Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
ahoj zunka,aj ti prajem skore uzdravenie,a plno pozitivnej energie,myslim na teba :-) mne je tiez uz konecne lepsie,asi zaberaju tabletky na ten chrbat,ale aj tak som si uz nasla na nete kde idem chodit na jogu,pre istotu,verim ze to trochu pomoze a v nedelu plavanie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. :-) Zunka-aj ked sa velmi nepozname zatial-prajem Ti skore vyliecenie. Viem, co je to rozrezané brucho, mna tiež minulý rok operovali na brucho a týžden som chodila zohnutá ako paragraf a este mesiac po operacii som nedokazala nic zdvihnut zo zeme.... Uwuska-pisem do IP. Na stretko mozete so mnou ratat.....dajako sa do dt dostavim.....aj ked to nemám zrovna cestou :-) a hadam príde aj tvoja kmotricka Adka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zunka, fajn, že už máš za tým. Teraz sa rýchlo rýchlo daj do kopy, aby ste mohli začať snažilkovať. Držím palce. Bola si dnes na sone? Čo Ti povedali?
Odpovedať
Ahojte.Tak Zunka aj ja sa pripájam a prajem ti skoré uzdravenie a hlavne to aby si čoskoro zavítala opäť do nemocnice ale na pôrodnické oddelenie :-) a bolo všetko tak ako si praješ. Stretko zatial z mojej strany platí,dufam že mi do toho nič nevbehne. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Adka, ako sa mas? Mala poslucha dnes...? :-)
Odpovedať
Ahoj Suzit. Jooooj dnes je zlatá,kým som varila tak mi povytahovala všetky veci zo skrini (jej veci) a obliekla si taký pekný jarník čo už má kupený,nové topánočky,a k tomu skombinovala zimnú čiapku.Všetko o číslo väčšie ale obliekla sa.Keď som ju videla tak som sa musela len smiať,iné sa ani nedalo.Ale inač dnes sa s nou dá,teraz spinká a maminka surfuje. Ty ideš na to stretko?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, idem. Ak sa nic nepredvídavé dovtedy nestane....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. takže aj pre mna stretko platí. dufam že dovtedy zase neochoriem. :-( zunka držím palčeky nech si čoskoro fit a dufam že ta už cakaju len same príjemne veci a to zle už mas za sebou. ;-) ja som dnes behala po lekaroch. cukor nasťastie v poriadku ale o 2 týždne znovu. vraj som rizikova skupina ]-( no a potom som bola v poradni a dr. ma chcela nechať až do porodu na PN. čo som samozrejme odmietla lebo musim dokončiť uzavierku. a hned mam zapis že odmietla PN-ku. ]-( v piatok idem po vysledky krvy a ak sa preukaže nejaký nalez tak od pondelka ostavam doma. takže by bolo dobré ak by to stretko bolo lebo potom neviem kedy sa už vyhrabem z domu.
Odpovedať
Na sone to bolo našťastie v poriadku zatiaľ. 3 mesiace budem dostávať hormonílne injekcie a potom sa budeme snažiť a snažiť a snažiť a.....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , Zunka, teším sa s Tebou, že je všetko ok. Prajem skoré uzdravenie ;-) . My sme dnes boli na fare zahlásiť sobáš. Bola som veľmi milo prekvapená, že to išlo tak hladko aj napriek tomu, že drahý je len krstený evanjelik. Nebola som si 100% istá, či nám sobáš povolia, ale kameň zo srdca mi odpadol x-) . Zunka, Monika, prídete na stretko??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, sunny6: maly ma 8 mesiacov. neskora odpoved, ale predsa. my sme teraz taki rozbehani medzi zvolenom a krompachami, momentalne sme v poprade :-) ale od zajtra zase vo zvolene, tak sme cestovatelia, nech si aj stari rodiacia uziju, no nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luci a prečo Ťa chcela nechať do pôrodu na PN? Zunka, fajn, že na sone to bolo ok. :-) Iwuš, mne sa nedá :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj moni. už tretí týžden sa mi vracaju teploty. chvilu mam pokoj ale potom prídem do práce a zase ma to chytí. proste sa zdržiavam v prostredí kde nemam sancu sa vyliečiť. ]-( a ze to nie je sranda pre babo. tak čakam do zajtra a ak budem mať v krvy nejaký nalez tak musim na PN. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak by Ti bolo najlepšie ostať na PN, vykašli sa na robotu, nestojí to za to. Čo sa tam teraz u Vás deje? Ešte stále sa prepúšťa?
Odpovedať
ahojte. ja na stretko pridem. pojdem vrbakom o pol 6, takze nieco po 6 som v pizzerke. Tesim sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ahojte, tak sa tesim zajtra na stretko.Ked to tam ratam -tak nas asi viac ako päť nebude.... :-) Iwuska-super, že ste tu faru takto dobre vybavili. A kde budete mat sobas?
