Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ajoj dospikovala si?
Odpovedať
hej, uz ano, sa furt rehoceme, ze mam pekne zaryte v hlave nemecke slovicka a co neviem povedat po inglis, tak pouzijem nemcinu :-D
Odpovedať
sa vynajdes predsa ;-)
Odpovedať
este 3,5 hodin a ideme na sluzobku, sa mi nechce, a mam si prestudovat dake nariadenie vlady bleeee
Odpovedať
coze uz teraz? tak pekne studuj, nech mas prehlad ;-)
Odpovedať
ale vobec sa mi nechce, nesuvisi to s terajsou pracou, len to mam prebehnut, ale je to ho hodne
Odpovedať
ja tiez neznasam taketo papiere, vobec im nerozumiem tak sa na to teda vykasli a naozaj to len prelet
Odpovedať
no, ale neviem nakedy mi sef nakaze vypracovat protol na zaklade tohto nariadenia :-N
Odpovedať
to az tak? ja ze len aby si vedela o com je rec
Odpovedať
firmy si davaju vypracovat taketo blbosti, lebo to musia mat zo zakona a teraz mi dal sef novu firmu a mam to vypracovat, podla toho nariadenia, lenze merania neboli urobene, takze nemozem porovnat s hranicnymi hodnotami :-o
Odpovedať
nezavidim, mna prave v skole veduci zapoji do niecoho podobneho, dostanem vysledky z europy a budem vypracovavat porovnavania, vhodnost
Odpovedať
to znie zajimavo, ale tiez nezavidim
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, dobre ste sa rozpisali :) idem z matriky, vsetko je v poriadku, mame sobas o 17tej kaprik, pani mi povedala, ze vraj robia sobase dokonca este aj o 18tej
Odpovedať
emka, vydychla si si vsak? :-D
Odpovedať
Tak, to si tie neprijemne uradnicky, nam povedali, ze nie.
Odpovedať
zabka, ano, ukludnila som sa ;-) a hned som rozdala zopar oznameni s pozvanim :-D kaprik, neviem, preco ti to tak povedali, ale nie je mozne, ze uz tie casy po 16:30 mali obsadene a iba sa to zle pochopila? ... alebo si povedali, ze v ten den stacilo a kaslu na vsetko... ]-(
Odpovedať
Ahojte, ste tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj csikike, my sa este nepozname, tak cauuu ;-) Prave som potrebovala pomoc ohladom na kupu topanok pred alebo po vybere siat. kolko si dala za svoje saty?
Odpovedať
ahoj csicsi, saty som mala pozicane z Galanty a so vsetkym ma vysli na 4000.- (zavoj a batman- vrchna cast) a topanky som si kupila v SA
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som pozerala saty v DS v salone Gabriela a Mercedes, boli krasne, a nepytala som sa na cenu, ale na ich stranke bolo uvedenych 2600-3500 za pozicanie! Mala som vysnivane La Sposa ale za 13 000 a to si nemozem dovolit. Este nezarabam, koncim na vyske a drahy akurat nasetril na pozemok ale ja si myslim ze si najdem nieco pre seba aj v tom spominanon salone. Zab_ka mala tiez odtial, iba z Galanty, nie? Mne sa pacili!A vcera som sa informovala rovno v salone,predavacka povedala ze predavaju kopie znackovych, ale boli peknucke a ciste, a ochotna predavacka!
Odpovedať
Profilova fotka
trosku som sa stratila v temach, ale hlavne ze ide o svadbu :-N
Odpovedať
csicsi, ano, mala aj ich aj zabka odtial, patria im 4 salony: v GA, SA, DS a tesedikove...a velku vyhodu maju, ze ak si zarezervujes saty v 1 tak ti plati zaloha aj keby si sa rozhodla pre ine v 1 z tych salonov. Nikde nemaju rovnake saty takze sa oplati chodit. Baby su ochotne, najmilsia je vsak v GA, v Tesedikove aj siju a ta je tiez zlata, v SA je trocha chladnejsia, ale stale lepsie ako v inych salonoch
Odpovedať
Profilova fotka
Bola som sa pytat na rezervaciu ale ta baba radila aby som s tym pockala( kedze svadbu mame az v juni 2007), nova kolekcia vyjde vo februari, tak preto. A este nieco, s akou vybavou mam ist na 1. skusanie, myslim na 1. vyber. Uz podprsenkou a topankami, alebo len tak?
Odpovedať
s topankami ak uz ich mas, ale nie je potrebne, maju tam take provizorne, skusacie, rozcaptane ale aspon nemusis stat na spickach :-D , ako vidim casu mas dost, tak radsej pockaj.
Odpovedať
Emkaa, urcite som som ten termin nepochopila zle, lebo my sme tam boli este v januari, ked nas nechcela zapisat a povedala, ze nie.
Odpovedať
Ahojky kaprik :-)
Odpovedať
Caves!
Odpovedať
Ahoj zabka, dnes si tu nemala byt, co sa deje?
Odpovedať
ahoj csikike som na intraku, chystam ranajky chlapom a potom ideme nakupovat
Odpovedať
Ale moc ich nerozmaznavaj, lebo ani to nie je dobre (ozyva sa ta prava) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?