Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
taaak lea uz je PANI :-D
Odpovedať
ahooojte ;-) áno, Katka je už mladá pani a bola náááádhernááá nevestička :-) dúfam, že sa teraz už dobre bavia :-D Zuzi, pridáš tie fotky dúfam, hm?
Odpovedať
ake mala satyyyyyy??nas napinala, tak hod nejake info :-D
Odpovedať
šatičky mala nádherné, len teraz si nespomeniem na názov ... žeby Olivia? =-) boli trošičku smotankové, ale jemnučké, mali vlečku a krásnu suknňu ;-) takú bohatú... Zuzka pridá fotky... teda aspoň sľúbila :-D aj kytička sa podarila, pekne vynikli modro-biele ruže bola fakt nádherná nevestička ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som tu, pracujem na fotkach :-D
Odpovedať
super Zuzi, tešíme sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz tam su 3 kusy :-D este nieco pozriem, na moje prekvapenie vysli vsetky dobre :-D aj ked sa Katka stale hybala :-D
Odpovedať
idem rýchlo kuki x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak kuku :-D
Odpovedať
vďaka Zuzi... fakt vyšli celkom super napriek všetkému pohybu ;-) ... a všimla som si aj tie výročia v tvojom albumíku... my sa teda fakt máme ako v bavlnke x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dala som 6 kusov, snad to nebude Katke vadit :-) teraz sa isto kdesi v Teplicke dobre zabavaju :-p nuz bavlnena svadba o chvilu caka aj nas :-D
Odpovedať
vlastne budú mať svadbičku 2 dni... keďže sa zajtra ešte idú fotiť, nie? Tak si to poriadne vychutnajú ;-) Ja by som bola tiež za to, keby boli svadby aspoň dvojdňové, hehe... ... no a povedala by si, že ten rok tak rýchlo prejde? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
veru, aj trojdnove :-D som sa dnes zas nejak rozcitila.... ach.... a o tom case mi ani nehovor... leti to vsetko prilis rychlo veru :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka: nejak som zabludila na tuto debatku a pozeram, ze po svadbe sa budem volat tak isto, ako si sa ty volala do svadby :-) :-) :-) moj nastavajuci je zo ziliny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj medzi nami barbarella :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beriete ma medzi vas, zilincanky? dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
no a preco nie? :-D uz sa tu do Ziliny vydalo vela dievcat, co tu chodia 8-) tak vitaj aj ty ;-)
Odpovedať
ahoj barbarella... o mojej povahe priezvisko vôbec nevypovedalo ;-) skôr som bola presný opak, hehe V ZA je dosť tichých... môj otec bol z Tepličky, tam ich je ešte viac :-D Zuzi, aj ja som zaspomínala na vlastnú svadbičku dnes x-) ... vraj niekde na svete mávajú svadby aj týždňové... x-) to by bolo ale asi dlho, nie?
Odpovedať
... a kľudne sa môžeš k nám pridať, už nás je tu dosť... to je dobre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej viem, ze je tam vela tichych, ti moji su tiez z teplicky. inac vidim, ze "zilinsky kraj" celkom zije, v "poprade" sa nic nedeje. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
bam... ak by som mala kazdy den ine saty, tak aj tyden :-D barabella: kde byvate so skoro-manzelom? ;-) tu v ZA ci u vas?
Odpovedať
Profilova fotka
ani tu, ani tam, byvame v prahe, priatel pracuje a ja este rok budem chodit do skoly. a potom este nevieme kde, podla toho, kde zozeniem miesto...praha alebo zilina, poprad asi nie, kvoli priatelovej praci, v poprade by si asi tazsie hladal.
Odpovedať
Profilova fotka
jasneee,, mozno rozsiris nas klan vydatych tu v ZA :-) budeme sa tesit....
Odpovedať
barb: tak možno budeme ešte aj rodina :-D dúfam, že sa ti bude u nás v ZA páčiť... zuzi: presne ako vravíš... a aby nebolo ešte tak teplo ;-) dokedy ostávate u vašich?
Odpovedať
Profilova fotka
zajtra sa vraciame domov, v pondelok treba pracovat 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no, mozno zo mna este bude aj zilincanka :-D uvidime, ako sa to vsetko vyvinie :-) najskor musim skoncit skolu, aby som si vobec dajaku pracu niekde mohla hladat ;-)
Odpovedať
hehe... som hnusná, ale ja mám dovolenku 2 týždne 8-) jupíííí barb: a čo študuješ, ak sa smiem spýtať?
Odpovedať
Profilova fotka
barabella: len pekne dostuduj, ja robim skolu popri robote a je to riadna drina teda :-( malo casu, vysoke naroky.... bam: veru neprovokuj :-D idem si pohladat na zahradu manzela,nejak s mojim tatkom a skoro-svagrom stichli... bohvie, pod ktorym stromom z toho piva ostali :-D ahojte, pekne sny x-)
Odpovedať
Profilova fotka
medicinu, takto o rok uz snad budem doktorka, ked sa zadari :-)
Odpovedať
aj tebe Zuzi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?