak sa majte krásne a sa mi zdá, že to tu treba trošku rozvíriť :-D , lebo to tu upadá :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. veru ivka smolu. :-D neviete co je s jankou. už sa tu dlho neukazala. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj, čo je s Jankou? Vtedy mala také dvojzmyselné reči ;-) - bola na stretku? Ivka, vieš ako to robím? Papkám veľa sladkostí, slaninky, klobásky - a hlavne po 22. hodine najviac :-D . Proste som z tých šťastnejších - ale neviem do kedy, určite aj na mňa raz príde.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ja sa tiež hlasim po dlhsom case. Nejak nestíham v práci. Iwka-tak mi sme boli v nedelu v tej sale na Víglasi a nasim sa pacilo, tak sme si to zajednali na náš termín. Tak to vyzerá, že budeme mať rovnaké miesto na hostinu.....Inak, ako si dopadla v nemocnici? To si mala ist este minulý týžden, dobre si pamatam? Ani Adka tu uz dávno nebola. Asi ju mužicek doma na PN-ke plne zamestnáva... Lucka, ako sa má malý v brusku?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja tiež prispejem aspoň jedným príspevkom :-) . Sizit, som rada, že ste vybrali miestnosť na hostinu :-) . Myslím, že nebudete ľutovať ani Vy a ani my. Ja som počula na nich len samé chvály, tak verím, že to tak budeme môcť povedať aj po našich svadbách ;-) . Už vieš akú chceš mať farbu výzdoby? No dopadla som tak, že 14. 3. idem do nemocnice a 15. ma idú operovať. Dúfam, že to dobre dopadne a budem mať konečne pokoj. Monika, aj ja by som chcela byť obdarovaná tým čo Ty, teda, že by som papala kedy by som chcela, koľko by som chcela a čo by som chcela a chcela by som byť taká štíhlučká :-S , no ja môžem len snívať. Ja sa napijem iba vody a už mám vyššiu hmotnosť :-D . Vážne! Janka bola PN, ale od dnes by už mala pracovať no určite má veľa roboty. V piatok ideme spoločne na chatu na Poľanu, tak verím, že je fit.
Odpovedať
Ahojte.No po dlhej dobe sa mi podari dostať aj sem.Jeeee Suzit,chýbam ti? Som rada že ste si vybrali ten Vígľaš mne sa tam strašne páči :-) No a nebola som tu preto lebo brigádujem v Dt,tak chodím domov o 17,00 zničená,unavená,zmorená a nevládna :-( Brigádujem tam kde sa pečie čajové pečivo,no a idem rýchlo šup šup do postielky lebo ráno zase vstávam zavčasu.
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, tam teda to by som chcela brigádovať tam, kde sa pečie čajové pečivo - no neviem, neviem, či by z neho niečo ostalo :-D . Baby, s Vígľašom budete určite veľmi spokojné. Iwuš a s čím ideš na operáciu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak ja som späť z diabetologie vysledky su dobre ale aj tak musim tam isť znovu. to je radosť. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky tak už som tu ;-) ospravedlňujem sa v prvom rade zato že som neprišla na to stretko no bola som chorá až 2 týždne a od včera som už v práci včera som toho mala strašne vela tak sa mi nedalo sem nakuknúť a dnes sa mi dalo len tera :-( . Tak ste mi chýbali ako pozerám nejak sa rozrastáme to je super tak vás babenky vítam. Juj lucka tak som ťa chcela vidieť s tým bruškom ale snáť sa nám podarí ešte zorganizovať stretko kým porodíš. ;-) Zunka prajem ti skoré uzdravenie držkaj sa.
Odpovedať
Profilova fotka
janka aj ja dufam že sa do mojho porodu ešte stretneme. mame na to také 2 mesiace. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko lucka to dúfam že stihneme ;-) . Ivka pripravená na zajtrajšiu chatovačku? Ja som ešte stále nie celkom vyliečená tak len dúfam že tam neochoriem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jajus. tak vy zajtra chatujete, hm? sa mate. :-D a čo si mala chripku?
Odpovedať
Profilova fotka
no niečo také mala som teploty nie vysoké len mi nechceli klesnúť , poriadnu nátchu tak som sa musela poliečiť aby sa mi to nevrátilo v horšom stave. Lucka IP
Odpovedať
Profilova fotka
janka aj ja som mala teploty a nie a nie klesnuť. no čo som sa aj cudovala ked som nebrala žiadne lieky. :-N dobre že si už v poriadku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som nemala vysoké len 37.3-37.4 ale držali ma 2 týždne a tiež som nebrala lieky len acylpirín takže snáť sa mi to nevráti čaj ten už nemôžem ani cítiť a ovocie no to tiež
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?