Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
veru nikdy ich nič samých nenapadne. ten moj má zase mániu robiť kopky z vecí. takže ten tvoj aspon spraví jednu kopu ale ja mám kopky po celom byte. ]-( ešte aj na nočnom stolíku. :-N
Odpovedať
-no ani ten moj nerad pohne prstom,riad neumyje,ale aspon sa mi podarilo naucit ho dat do dresu ked doje a dopije,ale co sa mi asi nikdy nepodari je aby si daval ponozky a oblecenie do kosa na bielizen-hlavne tie ponozky,pod postelou ich je hruuza,neviete ako ho to naucit???? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som na tieto veci zlý učitel. proste na toho mojho nefunguje nič. :-D dufam že ked sa drobec narodí, bude trochu zodpovednejší.
Odpovedať
urcite ti viac pomoze lucka,ale necakaj zazraky :-D obaja budete unaveny,takze moja rada znie,vyse.. sa na upratovanie,a hlavne odychuj a uzi si babo.Upratovanie neujde,a urcite ti pride niekto pomoct,ked ti pride navsteva,obsluzia sa aj sami,a vedia si umyt aj tu salku od kavy,takze ked sa ponuknu,nebud statocna,ze to zvladnes,ked na miesto toho mozes pohodlne sediet a chovat svoje baby v naruci :-)
Odpovedať
takze na stretko dojdeme s monikou spolu :-) monika kukni si IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aspon máme istotu že monika tam potrafí. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja dojdem na 17 neboj sa Lucka aj album je pripravený. Ivka odkazuje že máme rezerváciu, musela odbehnúť do B.B a preto to odkazuje po mne. Tak môj ten si dáva veci do koša aj umyje riad, (utrieť to ani zanič) no a minule aj povsával sám od seba fiha Ale zrejme ho túto poriadkumilovnosť naučil internát (ešte ked sme nebývali spolu a býval s chalanmi), alebo bude perfekcionalista po otcovi (celkom to už nanom aj badať) 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
arim aj ty vieš co más doniesť? :-N
Odpovedať
zeby svadobny album? :-) ale beriem len ten office s fotkami od Gabiky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bingooo. x-) no nejak sa uskromníme aj s tým jedným. :-D
Odpovedať
ahojte!dosť ma štve jedna vec,a to nie len taká obyčajná.o 2 týždne sa mám vydať,lenže svadba nebude v mojom rodnom meste,ale v jeho-vo Zvolene.ja som z východu,nebol by to až taký problém,keby sa na prácu zorganizovania nedali jeho rodičia.ked som bola doma na východe,vraj už bolo všetko vybavené,koláče,sála,DJ,A VšETKO podobné.Ĺenže ked som prisla späť,2týždne pred svatbou,ta svokra nič nevybavila.je taka leniva,vždy sa na niečo sťažuje,neustale sa vyhovára.najviac sa mi páči ako povie-ach tá svatba ma tak vysiluje,tie vybavovačky.Ale nieco vybavili,to,čo sme my nechceli-cimbalovu musiku naživo.super.pokušali sme sa jej to vyhovioriť,ale nedala sa.akoby to bola ich svatba.aspon,že sme si sami kupili obrúčky a šaty.nemali by sme ich doteraz.nemám ani kyticu,neviem kde sa tu vo zvolene chodia nevesty líčiť,proste NIč!niesom stade,nikoho tu nepoznam,starý nič nevedia.keby bola svatba u nás na východe,bolo by to iné,lenže svatba je na rýchlo,a u nas je smútok za babkou,tak preto je tu.NEMáME ANI FOTOGRAFA.svat.hostina bude na gymnáziu ľ štúra,robia sa tam vobec svatby?PROSíM PORADTE MI S Tým LíčENíM!DAKUJEM MOC!
