Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
cukrik580 aj mne sa paci c.3, taku chcem aj ja ;-) :-)
Odpovedať
dakujem kocky, obehali sme snad vsetky nr galanterie, ale jedinu stuzku, ktora by sa podobala tejpovodnej sme nasli v dome sluzieb na sturovej.. ;-) ale aj tie vyzeraju pekne :-N x-) dnes sme kupili aj kravatu k popolnocnej koseli ;-) :-) je biela-so zeleno-ciernymi pasikmi.. mne sa to v kombinacii s fuchsiovou koselou paci :-) a aj svokricka schvalila, tak som rada.. vsetko dolezite uz mame :-) :-) :-) a tak zajtra mozme spokojne vyrazit na dovolenku :-)
Odpovedať
Zienky viete mi prosim poradit dobreho kameramana?dakujem peknee
Odpovedať
No, a album je konečne hotový :))))
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, krasna nevesta a krasny zenich a mam taky dojem, ze poznam tvojho pana manzela :-D :-D :-D este raz gratulujem, ste tam obaja hrozne zlati ;-) ;-)
Odpovedať
dakujeme. ale nehovor???? to vieš, Nitra je malá :)))))
Odpovedať
Profilova fotka
no veru tak...nitra je naozaj mala :-D :-D
Odpovedať
Ahojte, mohol by mi niekto poslat kontakt na cukrarku p. Balintovu z V. Kyru? V minulosti som na nu pocula chvaly......nemate s nou cerstvu skusenost? Dakujem :-)
Odpovedať
ajojte baby tak uz to mame za sebou a jednoducho to bol najuzasnejsi den v nasom zivote a kedykolvek by som si ho zase zopakovala :-D :-D :-D uplne bez stresov, vsetko sme stihali :-D super uvolnene fotenie, nadherny obrad a uplne naj naj hostina a zabava s ludmi ktorych mame radi :-D baby vsekym vam v dobrom zavidim co to mate pred sebou :-) a pamatajte co nemate, tak nech vas netrapi aj tak to bude najkrajsi den vo vasom zivote :-D
Odpovedať
...monika gratulujem, velmi sa tesim na vase fotecky, cize zahodit stres za hlavu a bude svetovo, lebo aj som stresmanka :-D :-D :-D
Odpovedať
bad dakujem :-D jasan fotecky nahodim ako doda fotograf :-D tak tak. ja som od rana bola v pohode a cely den nam vysiel uzasne, sice sme nemali slniecko ale teplota bola idealna a vsetko vyslo podla nasich predstav az na vypustanie lampionov co sa nedalo kvoli dazdu ale to nam den uz nepokazilo a vypustime pri inej prilezitosti :-D ale vsetko ostatne vyslo a 100 % :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mozte mi niekto poradit dobre kvetinarstvo v NR, kde vedia urobit peknu kyticu aj pierka zo zivych kvietkov plus ikebanu na hlavny stol, resp.kto si dal niekde robit a bol spokojny aj cena nebola prehnana? Inak vobec nemam prehlad kolko stoji taka kytica. mam v albume jednu taku bielo-oranzovu neviete mi niekto povedat kolko by taka mohla stat?a ikebana? fakt nemam prehlad nikdy som taku nekupovala a neviem to odhadnut cenovo...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ajoj viki ja som si po porade na fore kde je aj tema na kvetinarstva vybrala kvetinarstvo v meste oproti staremu tescu ako je trznica. baby tam este radili kvetinarstvo niekde v HM Tesco. ja som chcela kyticu z ruzi a orchidei, ale kedze prave nebola na ne sezona ta sme ich vymenili za frezie. kyticka aj pierko boli pekne a vydrzali az do rana, teda kyticku este stale mam doma vo vaze :-) a cena za oboje bola 60 eur, co sa mne zdalo v pohode. ale vsade kde som sa pytala tak vraveli ze zalezi od kvietkov ktore tam chces mat a od velkosti kytice. a tiez si myslim ze ked si zoberies viac vcei v kazdom kvetinarstve sa da dohodnut na cene :-D hadam som ti trosku poradila :-D
Odpovedať
moni, dakujem za IP x-) veeeeeeelmi si ma potesila.. takze hudbu z dola nebolo pocut??? :-N ;-) a kto vam hral, ked mal taky obdiv? ;-) :-) ja sa na to uz tiez tesim, aj ked uz pocitujem aj take motyliky v brusku :-N :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem monicska, urcite si mi pomohla s rozhodovanim... ja totiz nitru nemam vobec v obraze... Nasi sa prestahovali k starkym a my sme v zahranici, takze nemam si to ako vybehat... takze vsetko sme menili pol roka pred svadbou takze neviem kde je ake kvetinarstvo ani kadernicka, skratka vsetko zistujem tu na MS... a das najblizsie aj foto zo svadby?ze by som videla aj kyticku ako vyzerala...?ako velka asi bola za tu cenu...? a ako dlho pred svadbou si to zajednavala?lebo my prideme tyzden pred svadbou, tak ci by stacilo ist v pondelok najneskor utorok ju zajednat na sobotu... a ikebanu si tiez mala zo zivych kvetov?tiez v tom istom kvetinarstve? nevies nahodou ako sa vola? ak sa to nemoze pisat tu, mozes do IP.este raz velmi pekne dakujem...
