Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Pozname ho? :-)
Odpovedať
Ano,ved su v rodine.. Len vecer pred svadbou,ked bolo stretnutie rodiny,tak zacala vymyslat,z eaj ona by na chvilku dosla,al ebez priatela,ze ten nebude doma a ze ona sa tam nema ako dostat,lebo okolo 17h sa musela vratit do SA,tak to skoro dopado tak,ze sme takmer prisli o svadpbne auto,ale potom to drahy zariadil inak.Mne to vadilo,mala nad tym rozmyslat uz skor.Nakoniec aj manzelova mamka mi povedala,ze to nebolo pekne od nej.. No ale drahy je sikovny a svadobne auticko nam nakoniec zostalo..
Odpovedať
Ja neviem, ci ho poznas emkaa. Je rodeny Vecan a tam chodil aj do skoly.
Odpovedať
Emkaa,ty si zo Sale,ze? Myslim to tak,ze vzdy si tu byvala?
Odpovedať
Tak potom asi nie.
Odpovedať
A kolko ma rokov emkaa tvoja polovicka. Nehraval nahodou futbal, moj hej.
Odpovedať
Kaprik a nasi sa odkial poznaju? Len vdaka obchodu?
Odpovedať
Tak to neviem, mozno hej. A mozno ze aj s futbalu.
Odpovedať
Moj bude mat 29 teraz. Nehraval urcite. A on je z Trnovca. Na strednu chodil na gymnazium a potom do NR na VS.
Odpovedať
Tak nic. To ho asi nepozname.
Odpovedať
evatu, nevsimla som si otazku ... asi do 8 rokov som byvala vo Vlcanoch, ked som mala 7, zomrel mi otec a potom sme sa pristahovali do Sale.. odvedy byvam v Sali alebo vo Veci
Odpovedať
Peto ma rodinu vo Vlcanoch.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ako sa volaju? ja tam este tiez mam nejaku rodinu
Odpovedať
Napisem do IP.
Odpovedať
takych nepoznam...
Odpovedať
Maju dceru Evu a Zuzku.
Odpovedať
ahojte!
Odpovedať
Ahojky! Ako?
Odpovedať
unavene |-| , ledva zijem trochu sa tu rozkukam v praci a poslem programik
Odpovedať
Aky programik? TEn co si sa vcera bavila s tou babou?
Odpovedať
Ahoj zabka,mne ho posles? :-)
Odpovedať
hej uz ho mas v ip, ano kaprik ten ... prosis si aj ty?
Odpovedať
Dakujem zabka.. :-)
Odpovedať
Hej, sice neviem ako sa s tym robi, ale vy ma to snad naucite.
Odpovedať
uz to mas a uvidis, ak budes mat chut ps vadbe hrat sa s vasimi fotkami ...
Odpovedať
Hej, po svadbe.
Odpovedať
Bambulky, tak narhnite termin stretka ... ja ak si teraz nezrusim smenu potom uz tazko. Ja osobne navrhujem sobotu 19.8, alebo pondelok 28.8 (druhy den je sviatok), alebo 29.8? Napistekedy mozte a kedy nie ...
Odpovedať
Zabka,dohodnite si nejaky termin a my ak budeme moct,tak sa pridame.U nas je to teraz tak,ze nevieme,co skor..A chceme ist aj na dovolenku,ale tiez este nevieme presny termin..
Odpovedať
Ahojte kocky
Odpovedať
Ahoj csikike,ja ta len pozdravim..,lebo uz koncim.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?