Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
zunka veru bacha na foto čo pridáš. ]-( :-D :-D :-D
Odpovedať
Zunka - vyskerena??? :-D bavim sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kočky. Zunka, poslala som Ti mailom moje foto.
Odpovedať
Profilova fotka
Do kelu, to som sa mala kde postaviť :-D , keď si porovnám Moniku a mňa =-) , ten šírkový rozdiel :-N
Odpovedať
iwka, ja som na tej fotky ako by som na niečom fičala
Odpovedať
ešte pridám nejaké tie moje fotky a potom idem na tie Monikine.Len idem prejsť do inej kancelárii, kde je aspoň 15 stupňov, lebo tu mi fakt krehnú prsty
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, to máš v kancli menej ako 15 stupňov? =-) Tak ja idem off, idem do práce 8-) . Okolo jednej Vás prídem skontrolovať :-D . AAAAAAhojte!!!
Odpovedať
Iwka, predpokladám, že viac ako 10-11 stupňov tu nie je :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, to je hroznéé! Ja mám 20 stupňov v kancli a je mi zima. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
zunka takže ja radšej určité foto nekomentujem. :-S :-D tak ja som mala takú kosu ešte min. týždeň ale už nám kuria. Jupííí. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky tak tie fotky sú riadne až na môj ksicht :-p Ja som nevidela ani tie zo slávnosti (čo som mala rozlúčku) tak to je aká sranda tam s tou retiazkou na krku a kde mi vidno nosné dierky ako prasiatku :-p
Odpovedať
ahoj prasiatko :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lucka a nezabudni sa usmievať ked Vás dvoch budú fotiť alebo maleho drobca poštekli po patičke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dufam že ten album nevymazú, lebo si chcem doma všetky tie foto stiahnuť do PC. raz tu bolo napísané že foto zo stretávok tu možu byť len dočasne a potom ich treba vymazať. tak dufam že ma niekto nepredbehne a nevymaže ich :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahot to si určite fotila ty však :-D
Odpovedať
Lucka, pokiaľ bude na stretku viac ako 2-3 baby, tak to tu môže ostať ;-) . Len dúfam, že nebudem musieť zmazať Gabiku, ....vieš ak to niekto pochopí ako reklamu :-( Janka, jasné, že som to ja fotila. A čo Ti dnes vyšlo v krížovke? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
v jednej téme tu emjee pisala že pokial ide aj o hromadné stretko čo je asi 20 ludí tak to tu može byť len dočasne. no uvidíme. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka!! Bude bitka za fotku v okuliaroch!! :-D Lucka, daj vedieť, keď prídeš zo sona a hlavne daj foto drobca do albumu!
Odpovedať
ahojte babule, teda vy ste fesandy,pekne stretko,ale som tam chybala ;-( lucka hned daj vediet ako na sone,ci bude babenka alebo chlapisko ;-) -ja mam zas tazke chvile,maly je chory,malo spi,je velmi podrazdeny,zapchaty nos,teploty;;;;;ach neznasam to.A to najhorsie,zabudla som v muzovom aute kocik,tak ani prechadzat sa nemozem ]-( ,ale hadam mi ho na obed donesie,lebo sa tu doma zblaznim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
monika jasné ozvam sa. ale až z domu lebo na sono idem medzi 14:00 a 15:00. a dufam že mi to foto vytlačí lebo povodný plán bol že ak by ho nevytlačil tak si odfotím monitor ale zabudla som si s manželom vymeniť telefon a na mojom nemam fotak. takže ostava mi dufať že tu tu foto vytlačí.
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, veľa trpezlivosti!! Lucka, musí Ti vytlačiť! Povedz, že bez fotky ani neodídeš. A potom si rozmyslí, či Ťa tam bude trpieť do večera, alebo Ti vytlačí foto :-) .
Odpovedať
som hladná! Doniesla som si tuniaka, no nemám tu otvarák ]-(
Odpovedať
zunka,daj si dakemu chlopovi otvorit nozom :-) nie ze to budes ty skusat,nech sa radsej oni cvaknu,hlad je hlad :-p
Odpovedať
sunny, tu nie je žiadny chlop. iba my dve baby. A už sa mi to podarilo nožnicami. ;-)
Odpovedať
no tak dobru chut :-p ,ale noznicami?booze to znie hororovo,nabuduce si ten otvarak nezabudni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
monika :-D :-D :-D . dobrá taktika na doktora. :-D sunny tak nech sa tvoj drobec rýchlo vylieči aby mohol znovu do skolky. inak ako sa mu tam páči? zunka tak dobrú chuť k tomu tuniaku. to si si teda poradila skvele. ja konzervu otvorím iba elektrickým otvaračom. :-N takže ja by som na tvojom mieste bola hladná. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj, pozrela som si všetky fotky, no celkom sa dá :-S :-D . Janka, vraj nemáš doma DVD zo svadby? Naši chlapi boli vraj spolu na hokeji, mala si prísť aj Ty, ale ku mne :-) . Lucka, ak bude vidieť dáš si povedať aj pohlavie? ;-) Sunny, nech sa maličký čím skôr vylieči, môj zlatý :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
jasné že chcem vedieť čo to bude. ale myslím si že to ešte nebude vidno. som len v 14 tt. joooj ale už teraz som poriadne zvedavááá. :-D
Odpovedať
ahoj iwus a lucka,myslela som,ze ste uz fuc :-) malemu sa v skolke celkom paci,len tam velmi nechce spat,a asi bude byvat castejsie chory :-| ale zas,muz hovori,ze je to dobre na budovanie imunity,tak hadam to pojde.Je dobre ze ma kontakt z inymi detickami,a ze je trochu prec od rodicov,aspon nebude taky naviazany ;-) Uz mi muz volal,ze je na ceste domov a nesi kocik,tak nakoniec aj tu pechadzku absolvujeme :-) aj ked maly zaspinkal,tak odychujem x-) lucka a na sono ides aj manzelikom?je to zazitok,vidiet po prve svoje baby,i ked len take drobucke. :-) iwus ako sa tebe dari,nic nove z robokou?a ako ide spoluzitie s polovickou? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, s robotou sa mi nedarí tak ako by som ja chcela. Chodím po pohovoroch, jednu som aj už mala, ale kvôli podmienkam som od toho upustila :-| . Ale snáď raz niečo vyjde :-) . S drahým dobre, myslela som, že to bude horšie :-D , klop-klop na drevo x-) .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?