Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, neviete mi niektorá povedať, koľko sa približne platí záloha za rezerváciu sály na svadbu v Hoteli Slovakia v Žiline, resp. ako sa výšky záloh pohybujú vo všeobecnosti? ďakujem :-)
Odpovedať
Ľubka, záloha v Slovakii je 300 €
Odpovedať
Profilova fotka
Katelinn: Ďakujem, si zlatá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte svadbu budeme mat cca o rok, okrem Slovakie mate nejake pekne miesta na hostinu, Hotel Slovakia, nechcem, lebo som tam pracovala a nerozisli sme sa v dobrom
Odpovedať
Profilova fotka
Jonatanka: ja som rozmýšľala ešte nad penziónom Kamélia, ale je to tam dosť malé, skôr na menšie svadby a trošku mi vadilo, že miestnosť na tancovanie je oddelená od miestnosti, kde svadobní hostia sedia. Čo som ešte zachytila, tak bývajú svadby v Dome odborov, vo VIX-e a môže byť ešte Kotva a podobne. Isto je ich tam ale viac, len ja o nich neviem, lebo nie som zo ZA :-N ;-)
Odpovedať
pripadne troska mimo mesta..do teplicky skus skocit kuknut..penzion anton..tych 70-80 sa tam v poho zmesti..zopar foto mam v pripravnom albume..boli sme celkom spokojni,kedze najst nieco pekne je dost tazke.. ale viem,ze este potom na nejakej skole robili baby..mozem zistit a dam vediet.. a potom su este nejake restiky,pripadne hotely..zavisi,kolko chcete dat za hostinu a kolko ludi mate..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som najradsej nieco pekne a lacne, pozriem ten Dom odborov, Kotva nic moc, ja by som najradsej nieco v meste, lebo budeme mat vela cezpolnych hosti, tak nech to mame v meste a nemusime nikde chodit mimo mesta, ale ak najdem nieco super mimo mesta, pojdeme tam ;-)
Odpovedať
no pripadne este kukni rondel..ale nikdy som tam nebola..a potom uz asi len drahsie.. pripadne som este nasla na zilinskej stranek restauraciu tatra (www stranka ma koncovku eu) a potom aj restika whiteonion nevyzera zle..len cenovo netusim..pripadne si urobit denny vylet po meste a zistit,kde sa ake restiky nachadzaju,poinformovat sa u zamestnancov,ci sa robia svadby..ono dost zalezi na pocte,kolko bude hosti.. lebo taky penzion kamelia je velmi pekny..a aj oblubeny.. a potom este mozno vix,ale ten by som si ja nezvolila..sa mi zda,ze lahko zajednate restiku,ale potom vas presunu do inej miestnosti..takze viac nespolahlive..
Odpovedať
Ahojte, nemáte náhodou nejaké dobré odporúčanie na catering?
Odpovedať
katelinn..mnoho restik ponuka aj catering..kukni sa na zoznam zo zilinskej stranky..je tam zoznam restik a niektore maju pisanu aj ponuku cateringu..osobne nemam skusenosti.. http://www.tikzilina.sk/336.0/restaur...
Odpovedať
Profilova fotka
leatea v Tatre robi moj expriatel a dodnes sa nevyrovnals tym ze je koniec tam radsej eee x-)
Odpovedať
leatea: ďakujem:-), prekutrala som už všetko na nete a stále obvolávam, len radšej by som dala na niekoho dobrú skúsenosť
Odpovedať
Článok sa načítava...
no asi moc bab na catering nie je..
Odpovedať
Profilova fotka
jonatanka skus penzion anton v teplicke mali sme tam rodinnu oslavu , boli super aj cenovo to slo alebo obecny dom v teplicke na namesti.... je tiez velmi pekny ......alebo rondel club 23..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.prosim vas,baby,nemate niekto skusenosti so svadobnym palacom v Bytči?vraj to tam byva dost dlho dopredu obsadene.nemali ste tam niekto svadbu,abo niekde v bytči,pripadne okoli?
Odpovedať
baby..krasne sviatky vam prajem..a vela stastia,zdravia a lasky do dalsieho roku..a ak mate svadbu dalsi rok,tak nech dopadne skvelo :-) a hadam sa uvidime vo februari..budem robit stretko x-)
Odpovedať
tak aj sa pridavam a prajem krasne Vianoce a hlavne biele ;-) Lea a kedy vo februari? aj ja sa budem nachadzat na sk... :-)
Odpovedať
moni..okolo 20. teda pred sa mi zda..este to upresnim..kedze budem aj na vychode..ale zvacsa stretko byva vo stvrtok..tak to budem planovat..ale pripadne dam aj iny den..ak by bol zaujem o iny den..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kedze moja tema bola uzamknuta, tak by som vas rada opytala, ci mi viete poradit alebo odporucit na zaklade vlastnych skusenosti nejake profesionalne kadernictvo v ZA, BY, PB? Nehladam "kadernicku", co chodi strihat po domoch, ale kvalitny kadernicky salon, kde dokazu zvladnut aj narocnejsie ucesy. Mate nejake referencie alebo viete odporucit? Vopred dik.
Odpovedať
antigua..napisala som v druhej teme
Odpovedať
Profilova fotka
chcem sa spytat, vsetky co uz mate po, videli ste v nejakom salone bielo bordove saty? svadobne ak ano v ktorom? dakujem
Odpovedať
jonatanka..skus danicu..ta mala aj dvojfarebne..mala by byt za plavarnou,ak sa neprestahovala..ale ma aj netovu stranku,tak mozes kuknut ;-) baby..prajem vam krasneho silvestra a stastny novy rok..nech sa vam podaria svadby a vsetko,co si prajete a o co sa usilujete.. a nasim buducim mamickam..nech sa tesia z prirastku v novom roku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
leatea, dakujem pozriem, mohla by si mi prezradit kolko stoji asi tak fotograf, kaeraman a tak, aby som vedela kalkulovat z rozpoctom? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja mam tiež svadbu v hoteli Slovakia a to 18.9.2010. Chem sa ale opýtať, či niekto neviete ako je to tam s výzdobou. Mám si niečo kúpiť? Ďakujem
Odpovedať
jonatanka: ja som si osobne skusala bielo bordove saty v salone Vanessa. Ak chces, poslem ti foto. jitus87: aj my mame v hoteli slovakia :-) , ale 12.6. A ktoru salu mate zajednanu?
Odpovedať
jitus87: k tej vyzdobe som zabudla - nam pani povedala, ze majú navleky na stoličky a slavobranu, tu davaju za mladomanzelov k hlavnemu stolu. Tak ja si chcem este zabezpecit kyticu na hlavny stol, na to celo. A myslim, ze na stoly davaju len klasiku, ak chces nieco viac, ako ozdobne kamienky, alebo sviecky, tak to uz si musis sama.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzana ak by si mala fotku, bolo by super, mozes mi ju prosim poslat na mail, dakujem, mail ti poslem v ip
Odpovedať
Profilova fotka
zuzana.leigh: ďakujem za radu. Máme zajednanú tú staršiu sálu s bledou podlahou. Inak pozerala som tvoje fotečky. V tých šatách z Bibiany a z Kristiny vyzeráš fakt perfektne. Ktoré si si nakoniec vybrala? A v akej farbe budete mať výzdobu? A ešte sa chcem opýtať, či nevieš či v Slovakii prenajímajú nejaké svietniky alebo vázičky. Nerada by som to kupovala, lebo čo s tým potom...
Odpovedať
Profilova fotka
jitus ja som v slovakii pracovala, svietniky mali vazicky tiez
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem moc. :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?