Odpovedať
ahojte baby,ja tiez chystam svadbu na buduce leto a strasne by som to chcela mat v Tartufe v Beladiciach-hlavne kvoli tomu, ze organizuju svadby vonku s altankom. Aj sme sa boli pozriet,paci sa nam, ale ta cena..332 eur za obrad,80 eur manipulacny poplatok+prenajom miestnosti a strava...mali ste tam niektora svadbu? pripadne mi viete doporucit nieco v NR, kde by sme sa mohli zobrat vonku a urobit aj hostinu ( nechcem sa moc presuvat) asi pre 20 ludi. dakujem
Odpovedať
pami1...ahoj, fuu tak to je dost penazi :-) :-) :-) , skus pozret mojmirovce - kastiel, topolcianky, zamok u grofa alebo zlaty klucik, tam som videla svadbu na teraske vonku, bolo to pekne :-)
Odpovedať
ahoj bad, diki za tip. Nevies nahodou ci v niektorych co si spomenula robia aj obrady vonku? civilne. ja som bola v zlatom kluciku na promociach, tiez nas bolo asi 20, ale neviem ci nas aj oddaju..diki
Odpovedať
este ma napdlo..castokrat tu spominate Symfoniu ( hotel Capital). viem ze tam varia fantasticky, ale neviem si tam predstavit svadbu...ved restika je dlha a uzka..ako ste tam mali sedenie a kde ste tancovali?
Odpovedať
pami1..myslim, ze vsade robia aj obrad vonku, len si musite zaplatit poplatok mestskemu uradu :-) :-) co sa tyka symfonie, ked sa vydavala sestra boli sme tam na obhliadky, je to vazne uzke a dlhe, tancuje sa tam pri bare uplne vzadu, ale od dvievceniec tu na MS som pocula chvaly... ...baby konecne mam za sebou skusku ucesu a svadobneho licenia, velka spokojnost, dufam, ze v den D bude este lepsie :-) a dnes nam volal pan z predajne pblekov, ze uz aj gatule su skratene :-D :-D :-D uz len par doladovaciek a uz nebude co vybavovat, mi to aj chybat bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, neviete prosim kde v nitre sa daju zohnat tie balony stastia, alebo lampiony alebo ako sa to vola??
Odpovedať
ajoj cukrik n bazari je firma velvetheavenshop, ktora sidli v nitre a v sobotu robi rozvoz po nitre zadarmo. skus cez nich :-D alebo ako ja :-D isla som tiez cez bazar petka82 a za 2 dni boli doma lampioniky a aj konfety :-D
Odpovedať
ja som objednavala z mimibazaru.. ale maju firmu aj na nete.. ccinspiation ;-) :-)
Odpovedať
mary to je ta petka82 ale ja som jej pisala cez IP a poslala mi ponuku :-D zlata baba :-)
Odpovedať
baby aj ma sme objednavali od petky a prisli extra rychlo :-D :-D :-D odporucam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Co sa tyka spominaneho vhshopu-u mam len same dobre skuskenosti. Majitelia su ustretovi, maju super tovar za velmi dobre ceny, perfektny vyber a ked si objednas nemusis dlho cakat. A ten rozvoz po NR v sobotu zdarma no ja som velmi spokojna. Chcem sa spytat je tu niektora z vas ktora ma svadbu v Novej Mladosti? my tam totizto mame mat 11.spetembra a terat sme sa dozvedeli ze je zrusena /z technickych pricin zatvorene/
Odpovedať
baby, ja som tam chcela mat svadbu tiez, ale bohuzial nas termin bol uz obsadeny.. ale dnes nelutujem, budeme to mat v PKO.. a to ti ako ani nedali vediet, ze to zrusili?????????????? mozno len cez leto, mozno to rekonstruuju a v septembri uz budu ficat.. =-) =-) 8-( ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka, mali ste velke stastie |-| no k nam sa to dostalo z druhej ruky a po nekonecnych telefonatoch priznal aj podnajomnik, lebo majitelov je viac ze pre financne potiaze to musi zavret. Ale stale tvrdi ze este do 15oktobra svadby odkruti, popri tom to uzavrel s tym, ze mame mu v pondelok pred svadbou zavolat, dobre? no vykoti ma z toho. :-|
Odpovedať
baby213 : ajoj este mas dost casu, ja by som hladala na tvojom mieste nove priestory :-) ked sme my hladali salu tak aj tam sme sa boli pozriet, poslali nam orientacnu kalkulaciu a uavreli sme to ze radsej chceme miestnost spolu s ubytovanim hosti v jednom a rezervovali sme si aj my PKO :-) a o mesiac na to telefonat z NM ze kedy prideme zlozit zalohu lebo oni nam drzia miestnost a maju dalsich zaujemcov, a pritom nam povedali ze oni nikomu nic predbezne nerezervuju. A ked som im povedala, ze uz sme sa rozhodli pre niekoho ineho, tak nam bolo este vynadane do telefonu ]-( no verili by ste tomu :-|
Odpovedať
baby, ale tak to znamena, ze svadbu vam teda este zorganizuju.. tak mozes byt spokojna.. ;-) aj ked verim ti, ze musis byt z toho riadne vyplasena :-| :-| tak skus najst inu miestnost a ked najdes, napis mu SMS, ze to rusite.. :-| skus PKO, zlaty klucik, je vela miestnosti-vhodnych, podla toho, kolko budete mat ludi.. napr. aj za zbehami je pekna restika.. modra zaba sa tusim vola, tam mal kamos, bolo to tam take rodinne.. preliezky pre deti.. alebo napr. aj v elefante v lefantovciach pri najhorsom.. alebo salas cabaj capor.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?