Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
neviete mi poradiť kde by som kúpila kostým, nie nejak prevratne drahý Ivka ty si ten hnedý kúpila v priore? čo ta vzšiel, aby som vedela či sa mi oplatí trepať do Poľska
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, veru serká ]-( . Ja som ho kúpila v Priore, hneď ako vyjdeš zo schodov - pohyblivých, tak oproti je predajňa. Je to slovenský výrobok a majú tam dobré ceny. Mňa vyšiel komplet na 1200 korún, aspoň sa mi tak zdá ;-) . Takže jednoznačne choď tam. Alebo potom v LC, suseda tam chodí pravidelne na kostýmy, lebo to vyžadujú v práci, ale to by som Ti musela presne zistiť :-) .
Odpovedať
Ahojte no dufam, ze budete mat na stretku aspon jedneho novacika - teda mna :-) zatial mi to vychadza tak, ze dojdem :-) a uz som zvedava a tesim sa na vas vsetky
Odpovedať
Profilova fotka
Arim, ani neskús neprísť ]-( :-D . Aj ja sa tešííím x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jedno viem, ja prídem určite. a jajus nie ze zabudnes album!!! :-D A co gabika, príde?
Odpovedať
Profilova fotka
Áno Gabika povedala, že určite príde :-) . Ak bude meškať, že jej to máme prepáčiť 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa tešíííím. aspon tam nebudem jediná tehulka. :-D
Odpovedať
Lucka :-) Ty vtipalek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak na stretko som chcela zbuntošiť aj sestru (srdiečko) ale dnes odišla do rakuska za drahým takže nic.
Odpovedať
Profilova fotka
no, keď jej bol drahý prednejší ako my :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
tiež som sa jej čudovala. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, si ma riadne rozosmiala :-D :-D , vraj tiež som sa jej čudovala :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobre babulky moje ja padám na bus. joj ako si mi nechce šlapať takú dialku na stanicu. 8-( hrúúúza. :-D ivka a ty nezabudni rezervovať tu pizzerku na 17:00. ahojteeee
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, neviem či tam len nezavolám, nechce sa mi tam ísť...je to ďalekooo :-D
Odpovedať
Iwka tak tam chod s drahym na romantikus prechadzku to zajednat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved arim skus neprísť :-D teším sa a nezabudnem album nebojte. hihihi Stanči a prechádzka (pešo bez auta) prepač Ivka ale musela som sa zasmiať
Odpovedať
Profilova fotka
Janka :-D , v pohode, veď sa smeješ právom ;-) . Jáááj, babenky sa teším na zajtra, pokvákame x-) . Janka, predpokladám, že Ty prídeš na 17tu, však? A Zunka teda o koľkej príde, keď sa dnes neozvala??? =-)
Odpovedať
Ahojte, konečne som Vás dočítala. Včera som odišla skôr z práce, lebo nás pustili, že bola kosa. A máme prísť až v pondelok, supeeer. Teraz som v Očovej a tu mame net len po 19:00 hod, tak preto som celý deň nič nepísala. Na stretko prídem na 17:00 hod, ale Lucka nemusíš ma čakať na stanici, prídem autom z Očovej. Volala som s Gabikou a hovorila, že sa teší a určite chce prísť, len akurát na zajtra sa jej nahlásila nejaká kamoška z rakúska, tak sa bude musieť venovať aj jej. Arim na Teba sa tiež teším, ...nová osoba v babinci. Monika, Blava neblava-musíš prísť! Ak bz sa niečo zmenilo, tak mi prosím napíšte sms-ku, lebo už nebudem na nete.
Odpovedať
Profilova fotka
bré ránko. tak dnes máme piatoček. jupííí. x-) a už mám začali v robote aj kuriť. nie je to bohvie čo ale aj to sa cení. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko konečne piatoko aj ja sa hrozne tešííííííííííím, že načerpám sily, vyspinkám sa. U nas kuria no na chodbách je kosa br
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka tá piškotáreň v Stožku je ako na tom bude sa otvárať alebo ešte tento rok nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jajus. raz povedia že ano potom ze nie. majo je kamarát s majitelom a ten povedal že nie. že pojde len skusobná prevadzka a na jar by sa to malo rozbehnuť. ale teraz niekedy som zase pocula že by sa to už malo otvoriť. tak fakt neviem. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
janka, prídeš aj ty na piatu?
Odpovedať
Ahojte zienky my ideme zo ZV o 17 autom a muzik ma vyvezie az k pizerke, takze som tam okolo pol 6. Tesim sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
arim tak ta tam budeme tužobne očakávať. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Z BA som ušla, takže prídem aj ja. Neviem ale kedy, bus mi ide od 17 do 17,35 každú chvíľu, tak na niektorý z nich nasadnem. A na ktorej zástavke mám vystúpiť? A kde mám potom ísť? No, viem kde, len neviem kadiaľ..
Odpovedať
Profilova fotka
monika a nechčeš sa dohodnúť s arim, oni idú autom. :-N
Odpovedať
Ahojte holky, to mate vazne taku kosu u nas?brrrr,aj tu je zima,ale poobede sa vacsinou vycasi a kurim lern raz za cas. Takze prve dni v skolke sme zvladli,dnes mam volno tak sme doma,uz aj tam spal po hodine,prvy den ani za nic,takze hadam to bude ok.Vcera mal drobec inak meniny,len tak som kukla do kalendara a hla-moje dieta ma meniny,ani som nevedela :-D Inak tu dnes prsi ako na potvoru ked mam volno a to som chcela ist do mesta sa prejst ]-( Vcera mi drahy doniesol kvety a jahodovu tortu z tesca,zlaty nie?,ze za to ze som stale pri nom a ho potporujem :-D [neviem ci myslel tu buzeraciu,ale ak za to mam kvety dostavat-jee berem :-D ] Tak dnes mate stresko,uuuuu aj ja cem.. ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
sunny tak to by som brala takého mužíčka. :-N ten moj má zase novú zálubu. učí nás riad aby sám povyskakoval z umývačky. totiž už týždem máme v umývačke riad a povedala som si že ho ani za ten svet nevyberiem, kedže manžel je celý den doma tak nech maká aspoň takto. a na moje velké prekvapenie ešte včera tam bol. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Luci, to poznám. Ja takto štrajkujem s vecami, ktoré si ten môj nechá na stoličke. Skriňa mu absolútne nič nehovorí. Ale on si ich neuloží ani keby sa o ne potkýňal (jój, neviem aké i/y). Ale zato niekedy navarí, aj riad poumýva aj poutiera..cez víkend aj povysáva, poutiera prach... ale len keď ho ja zaúkolujem. Len tak z ničoho nič ho to nenapadne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?