Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, bejka, uz sa tesim na fotky :-) dnes je to v praci o macny macik lepsie, takze mam minutu nakuknut ;-) mrzi ma, ze ste mali s branicami take skusenosti. my sme tam tiez mali svadbu, ale nemozeme sa stazovat na servis atd. nam zasa cestovka pokaslala svadobnu cestu:-( , na ktoru sme skoro ani nesli... nakoniec sme z vlastnej iniciativy nasli riesenie; stratili sme len niekolko dni a uzili sme si to, pridala som do albumu par fotiek :-)
Odpovedať
cauky rospi, super nove fotecky zo savdoby... x-) my mame dnes volno z prace,tak sa slnim na terase kedze je nadherne horuco a surfujem po nete...tomu sa hovory den vlona :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jee moni, tebe je, tak to ti teda zavidim ;-) my este tri hodky...a vecer ma caka zehlenie :-p zelam pekny oddych 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bejka, ako bolo na ibize este pred svadbou? pacilo sa vam? :-)
Odpovedať
díky veronika185 :) tento týždeň by sme sa aj mali dohodnúť kedy čo ako? nie?
Odpovedať
Profilova fotka
rospi: uplne uzasne! hned by som tam opat skocila, akosi vsetko az moc rychlo ubehlo.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
super, tak aspon ste boli oddychnuti na velky den ;-) a co mate teraz v plane? pracujes niekde? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vejka: to asi hej. Len ked neviem kde mi hlava stoji. Ale buduci tyzden uz od utorka som v Za takze by sa to malo stihnut. Si mislim ze niekedy utorok, stredu by sme mohli dat tie veci co sa nedaju v den D. Inak som si dala v lekarni namiesat nejaky borovy krem a aj ked strasne smrdi ale vyzeram ako clovek... snad nezakriknem.... tak mozno budem vyzerat vcelku normalne. A ja sa ti prisposobim ako ty budes mat cas. Ja budem pracovat z domu takze casu budem mat dost. Baby nemate skusenosti s farbenim hlavy v tyzden svadby? Nemam keby skor. A kocka co ma bude cesat vymyslela ze to bude vyzerat lepsie ked mi ich presvetli. Ked mam normalne a zdrave vlasy tak by to nemalo dopadnut zle...ci? Nefotila sa niektora z Vas na strecne?
Odpovedať
Bejka: no vy ste boli vlastne na Ibize...jej, tak boli super hovoris...a to ti verim ze to rychlo ubehlo, dovolenka vzdy tak utecie. veronika: ja som si davala melir 2 dni pred svadbou a v poho... ;-) a my sme sa fotili na strecne
Odpovedať
veronika185: tak mi len zavolaj kedy, veď číslo máš jo?
Odpovedať
Ahojte, som už zúfalá.. Hľadáme sálu v Žiline a v okolí, ale zatiaľ nič.. Neviete niečo dobré poradiť? Ď:-)
Odpovedať
katelinn: pre kolko ludi hladate a kde ste uz boli?
Odpovedať
Článok sa načítava...
monikac: hľadáme tak cca pre 40 ľudí na 24. júla 2010. Boli sme už vo viacerých kuknúť. Páčila sa nám aj Dubná skala, aj Bránica, len sa bojím tých nealkoholických nápojov- podľa nápojového listka sú dosť drahé. Navyše v niektorých sálach chcú, aby sa od nich bral aj alkohol a to je tiež pálka.. Rozmýšľali sme aj nad Vixom,ale tam sme ešte neboli..