Odpovedať
Profilova fotka
moni teraz to len začne. zajtra sa luci riaditeľ. a potom su na rade radovi zamestnanci. našťastie mna by sa to už nemalo týkať. :-N ved ano mozem sa vykaslať na prácu ale až od pondelku. dnes a zajtra si všetko pekne dorobím a možem v klude odísť. ale zrovna na PN sa mi nechce. jednak koli prachom, ktoré sa nam teraz zídu a hlavne ked jediny príjem je ten moj a po druhé koli vychádzkam. budem uplne odrezana od sveta a potrebujem ešte tolko veci nakupiť pre drobca. no ved uvidim ake budu zajtra vysledky. skoda že sa ti neda prisť na stretko. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
To Ti verím, peniažky sa zídu.. Veď ak budú dobré výsledky a budeš sa lepšie cítiť, tak možno nebudeš musieť ísť na PN. Aj mňa mrzí že sa mi nedá - hlavne kvôli Tebe - ak už ostaneš doma, tak už Ťa ani neuvidím s bruškom.. :-( . Budeme ešte musieť zorganizovať stretko, keď už budeš na materskej, to budeš mať povolené aj vychádzky. Už si sa rozhodla, kde ideš rodiť?
Odpovedať
Profilova fotka
moni rodiť budem s najväčšou pravdepodobnosťou vo zvolene. všetci ma nakoniec ukecali a mam tam krstnu ktorá povedala že príde aj k porodu ako sestrička tak aj ten prístup bude snad lepší. ale strasne by som chcela tú nadstandardnu izbu tak len dufam že ked budem rodiť tak bude volná. :-D jasne ked budem už na materskej tak dame ešte jedno stretko. dufam že už aj so zunkou. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, takže súhrn stretka: Lucka, Ja, Arim, Sizit, Adka ;-) . Dúfam, že Vy prídete? x-) Suzit, áno sobáš budeme mať v kostole v DT. Veď zajtra pokecáme, už sa teším. O koľkej presne? O piatej?
Odpovedať
Profilova fotka
a co janka? ta nepríde? :-(
Odpovedať
Ahojte. Lucka - vo ZV na pôrodnici a aj na gynek. "Jiske" sú sestričky a doktori veľmi milí, fakt. Myslím, že budeš spokojná a sú tam oranžové obliečky na paplónoch a vankúšoch a oranžové steny. Pekne to tam vyzerá. Ja som si to teraz obmrkla. A vlastne som si vyskúšala aj cisársky rez, ako mi povedal doktor. Na stretko určite neprídem. Nemôžem nachytať žiadnu chrípku a mám problém výjsť po 10 schodoch a sedieť viac ako pol hodku, takže určite teraz neprídem :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi dik za info. ty sa len pekne zotavuj aby si bola fit na dalšie stretko. ;-) dufam že do mojho porodu sa stihneme ešte všetky stretnuť. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, takže dnes o 17.00 v pizzerke je to stretko. :-) :-D x-) Ktorá z Vás z blízkeho okolia tam bude prvá? Ja prídem zo zv busom okolo 17,10 - 17,15. Tak dufam, ze uz nebudem prvá..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
suzit ja byvam v stožku co je blizko DT takže by som tam mala byť načas. neboj ak sme sa dohodli na 17:00 tak tam budeme načas. ;-) tešííím sa. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, aj sa na Vas vsetky tesim.....konecne sa zoznamime osobne a aj pokecat sa da lepsie, ale len cez pc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru poklabosime a dame si pizzu. mnam. na tu sa tiež teším. :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak pizzu to ja mozem kedykolvek.....uz teraz som hladná. Dufam, ze tam robia dobrú, nikdy som ju tam este nejedla.
Odpovedať
Profilova fotka
nie taku dobru ako vo Zvolene ale da sa zjesť. juuuj aj mne už teču slinky. :-p a to som donedavna nemohla pizzu ani citiť po tom čo som ostala tehu. :-N našťastie sa to dostalo do starých kolají a pizza je opäť mnamky. :-D
Odpovedať
ahojte kocky,tak nech vam stretko vinde,dajte si aj za mna-ja som na diete :-D Inak oznamujem dalsieho chlapa,podla ultrazvuku ma sintia chlapceka,pravdepodobne Jakubka x-) Tento rok je fakt plodny na chlapov,moje 2 tehotne kamosky porodili,jedna 2 2,5 tyzdna dozadu druha 6 dni dozadu a obe maju chlapov :-N To sa radsej ani tento rok nejdem pokusat o dalsie,kedze teraz by bodlo dievca :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?