Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
moc sa mi to nedari :-(
Odpovedať
Uz by som chcela aby bolo o tyzden neskor, mohlo by byt aj o dva.
Odpovedať
neboj, uvidis, ze to strasne rychlo preleti a potom si budes zelat, aby sa to vratilo...ake budete mat auto?
Odpovedať
Svadobne? Nase auticko(moje a draheho, skorj jeho ako moje), cierna fabia combi.
Odpovedať
Aha, a kto bude sofer? Pojde aj on na obrad?
Odpovedať
sofer bude 1 kamarat, a naobrad asi pojde, ja neviem. Preco ta takyto detail zaujima?
Odpovedať
len som zveda kolko ludi budete mat na obrade
Odpovedať
Asi vela.
Odpovedať
vela? Zmestite sa tam vsetci?
Odpovedať
mne sa zda, ze aj viac ako vela ;-)
Odpovedať
Nie, co sa zmestia budu vnutri a zbytok asi na tej chodbe, a chplapi, ktori nebudu mat zaujem mozno na fajciarskej.
Odpovedať
Aha, tak sa nezlakni ak nas tam neuvidis...budeme poslusne vonku
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja len dufam, ze to mame 16:30, emkaa ma nalakala. Ale uz na MU nepojdem, ak to zmeskame, tak bude trapas.
Odpovedať
hi, az taky trapas to nie je...viem o com hovorim, aspon sa dobre nasmejete :-D , budete uz pretym v europe, alebo pojdete tam az po obrade?
Odpovedať
Nie, pojdeme tam az po obrade. Nasa polovicka sa zhromazduje v Diakovciach, ale u starkej na dome a Draheho doma u nich.
Odpovedať
Aha...dobre vymyslene ;-) uz si kludnejsia?
Odpovedať
Dnes doobeda, ked som pracovala, tak som na to nemyslela, ale vcara poobede, lebo od kameramana sme prisla az po 20-tej. Ale ked mam volno, tak na to myslim a len sa stresujem.
Odpovedať
Ozaj, potom brat mi budem svedkom, mozes sa pozrie nakolko sa zmenil.
Odpovedať
zmenil sa? Ja som ho uz daaaaaaaaaaaavno nevidela...uz ma asi ani on nespozna :-D a podarilo sa zohnat fotky alebo mu ich dodate dodatocne?
Odpovedať
Mozno pribral, mozno schodol, neviem na akeho sa pamatas ty, Kameramanovi, sme stihla vybrat aj fotky.
Odpovedať
teda, to si fakt sikula ;-) Neviem ci sa dobre pamatam, raz som ho asi stretla ale nie som si ista, a pretym...je tomu uz dobrych 8 rokov
Odpovedať
Hladala som fotku, nic nemam tu v PC, ale nie. Nechaj sa prkvapit.
Odpovedať
myslim, ze bude dost dojaty zo svadby svojej sestry a mozno si ma uz ani nepamata
Odpovedať
Moze byt. Ale ty si ho mozes pozriet a povies mi ci sa zmenil. Ale asi hej.
Odpovedať
ahojte kvakalky, ja vas len pozdravim a padam do prace vcera to vhodne padlo, ze? a vecer som mala strasny abstak :-S bob mi pisal, ze nespristupni stranku aj na cz a ma pravdu, takze dnes som len na ip a modrom konikovi |-|
Odpovedať
oki ;-) ak ho stretnem. Ozaj budu vam gratulovat vonku alebo vnutri?
Odpovedať
Csikike tu ja neviem!Asi vnutri, aspon rodina a ti co boli vonku, a mozno niekto aj vonku.
Odpovedať
ja len, ze kde vam mame ist zatriast?
Odpovedať
Moznte aj dnu. My sme boli minule tiez tam kamosom.
Odpovedať
ahojte... preco som ta nalakala, kaprik? :-) ja co som bola na sobasi na MsU, tak sme gratulovali az vonku... aj ti, co boli hostia, aj ti, co prisli len gratulovat.. ale asi je to individualne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?