Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sunny. tak sintia a juraj budu mat tiež chlopa? super. ako sa jej inak darí?
Odpovedať
Zatial dobre,aspon co viem obaja boli uplne nadseny z ultrazvuku,a sme ratali ze to bude chlapec a tak aj bolo x-) Ma pekne brusko ,uz celkom velke,a uz jej ani zle nebyva...tak asi vsetko ok. A ty?Uz nachistana na porod?Detska je uz komplet?
Odpovedať
Profilova fotka
hahaha. da sa byť nachystana na porod. ja si to ešte stale neuvedomujem žo ten drobec raz z toho brucha musi aj vyjsť. :-D
Odpovedať
hmmmm .....ked budes v 38 tyzdni budes sa aj modlit aby uz vysiel :-D Nachystat na porod-urobit si porodny plan,z otvorenymi moznostami,starostlivostou a babetko,a pod.....a uz len psychicka priprava...popripade homeopatika ;-)
Odpovedať
Ahojte krásavice,tak ja sa hlásim že dnes na stretko prídem,možno budem dákych 15 minut :-D Uvidím ako sa mi podarí potajomnky zdrhnúť od Nicolky. Tak sa už teškám -veeeeľmi
Odpovedať
Profilova fotka
Adka aj ja sa teškámmmm :-)
Odpovedať
A ozaj Janka ide alebo čo je s nou? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
arimzv-ahoj mirka, práve som zistila,ze sa poznáme.....no bude sranda na stretku.
Odpovedať
Tak to je ale riadna sranda Suzit :-D a to si na to ako prišla :-o
Odpovedať
Profilova fotka
podla fotky a sranda, lebo sa nepoznáme zo zvolena, hoci sme zvolencanky, ale z blavy.....Fotku som nahodou nasla, ked som pozerala albumy z príprav a tak mala zunka fotky z vasich stretávok....
Odpovedať
Vidíš aký je svet malý ;-) Aj vo ZV je také mrzké upršané počasie,u nás je ešte stále veľa veľa snehu,a aj dneska ráno snežilo :-D
Odpovedať
Ahojte, ja mam svadbu 28.4. na Zámku vo Zvolene asi 70 ľudí, takže som dlho hľadala miesto kde by sme sa vošli. Veľa ľudí je mimo ZV takže som potrebovala niečo s ubytovaním, do úvahy prichádzala Poľana ale keď sme sa tam boli pozrieť ostala som zhrozená, staré, zatuchnuté ťažké závesy no fuj!!!! Potom som bola v Hotel - Tenis kde v marci otvárajú novučičkú sálu pre 130 ľudí. Prístup prevádzkárky bol perfektný a viac som neuvažovala. A to s tým zlým kuchárom je možno pravda ale čo viem už dávno ho vymenili a tento je ževraj super, chystám sa tam ísť najesť len tak aby som si ich vyskúšla tak dám potom vedieť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte. Suzit :-) pozname sa zo skoly? trosku mi napovedz, lebo aby som potom nemala soky, ked budete uz vsetky usadene v pizerke a ja dojdem. Vies, ze tehotne sa nemaju lakat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak babenky, dneska potrkotajte a pofoťte sa, aby som vydela aj nové tváričky. Pekný víkendík. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, hlásim sa prvá po stretku :-) . Tie, čo ste neboli, môžu ľutovať, však babenky? :-D Suzit, dnes som bola vo ZV a videla som vo výklade Tvoje šaty, fakt podobné tým mojim. Katarina, vitaj medzi nami x-) . Čo všetko už máte vybavené? Lebo Tebe sa to kráti už teda riadne :-) .
Odpovedať
Ahojte,tak ja sa hlásim po stretku druhá :-D A musím povedať že mám z neho dobrý pocit a bola som milo prekvapená,babenky ste všetky zlaté,milé a hlavne ukecané však Suzit? Bolo mi s vami super,mne sa takéto stretko zišlo ako soľ.Díky vám x-)
Odpovedať
baby, mali ste foťáky na stretku?