Odpovedať
Profilova fotka
janet rada ti poradím ale teraz už pálim domov tak z domu ti nejaké typy napísem. ;-) baby a my sa stretneme o 17:00. papa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jannett, so všetkým Ti môžeme pomôcť. Ale môžeme len odporučiť. Najlepšie, by bolo, keby za tými osobami, ktoré Ti mi odporúčime išla osobne. Ja Ti do IP napíšem čísla na pani, čo mi robila make-up, aj na fotografku môžem. Len neviem, či bude mať voľné, keď už o 2 týždne. Na gympli sa robia svadby, je to pekná miestnosť aj dobre varia. Budeš určite spokojná. Možno s výzdobou by si sa mohla pohrať ty, lebo tá tam asi nie je nič moc. Ale záleží od Teba, aké máš nároky. Tak si pozri IP, pošlem Ti tie čísla. Ak máš ešte niečo, kľudne sa pýtaj..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jannett s líčením ti moc neporadím ja som sa líčila v detve ale snáť v každom salone (na pešej zone ich je dosť, ale napr. ako sa ide na malu stanicu v meste je svadobný salon Elen na poschodí tam je kaderníctvo a aj ta naláčia jednou ranou 2 muchy v lete mali akciu ak si si v tom svadobnom salone požičala šaty líčenie a účes bol zdarma). Kvety ja som si dala robiť nad poštou v kvetinárstve, kvetinárky boli veľmi ochotné a zlaté. Hlavne sa nestresuj a užívaj si to je to len raz za život a budeš to časom ľutovať, že si si to neužila. Vypusti starosti a hnev daj si frťana nech sa uvolníš a užívaj si priprvy a aj celú svadbu. Co ta po svokre aj moja kecala do svadby či to musíme mať na Poľane a tak no a nakoniec bola spokojná, tvrdo som si presadzovala svoje :-D
Odpovedať
Na gymnáziu sa svadby robia, je to lacnejšie ako v reštaurácii a je to celkom bežné. Takých škôl vo Zv je viac, kde vedia urobiť svadobnú hostinu. Na líčenie už asi nenájdeš profi-kozmetičku, iste budú všetky objednané, ale nedávno som počula dobré referencie na učňovskú kozmetiku na štefánikovej, tam by mohli mať voľné...
Odpovedať
Profilova fotka
janet aj ja som ti poslala kontakt do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko babulky. ako po víkende? :-) My dnes máme velký deň, ideme sa s bubácikom fotiť. :-D
Odpovedať
Lucka tak sa usmievaj, aby ste boli pekní! :-) Iba teraz som prišla do roboty ;-) , a odídem asi tiež skôr ako o 14:00.
Odpovedať
Ahojte zienky. zelam Vam krasny tyzden. som happy, ze som bola konecne na stretku, bolo mi uplne vyborne. :-) Lucka zelam pekne fotenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem baby. dufam že nám dr. urobí aj fotočku aby aj manžel videl svojho potomka. :-D aj nne sa na stretku páčilo, tak dobre som sa už dlho nenasmiala. :-)
Odpovedať
kosa je tuuuuuu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko babule :-) :-D , Lucka, škoda, že si nemala foto už na stretku, ale to je ďalšia príležitosť na stretko x-) . Aj mne sa veľmi páčilo, tá Gabika nemá chybu, keby sa od smiechu chudlo, som ľahšia o 5 kilo :-D :-D . Kedy dáme ďalšie stretko? Stíhame ešte tento rok? 8-)
Odpovedať
Ďalšie stretko? dnes? OK!
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, Ty si to zobrala z hurta :-D ...
Odpovedať
ja môžem aj teraz :-) . Prídite ku mne do kancelárii, viac ľudí viac nadýcha a budem tu mať teplejšie potom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, radšej by som prišla k Tebe, ako ísť opatrovať ]-( . Dnes sa mi teda vôbec nechce :-S . Lucka sa už išla fotiť?
Odpovedať
Mám tu na kľúči fotky, idem pozrieť ktoré sú zverejniteľné a potom ich pridám
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, buď pri tom opatrná :-D a hlavne pri tých foto, na ktorých som ja =-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka. nie fotiť sa idem až poobede. :-) dalšie stretko by sme už dufam mohli absolvovať u nás. za také tri týždne by nám mala prísť sedačka takže vás už budem mať kde usadiť. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, supíš :-) . Lucka, kuk IP ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?