Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
aj my sme kupovali oblek v Krškanoch u toho pána. Ja som tú predajňu našla len čistou náhodou. Mali aj predajňu priamo v Nitre, ale zrušili ju, pretože bola tak schovaná, že si ju len málokto všimol. My sme mali ten problém, že manžel musí nosiť predĺžené veľkosti a taký oblek nezoženiete len tak hocikde.... Povedal, že predlžené veľkosti má len v Krškanoch a tak sme tam asi týžden na to išli a kúpili sme rovno dva obleky. Manžel má totiž také povolanie, že musí chodiť len v oblekoch. No nekúp to, za takú cenu :-) :-) :-) No a týžden pred svadbou som tam bola dokonca aj so svokrom, ktorý si tam tiež jeden kúpil. Tohto pána môžem len odporúčať :))
Odpovedať
zuzi, a kde su svadbone fotecky? :-N ;-) aj ja tam planujem skocit.. len neviem kde to je :-N ;-)
Odpovedať
...mariynka mrk predchadzajucu stranu, navigaciu od cukrika :-), teraz na tej ulici daco prerabaju, ked pojdete smerom do ivanky, tak po pravej strane je predajna Olip a pred nou zabocite do ulicky dolava a myslim, ze treba vbehnut do druhej brany po pravej strane, je to zasite, maju malu reklamu :-), ale vyplati sa vam to urcite :-) ...taaaaaaak my sme dnes zajednali svadobnu vestu a kravatu vo Fantastic flower (kupujeme ju, lebo pozicovne je pomaly drahsie ako kupa), boli sme ju prirovnat aj k mojim satkam, lebo existuje asi 100 odtienov bielej :-D :-D :-D drahy uz ma skoro vsetko az na popolnocnu koselu ;-) ;-) neviete mi poradit, ja mam tmavoruzove saty s ciernym flitrovanym lemom pod prsiami a drahemu som kupila ruzovo-sivo-ciernu kravatu a teraz dilema akej farby koselu??? tmavoruzova alebo jemna siva???
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, budem trošku od veci, ale neviete, či sa dá na gýmeš(Jelenec) dostať autom? 8-) kvoli svadobným fotkám bad: podľa toho, akej farby má drahý oblek, mohla by byť aj čierna košeľa a myslím, že bielou nikdy nič nepokazíš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bad ja by som volila jemno sivo alebo ciernu :-) s ruzovou by to bolo uz moc.. nevynikla by kravata ;-) podla mna..
Odpovedať
Profilova fotka
tak som si to pozrela v albume a som jednoznačne za čiernu, krásne by tam vynikla tá kravata
Odpovedať
dikesky baby :-) aj ja si myslim, ze ruzovej by bolo moc, tak zvazime sivu alebo bielu, ale asi siva vyhra, lebo snehobiela bude svadovbna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bad bielu isto nie, nech je to zmena pre vsetkych.. siva bude super, a nad ciernou ste neuvazovali? bolo by to podla mna najkrajsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jjjj, aj ja som za čiernuuuu :-) bolo by to úúúúžasné k tým tvojím šatkám. btw. veľmi pekné popolnočky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juska suhlas ;-) nadherne popolnocky..
Odpovedať
...baby uvazovali sme aj nad ciernou koselou, ale kupili sme nakoniec cierny oblek, tak by to bolo zase velmooo tmave, nie? dakujem za pochvalu popolnociek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tie ktoré ste už mali alebo budete mať svadbu, viete mi poradiť fotografa z okolia Nitry, môže byť aj ZM a Vráble, s ktorým ste boli kvalitou aj cenovo spokojné? :-) Ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
maryinka, neboj, fotečky sem dám. včera som dostala aj od fotografa tie umelecké, tak to sem hodím. trochu dlhšie sme čakali, lebo bol chudák v nemocnici...... takže baby vyčkajte. všetko bude :)))
Odpovedať
bad : aj ja sa pripajam krasne popolnocky mas :-D a ja som tiez za sivu alebo ciernu, ale skor by som isla aso do tej sivej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby Neviete mi poradit kde by som mohla kupit domace palene za rozumnu cenu? Diki, kludne piste do IP :-)
Odpovedať
Ahojte, kde v Nr by som si mohla objednat svadobne pohare a dat si tam vygravirovat aj mena???
