Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
no aj toto je free verzia, mam ju vdaka csikike z netu a je tam aj linka na navody, ako sa to vsetko naucit, linky mam al v robote, mozem ti ch zajtra poobede poslat, ak chces ;-)
Odpovedať
jééj, zabka, to by bolo super. (večerala som, tak som tu dlhšie nebola ;-) ). Mám Ti do IP poslať moju mailovú adresu?
Odpovedať
nemusis, ja poslem cez ip ;-) , aj ja som stihla sprchu :-D
Odpovedať
:-D tak to sa budem tešiť, si zlatá ;-)
Odpovedať
nie je zac, aj mne tu vela ludi pomohlo, tak aspon oplacam, co mozem
Odpovedať
žasnem nad tým, ako si vie človek už aj sám veľa vecí porobiť. Myslím, vďaka PC. Tiež som povyťahovala staršie fotky z počítača a trošku ich upravovala a naši ani nechceli veriť, že sú to oni. Stačí hodiť nejaký efekt, trošku zostrihnúť a všetci vyzerajú ako hviezdy ;-) . Ale tie Tvoje majú taký elegantný štýl, čo sa na svadbu super hodí. Predpokladám, že si nad tým strávila už kopu času. :-p . Teba si Tvoj novomanžel asi veľa neužije. ;-)
Odpovedať
vies ze nad tymit ani nie, skor ked som sa ucila, chcela som dakovnu kartu vyrobit a ziadna sa mi nepacila :-( , tak sa dali vyvolat fotky bez nich a teraz mi to ide raz dva, co uz a muzik ma teraz ine starosti a vacsinou tvorim, ked je v praci a piseme si cez pc, inak by som za nim nesedela a radsej si uzivala slniecko alebo pomahala
Odpovedať
jasné. ja takéto veci robím po nociach, keď už všetci spia. :-p .
Odpovedať
ja sa hram prave teraz ;-)
Odpovedať
:-) a jedna otrava Ti nedá pokoja :-D
Odpovedať
v pohode, aspon pismenkujem :-) a ubieha cas, do polnoci daleko ...
Odpovedať
no, naladila si, idem to skúsiť. Ale momentálne nemám ten Photofilter, skúsim niečo v Coreli. S tým neviem až tak robiť, mali sme doteraz anglickú verziu, snáď to v češtine pôjde lepšie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
no v tom zase ja nic neviem =-) , ale zatial mi staci tento program
Odpovedať
no tak som sa pobavila, ale už ma akosi ťahá na spánok. Tak ja si pôjdem. papa
Odpovedať
bru noc zelam! ;-) ja spominam na nas vely den pri tych fotkach
Odpovedať
tak príjemné spomínanie. ja som ešte stále tu :-N
Odpovedať
Ahoj emkaa, moze byt. Mala si ma oslovit, ale ja ani neviem, ze ktor osiel vedla ci oproti.
Odpovedať
ahoj kaprik, no ja som isla s mojim muzikom a rozpravali sme sa a len tak na pol ocka sa mi zazdalo, ze povedoma tvar ... ale to sme uz boli od seba zase daleko ...
Odpovedať
Ahojte,tak ja som tu dne slen tak na skok a uz aj idem pracovat.. :-)
Odpovedať
tiez len nakukam, pobehujem este po byte... vcera sme si vybrali obrucky, huraaaaaaaa! normalne sa tak tesim :-D
Odpovedať
A mala si slnecne okuliare? Asi som niekoho zaregistrovala, ale nie som si ista. Ja som sa prave vratila zo skusky siat, ale ako na potvoru som zabudla fotak na stole v praci.
Odpovedať
Hej, mala som. A take ruzove tricko. Zo skusky svadobnych alebo popolnocnych siat?
Odpovedať
Zo skusky svadobnych. Ale v podstate tam toho vela menit netreba.
Odpovedať
Uz mas len dva tyzdne. Tesis sa? Ja uz by som chcela mat po svadbe. Vyrabam etikety na vino. Ako sa povie po madarsky svadobne vino? Nic mi tam nesedi. Ale mozno ani nespravim madarske a hotovo.
Odpovedať
Ja som dala lakodlami bor.
Odpovedať
A tesut sa tesim ale zaroven sa bojim.
Odpovedať
Myslela som na to. Bude to dobre. Dakujem. Citala som, ze si pisala, ze pani zo salonu ta vyskolila, ako sa spravat v svadobnych satach. Ako? :)
Odpovedať
AKo v nich treba chodit, ako sadat ako ist po schodoch, na zachod. Bolo to smiesne, ale to auto este neviem ako zvladnem.
Odpovedať
Fiha, ani som nevedela, ze to je take specialne, ale asi hej, vsak vacsina svadobnych siat je dost sirokych. Mohla by si mi ich na chvilku ukazat?
Odpovedať
Ale mam ich len na obrazku z davna, teraz som zabudla fotak na stole.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?