Odpovedať
joooj Zunka nemali sme,smola :-( A ty sa ako cítiš? Dufam,že sa ti to hojí pekne a rýchlo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte. kedže hlavné fotografky zunka a monika chybali fotky nie su. :-N aspon vidite baby že vasa učasť je nutna. :-D ja idem dnes na sono tak sa vytešujeeeeeem. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko. Baby, no hned sa mi lepsie pise, ked Vás aspon niektoré uz poznám.....A bolo super, ani som necakala, ze budem s Vami tak dlho. Rýchlo ten vecer presiel. Iwuska-boli sme vcera na Víglasi len tak na blink obzriet tu salu a nasli sme aj tu pani, co si mi davala kontakt. Bola fakt ochotná a vsetko nam poukazovala. Vyzerá to tam dobre. Este tam pojdeme cez týžden s nasimi, aby sa vyjadrili. Ale nam sa tam pacilo. Diky za typ..... Adka zdala som sa Ti ukecaná? :-) Inak, ten bus, co si ma viezla na stanicu, tak vobec nesiel, ako mi to pozrel priatel. Tak som nakoniec isla o deviatej tým busom, co som mohla ist aj z vrchu od pizzérky..... Lucka,tak budes dnes vidiet opäť Lukáška.....
Odpovedať
Profilova fotka
fuuu suzit tak to si sa tam pekne nacakala. :-( veru dnes uvidim lukaska, len dufam že je všetko o.k. Doktorka bola v piatok dosť netrpezliva a kazala mi hned na druhý den prísť s výsledkami zo sona. tak ma to tak zarazilo. ale snad sme o.k.
Odpovedať
Suzit,tak to ma mrzí.Mohla som ti dať číslo na mobil a mohla si mi zavolať išli by sme si ešte niekde sadnúť ja som mala čas. ;-( Lucka neboj určite bude všetko v poriadku.Potom napíš čo Lukáško robkal. Suzit ukecaná - v dobrom slova zmysle.Vždy lepšie keď su baby ukecané ako keby sme tam mali sedieť a nenájsť spoločnú reč ;-) Môj manžel mal dnes prísť domov konečne,no smola príde až zajtra lebo sanitka na prevoz z okresu do okresu sa musí objednávať.Mám také nervy že až ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer Vám prajem ;-) , Lucka, tak ako bolo na sone? Verím, že je všetko ok ;-) . Suzit, som rada, že sa Vám tam páči, to by ste mali tri týždne po nás x-) . Aj mne sa páčilo na stretku, kedy dáme ďalšie? :-D
Odpovedať
čože??? vy ste nemali foťáky??? ]-( :-| :-( :-| ]-( :-( :-| ]-( :-| ]-( :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, nieeeeeee ]-( Mňa to ani len nenapadlo :-| . Ako sa máš? Všetko je OK? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. takže sono dopadlo o.k. sme v poriadku a krasne rastieme. už važime cez 1300g. x-) zunka aspon vidiš ake sme nezodpovedne a že nabuduce je tvoja učasť nevyhnutna. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, super. Lukáško je už riadny chlapisko x-) , rastie ako z vody :-) . Nech sa Vám aj naďalej tak dobre darí! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka ivka. prave si zahajil v bruchu gymnastický krúžok. hrozné čo tam doraba. :-D dufam že ho to nebude dlho baviť aby som sa vyspala. :-D
Odpovedať
ahojte babule, Prajem Vam krasneho Valentina,vela romantiky a lasocky :-) Planujete nieco special?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Ako vidim, vcera tu nikto nebol. Mne robili nieco celý den s pocitacom, tak som sem ani nemala ako ist. Aj ja Vám prajem krásneho Valentína. My pojdeme s drahým dnes na veceru. Darceky si specialne nedavame, snad nejaku cokoladku srdieckovu..... Sunny v anglicku sa to oslavuje nejak specialne? Kedže je to sviatok zo západných krajín....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?