Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
sunny nie manžel nejde. pojde až ked mi budu robiť sono nie zo spodu ale také po bruchu. :-D tak ja letím na to sono. držte palce aby bolo všetko o.k. potom sa ozvam ako sme dopadli. :-)
Odpovedať
neboj iwus,raz sa postasti,trpezlivost ruze-pracu-prinasa :-) niekedy sa na dobru prilezitost oplati cakat aj dlho,aj muz cakal rok,kym si nasiel tuto robotu co teraz robi ;-) drzim palceky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem Sunny, si zlatá ;-) . Manžel je spokojný? Lucka, držím päste x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm, zase tu nikoho :-| niet. Tak idem aj ja, kuknem ešte telku, kým malý spíííí |-| Papa
Odpovedať
Profilova fotka
tak babulky som doma a mam skvele správy. sme v najväčšom poriadku. drobec si tam kludne pláva. a mam aj fotočku. bude to hamblivec lebo mal stale prekrížene nozicky. :-D asi bude po mamine.
Odpovedať
No nazdar maminka hanblivka! :-D sa mi nezdáš hanblivá x-)
Odpovedať
jeee super lucka,ma tesi ze ste obaja OK :-) typicke nechce ukazat co je zac,ci girl alebo boy :-D maly je uz trochu lepsie,teda aspon dufam,aj sme sa teraz vecer narehotali,tak hadam je uz z najhorsieho vonku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, Lucka supeeeer že máš foto, to je hlavné že ste zdravučký. Aký to bol pocit vidieť drobca, no určite úžasný :-D Asi aj ja zapracujem na drahom trošku intenzívnejšie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To som veľmi rada, že ste ok. Doktorík bol v pohode? Chcel Ti dať foto, či si musela presviedčať? A čo drahý? Čo vravel na drobca?
Odpovedať
Profilova fotka
tak doteraz nám nešiel net. hrúúúza. ]-( drahý bol nadšený. potom pridám to foto do albumu. Dr. bol v pohode ale foto som si musela kupiť. stalo to 60 Sk. Baby u toho dr. sa platí aj za to že otec by bol pri sone a to 40 Sk a dokonca ja za to že bude taký láskavý a povie ti pohlavie dieťaťa. podla mna to je zderstvo. ]-( ale bol to uzasný pocit a drobec si tam krásne pláva. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, super ;-) . Ja som Ti vravela, že manžel si bude musieť priplatiť. To je ale systém ]-( .
Odpovedať
Profilova fotka
ako tak dobre 40 sk za manžela. ale za to že ti povie pohlavie 100 Sk je podla mna už prehnané. ved aj tak to tam vidí, takže platíš vlastne za to že ti to povie. ]-( to radšej pojdem na ten 3D ultrazvuk.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja na to nemám fakt slov. Budem radšej študovať knihy a naučím sa rozoznávať x od y :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
no čo už. hlave že mám tu fotku. x-) baby nornálne na tej foto vidno aj uško drobca. nemožem sa na nu vinadívať. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
A aké je už veľké bábo? :-) A manžel sa ako zatváril?
Odpovedať
Profilova fotka
drobec má 68 mm od hlavičky po zadoček. taký malý štuplík. no neviem ako sa tváril, mal taký blažený pohlad. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka poslala som ti to. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj, to je už maličký valibuk :-D ... Lucka, prišlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka to nemyslíš vážne že za určenie pohlavia si pýta 100,- ]-( To teda zarábajú a fotočku dáš do albumu?
Odpovedať
Ahojte zenusky. Lucka blahozelam :-) maly je uz riadne velky :-) som zvedava, kolko si za 2 tyzdne vypyta za foto moja doktorka :-| aj nas zoznamis s drobcom? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janka a mirka. :-D dnes idem k nasim tak si tu foto naskenujem a pridám do albumu. :-)
Odpovedať
jej super, tesim sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj arim potom aj ty musíš pridať foto ;-) Lucka ok aby sme posúdili na koho sa bude drobec podobať :-D Včera sme boli u svokrovcov ale plánovali sme len kuknuť na pár minutiek lebo bola doma len mamina a ocino ten pribehol z práce že aby nás videl po kope (neviem čo tým myslel ved ja sa nerozpadám :-D ). To sme ale vzácni, zvláštny pocit.
Odpovedať
Profilova fotka
tak si to janka užívaj. :-D mne tiež niekedy ocino zavolá že sa ani neozvem a to som s nim bola napr. pred 3 dnami. takže asi tak. :-D arim ty ideš kedy na sono?
Odpovedať
ja mam ist 8.11., uz sa neviem dockat, dufam, ze sme aj my dvaja oukej :-) lebo muzik mi dal cez vikend bojovu ulohu-vazne sa na mna pozrel a povedal - si zodpovedna za zdravotny stav nasho dietata, tak pekne jedz :-) tak teda poslucham muzicka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
niekedy su tí chlapi na zožratie, no nie? :-D Neboj určite ste o.k. ak nemáš nejaké ťažkosti je velká pravdepodobnosť že je všetko v poriadku. ;-)
Odpovedať
tak to si ma ukludnila, naozaj mi nic nie je, takze to asi bude OK. :-) len nech nam to pekne a bezproblemovo ubieha :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky, dnes mi písala Gabika a ešte raz Vám veľmi krásne ďakuje za pozvanie x-) . Že sa super zabavila a bolo jej s nami fajn :-) . Veď aj nám, no nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru aj mne bolo s gabikou super a dobre som sa zabavila. :-D takže baby pridala som foto nášho drobca do albumu tak sa zoznámte. :-D inak ak by ste nevedeli tak je to záber od zadu a to čo mu vyčnieva z hlavičky je uško. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééj! Taký maličký špuntík :-D . Usmieva sa, je mu v brušku dobre ;-) Ja som sa vrátila zo spinningu a som plná energie, neviem, čo teraz idem robiť. Asi sa idem najesť, lebo som hladná :-D . Dobrú noc.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?