Svadba v Nitre. Poraďte peknú lokalitu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute baby, neviete poradiť nejake pekne miesto na svadbu v Nitre? cca 35 ľudí, nič náročné. Díky. :-|
Odpovedať
bosacka, ahaaaa.. ja som pipi, ved tam mi bude kamoska robit nechty, je tam aj nechtove studio, vsaaaaak :-N ;-) no tak sa popytame.. ;-) :-) :-) dakujem za skvely tip ;-) :-) :-) a k tej Jane planujem ist kuk ;-)
Odpovedať
bad, videla som v tvojom albume, ze si chces dat predlzit mihalnice.. kde v NR to robia, za kolko a hlavne,kolko to vydrzi?ja mam tiez kratke nevyrazne :-| :-|
Odpovedať
...Mary: kuk sem o mihalnickach :-D :-D :-D :-D http://www.studioglamour.sk/index12.htm
Odpovedať
to je az take drahe =-) =-) =-) ale zase,vydrzi to.. :-| :-) :-)
Odpovedať
Mary je to palka :-( ]-( ]-( ]-( ]-( , a robia ich este v salone Beauty and Style na Mostej, na Mlynskej ulicke oproti tesca - kde je caffe daniela a daky svadobny salon, aj v salone Angel v Ivanke, aj dakde u nas v Mlynarciach smerom na Klokocku v salone, treba asi obvolat a popytat sa...inak aj tu na MS je tema predlzovanie mihalnic :-), prvykrat platis dost vysoku sumu, potom sa to len udrzuje (napr. ako gelove nechty) :-) ja to stale zvazujem, uvidim ako na tom budeme financne...
Odpovedať
tak ja si to pozistujem ;-) aj ked aj predlzujuca spirala moze urobit svoje.. x-)
Odpovedať
Ahojte baby..a prečo si len nedáte kozmetičke nalepiť mihálnice..moja kamoška sa nedávno vydávala a mala tiež nalepené...a urobilo ju to krásnou..úplne inak vyzerala..(akože nie že by bola inak špatná:)...ale fakt jej to krásne zvýraznilo oči :)
Odpovedať
zuzik, a kde si take mihalnice kupim?a myslis ze vydrzia cely den aj noc? vydrzali kamoske? :-) :-) :-)
Odpovedať
kocky, z tohto pocasia mi uz sibe 8-( :-( preto sme vybrali sepetember, lebo sme si mysleli, ze bude krasny, v co aj dufame ;-) :-) ale ked kazdy den teraz prsi :-S tak rozmyslame nad alternativou fotenia vo vnutri.. pocujte, da sa fotit v Tartufe???a ak hej, plati sa za to??? nic ine v blizkosti NR ma nenapada :-| :-|
Odpovedať
Ahojte baby....prosim vas newiete poradit ...chceme mat svadbu na buduci rok v maji....a hladam nejake priestory v nitre....tak okolo 70 hosti....a chcela by som najst nieco v prijatelnych cenach...prosim newiete o niecom??
Odpovedať
Mariynka tie mihálnice jej vydržali..mala ich ešte dva dni..potom si ich dala dolu..jej ich dala kozmetička, keď ju maľovala..no moje kamošky si ich dávajú bez problémov aj samé..len treba mať prax:)..ja som tiež s jednou kamoškou dohodnutá, že mi ich dá predtym:))...a kúpiš ich v každej drogérií..je viacej druhov, takže si musíš vybrať aké chceš..No tá kamoška sa bola fotiť v Tartufe a nič neplatila..ale veď tam pre istotu zatelefonuj..ale myslím si že to nie je problém, bo to sa chceš fotiť vonku v tej záhrade, nie?...no vo vnútri fakt neviem, že kde..ale aj ja som nad tym uz rozmyslala ze kde sa budeme fotit keby prší
Odpovedať
mariynka..brat mal svadbu pred 2 tyzdnami a fotili sa v tartufe...je to tam krasne....a plati sa za to..teda oni platili...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
.... za fotenie v Tartufe sa neplati len v pripade, ze tam mate svadobnu hostinu :-D :-D :-D , inak sa plati a plati sa aj v Mojmirovciach
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D ja nie som firma a ani nijaku nezastupujem!! :-D :-D
Odpovedať
Tá kamoška je z Beladíc..tak možno preto neplatila..že ju poznaju abo boh vie :)))
Odpovedať
Ahojte baby, nemate niektora skusenosti s firmou CCreklama co su na poschodi an trznici? mali by gravirovat pohare, dakujem :-)
Odpovedať
Ahojte babenky, mohli by ste mi poradiť, kde kúpim v NR krabičky na výslužky? Veľmi by ste mi pomohli...pjosím do ip :-)
Odpovedať
Ešte som zabudla...nemá niektorá z vás skúsenosti s objednaním vína na svadbu z Malanty pri NR? pjosím napíšte mi do ip.
Odpovedať
zuzik, vcera som nahodou natrafila na umele mihalnice v galerii v tescu ;-) a zevraj mavaju aj trsy ;-) tak si to odsledujem a asi vyskusam aj predtym.. ci mi nebude vadit to lepidlo.. mam dost citlive oci. ale je to ovela lacnejsia varianta,ako tie v salone.. :-| ;-) v tescu stali tie mihalnicky dake 4eura :-N ;-) urcite to vyskum,dik za super tip ;-) x-) x-) lucia, PKO ;-) :-) alebo DAB :-) bad, a v mojmirovciach kolko? :-N ;-)
Odpovedať
kocky, info. som sa v Tartufe, fotenie stoji 33eur/hodina ;-) :-) :-)
Odpovedať
Mariynka hej sú aj trsy..ale ja by som ti skôr odporúčala celok...pozri aj v drogériách tam budú mať väčší výber ako v tescu ;-)..to lepidlo by ti vadiť nemalo..len si to fakt vyskúšaj či si to vieš urobiť..jednoduchšie by bolo keby ti to niekto dá ..fu a ten Tartuf ..33 eur..to si ma prekvapila..to je teda fakt dosť..
Odpovedať
zuzik, to je uplne obycajna cena.. v nitre v alexandersi pytaju-zevraj-5Oeur/za fotenie.. :-|
Odpovedať
čožeee.. ja som si toto ešte nezisťovala..a teraz len kukám že čo píšeš...
Odpovedať
no a som zvedava, kolko stoji kastiel mojmirovce.. aj ked ten je na interier asi naj. :-N x-) x-) ale tak co ak by prsalo.. musime zaplatit,kolko si vypytaju.. :-N :-| ;-)
Odpovedať
presne tak..a to si musíš koľko dopredu zajednať?
Odpovedať
mariynka, ja som volala do mojmiroviec, za fotenie pytaju 17 eur
Odpovedať
niki, za cele fotenie?alebo za hodinu??? inak oproti inym aka smiesna cena :-N ;-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucia1986 - pre 70 ludi okrem PKO este agroinstitut a koliba na agrokomplexe stoja za vyskusanie... pripadne olympia pedaska - krabice na vysluzky hadam v kazdom papiernictve, urcite som videla v SEVTe, mozno v metre budu lacnejsie
Odpovedať
Ked mas fotografa, tak ta cena je ako vstupne,viac neplatis, ked nemas fotografa ze vraj vedia zabezpecit
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?