Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
dakujem kati ;-)
Odpovedať
..gratulujem Luko ;-) ..na fotkach vyzeras velmi dobre...tesim sa na dalsie od Tomasa x-)
Odpovedať
ja tiez :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko, tie saty ti seknu, velmi dobre... som sa tak pozerala, ze aj vy ste na par veci zabudli, z toho si nic nerob, aj nam sa to stalo, mna to tiez hrozne mrzelo, ale uz je to lepsie
Odpovedať
ano..zabudli...ale tortu preto, lebo bolo vela jedla, dve vecere, kapustnica a obrovske studene misy a ludia boli dost objedeni, myslim, ze by ju aj tak nikto nejedol, na druhy den sme ich dodatocne vacsine hosti rozniesli
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme to tak urobili, tortu sme krajali az na druhy den. my sme zabudli dvihanie na stolickach o polnoci, fotenie s rodinou vonku v parku (co ma dost mrzi) ale este dobre,ze ma to napadlo v sale po polnoci, tak mame aspon take.
Odpovedať
u nas mama dvihanie nastastie zrusila bo mojho dvihnut by bola dost fuska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani mojho by asi nezdvihli... ;-)
Odpovedať
monku..nic neboj..aj u nas sa zabudlo na niektore veci..rodicia draheho nas surili z kostola a pritom sme tam boli jedini na ten den..tak manzel nema foto s vlastnymi rodicmi a ani s druzbov..a tiez s vlastnou sestrou..co uz..ich chyba..kto chcel,ten prisiel a odfotil sa..a ani spolocna fotka nie je..
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka baby, ste ma trosku ukludnili, ono nie vsetko sa da spravit perfektne, ze? Aj ked sa snazite neviem ako...
Odpovedať
presne tak..mne padol uces..ale to nie je podstatne..hlavne je,ze ten den si slubia lasku dvaja ludia,ktori patria k sebe x-) a dokazu si pomoct vo vsetkom..to je najdolezitejsie x-) ;-) :-)
Odpovedať
nam padala hlvana torta a tak ju vsetci volali sikma veza v Pise :-D :-D :-D dolezite je priznat si, ze aj ked to nebolo dokonale, bolo to nase a nezabudnutelne a uzasne x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
presne tak.. ;-)
Odpovedať
luko..my sme nezlozili tri poschodia..taka dobra bola,ze to nezvladlo stredne poschodie :-D
Odpovedať
jeeej :-D ale hlavne ze bola sranda :-D
Odpovedať
no to hej..ale taketo veci si bude clovek najviac pamatat.. ako moj rozbity svadobny pohar..no doma je uz novy..len treba vygravirovat :-N ale,ked sme vychadzali z kostola,tak mi knaz pristupil saty..odvtedy sa troska zmenili od tych na modelkach..ale to sa spravi :-D
Odpovedať
inak som chcela predat svoje svadobne topanky ale to co bolo biele to je teraz cierne su neskutocne spinave..neviem ci mi na nohy postupali ci co :-D skusim vycistit :-N
Odpovedať
no mi hovor cosi..som sa tesila na bezne nosenie..a take spinave boli..tak som ich drhla..a este stale sa mi zdaju trocha spinave..
Odpovedať
no baby..vy musite teda riadne poctivo pracovat :-N ja akurat balim veci a padam z domu..dnes mame predposledny den so ziakmi..ale uz sa tesim na piatok :-D
Odpovedať
sme dve..uz aby bol piatok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte....pridam sa do skupiny "tesime sa na piatok" luko bola si krasna nevesta ...a mala si perfektnu farbu vlasov. co sa tyka topanok aj moje su nepouzitelne a nie som ista ci som nemala take iste ako ty ;-)
Odpovedať
vdaka... x-)
Odpovedať
tak moje topanky su naozaj podobne ako tvoj, podarilos a ti ich vycistit?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... Luko, bola si naozaj krásna nevesta. Už sa teším na ďalšie foto, kde budeme môcť vidieť viac ;-) Kočky, ja sa tak teším na víkend. V nedeľu ideme na krstiny do Bratislavy. Takže budeme mať trochu slávnostnejší víkend, ako ostatné x-)
Odpovedať
tak to bude cez vikend v nasej "perle" :-D blaaaafe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani nevies kde v mojsi stavaju bytovku borovice? topankam som sa este nejak extra nevenovala....ja som nevesta zberatelka vsetko si necham aj boty zavoj a podobne :-D
Odpovedať
ja mam dva zavoje, ten prvy bol moc biely k satam, tak mi v piatok doniesol z nicole drahy druhy, ja by som ich rada predala, zas nerada zbieram :-D vcea som oprala decku a pustila farbu tka som si znicila bluzku a moje svadobne nohavicky su modre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no ale ved sa vravi ze nove stare poziacne modre :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Linduš, viem, kde to stavajú. Chcete si tam kúpiť byť, aby ste boli bližšie k nám? :-D Inak ja som tiež "nevesta zberateľka". Všetko mám doma, topánky, závoj, bižutériu, podväzok... Topánky však sem-tam aj obujem. Takže to je v pohode.
Odpovedať
jo u mna to posledne plati aj po svadbe :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?