Odpovedať
ahojte, takze my sme dnes super nakupili :-) oblek a svadobnu kravatu v ozete na pesej, oblek je kraasnyyy x-) x-) x-) drahy je v nom fesak x-) a kosele v obchodiku na mostnej.. za divadlom.. ;-) aj stuzky na oznamenia sme vymakli v galanterii na polygone ;-) :-)
Odpovedať
...jej super mary :-), inak baby, co uz mate pre milacikov obleky kupene jeden dotaz...vsetky tie oblekove nohavice su tak siroke, alebo iba ten moj ma nohy jak spajdlaaaaaak??? sako ma perfektny strih, zuzeny, moderny a k tomu tie nohavice siroke :-), rozmyslam, ze ich dam o kusok zuzit, len neviem ci nespravim este vaciu blbost, som zvyknuta, ze moj mily nosi vsetky galoty zuzene :-), ja som dnes konecne kupila krabice na vysluzky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
palucka, ja som objednala vcera cez net, ale budu bez mena :) mary, co vas vysiel oblek??my rozmyslame, ze by sme skocili aj do polska...lebo ideme na taku minidovolenku smer sever slovenska, tak, ze by sme behli aj tam...neviem...
Odpovedať
bad ono oblekove nohavice nesmu byt uplne vyplieskane ale zase ani velmi siroke :-| ak sa ti zdaju velmi siroke tak ich trosku zuzit mozete dat ale nie velmi lebo by to vyzeralo smiesne :-D my sme tiez mali trosku problem s nohavicami lebo moj Petko ma sirise stehna ale v alaine delone mu sadli a nebolo treba ich zuzovat iba v pase sa trosku upravili a to bolo vsetko :-) jaj baby uz hadam vsetko mame a co nemame nebude kedze v sobotu to vypukne :-D len aby pocasicko vyslo :-D
Odpovedať
kocky, poradite? :-N drahy si kupil fuchsiovu popolnocku, ja mam biele saty s fuchsiovo-cierno-zelenymi kvetmi, tak teraz aku kravatu???bielo-cierno-zelenu?a zozenieme taku? =-) :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/album.... prosim kuk a poradte, ja uz som zufala :-N :-N
Odpovedať
ajoj mariynka ja by som rozhodne vela farieb nekombinovala, ale zober so sebou koselu a uvidis. my sme mojmu drahemu kupili koselu aj kravatu k mojim popolnockam v maxe hore v amj kosele, kde mali velky vyber roznych kravat a urcite k tomu nieco pekne dopasujete :-) skus tam ist kuki :-)
Odpovedať
mariynka...ja by som bola max. za dve farby kravaty, pripadne zakladna a nejaky jemnu vzor v inej :-) moni...dakujem za rady, este sa nam skracuju gate, takze uvidim potom, moj ma zas az priuzke stehienka :-), neboj pocasie vam urcite vyjde, kde sa idete fotit? my do mojmiroviec a ostatne zavisi od pocasia, ale velmo by som checla foto z hradu, parku atd. proste exterier, vonku je vonku, drzim prsty na sobotuuu :-)
Odpovedať
cukrik, gulata kyticka z ruzi ;-) x-) moni, vidis, na ten obchod som aj zabudla :-N ;-) pojdeme kuk bd, dikes, ale neporadili ste mi farbu kravaty :-N :-N ;-) a vy mate mojmirovce zajednane? bo mne odpisali, ze netreba zajednavat, len prist, zaplatit 16eur a mozme sa veselo fotit ;-) :-)
Odpovedať
inak dnes cely den viazem maslicky na oznamka.. uz sa mi o tom bude aj snivat :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cukrik - mne sa paci c.1 a c.9 mariynka - ja by som kravatu riesila bielociernu - jedna farba dominantna a tej druhej jemny makky vzor
Odpovedať
kocky, kde vsade je v nitre galanteria??????????????????????????rychlo potrebujem poradit.. vysla na stuzkana oznamka.. mam namaslickovanych cca.80 a este dakych 30potrebujem dorobit, ale doslami stuzka.. hneda.. surne hladam.. poradte kde su este galanterie, my sme tuto kupili na trznici a v polygone.. :-| :-| :-|
Odpovedať
mariynka...1, v polygone v obchodnom dome na prizemi 2, pri Winersporte pri takej CK, tam som kupovala ja - oproti Mlynom, po schodikoch :-D :-D :-D 3, na Klokocke - u Sandokana :-) ...este k tym mojmirovciam, nemame zajednane zatial, ale to ma na starosti moja polka, tak ti neviem 100% povedat, ze ztadial aj budu dake foto :-p :-p :-p ale nie, urcite to zajedname vopred, istota je istota :-)
Odpovedať
Profilova fotka
u sandyho maju dovolenku dakujem za rady, kazdemu sa paci jednotka a trojka, trak asi bude jedna z nich :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?