Odpovedať
aha, no my sme tiez platili za nealko a nebolo to az tak strasne drahe, dalo sa to. Pozri este v Teplicke nad Vahom je penzion anton a niektore dievcata odtialto tam mali svadbu a velmi si to chvalili a potom je este hotel gavurky v terchovej, tam mala moja kamoska svadbu a tiez sa jej pacilo a viem ze tam sa robievaju take mensie svadby len do cca50 ludi, potom penzion terchova aj tam ze su dobre svadby a smerom na terchovu od ziliny po lavej strane pri dolnej tizine na kopci je novy hotel vola sa polovnicky hotel diana a je krasne vo vnutry a tam tiez robia ze fajn svadby. a co sa tyka ziliny, tak slovakia, dom odborov,hotel grand,holiday inn, villa necas, hotel borik a ine ma nic nenapada... tak snad som trosku pomohla ;-)
Odpovedať
baby..velka novina :-) mame fotky zo strecnaaaaaaaaaaaaaaaaa x-) x-) x-) x-) x-) mily mi to akurat ukazoval cez webku..uz sa tesim,az to bude tu :-)
Odpovedať
jej lea, tak to gratulujem...a konecne teda :-D ...ale im to trvalo co??
Odpovedať
monikac: ďakujem moc:-) idem kuknúť, či nemajú v tej Terchovej aj webstránky. Boli sme aj v Slovakii, tá nová sála je veľmi pekná, ale troška mi vadí, že tam mávajú dve svadby naraz, takže to sme vyradili..
Odpovedať
moni..no este stale to nie je vsetko..este cakame na dvd fotiek zo svadby..az potom mozeme povedat,ze to uz mame vsetko..a to teraz maju dobru akciu na fotoknihy =-) katelin..a antona v teplicke si pozrela? potom kamelia..tam je to tiez pekne ;-)
Odpovedať
katelinn: nemas zac, a maju aj webstranky vsetky tie miesta co som poslala, staci dat do google, vela stastia a snad si nieco vyberiete... ;-) lea: tak to snad uz konecne budete mat teda, drzim palce.. ;-) a davate si aj fotoknihu?
Odpovedať
moni..chceli by sme..je to pekne..smaily to ma..a vyzera to super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati a kedy budú tie fotky aj oficiálne zverejnené? :-D
Odpovedať
zuzi..az budem mat u seba dvd ;-) alebo ked ich bude mat fotografka na nete..podla toho,co bude skor :-D ale tu pridam zopar..a zvysok uvidite osobne na stretku..to budeme mat potom aj fotoknihu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
stačí aj zopár... kedy? :-D :-D
Odpovedať
cez vikend :-p
Odpovedať
Profilova fotka
baby a nemali ste na stresne problem ze by tam bolo vela ludi?Bojim sa aby sa to nenatahovalo koli navsetvnikom. A nech to potom vsetko postiham.
Odpovedať
veronika: boli tam sice ludia a aj dost,ale neprekazalo to, je to tam velke tak sa to strati a ludia su dost ohladuplny a nepchaju sa ti do foto, pozeraju sice na teba,ale ak ti to nevadi, tak je to ok. ale pozor, tam bud budes platit okolo 9eur na osobu alebo tak nejak, ked budes len na tom spodnom namesticku, takze pri vstupe do tej prvej brany a ked budes chciet ist do tej druhej brany,na to dalsie nadvorie tam uz platis okolo 35eur na hodinu tusim je to. my sme sa fotili lne na tom prvom nadvori a na tom moste pred hradom a stacilo nam to... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj babky, tak prajem krásny vík a celý týždeň aj a pak aj ten ďalši, lebo neviem kedy sa sem znova dostanem .... idem už poriadne sa zahryznúť do príprav a všetko okolo súvisiace.... tak sa majte a všetkým čo budú mať teraz dakedy svadbu, tak veľa trpezlivosti a šťastia a lááááááááááááááááááááááááááásky :-D
Odpovedať
veronika..nebol absolutne ziadny problem..davali nam prednost..cakali,ked videli,ze fotia..zdravili nas a blahozelali :-D fakt navstevnici boli super..a to sme boli aj vo vnutri,aj vonku :-)
Odpovedať
dany..budem na vas mysliet o tyzden,ze ako vam je super :-) a potom sa ozvi..az budes mat cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, potrebujem čo najskôr nejaké referencie o Best Western Palace Hotel Polom v ZA, konkrétne čo sa týka jedla, ďakujem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?