Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no ja toho svojho naucim :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D verim ti.....
Odpovedať
odidem na tyzden prec a nech sa stara..necham mu kucharsku knihu a bude..najjednoduchsia cesta :-D
Odpovedať
lea ty mas teda napady...... :-D chudacik,aby ti nevyhladoval..... ;-)
Odpovedať
preco by mal? nakupy nema problem robit..takze uz len navarit.. :-D
Odpovedať
:-D a co robi autoskola?ucis sa?
Odpovedať
ucim sa..poctivo..v praci,ked nie je co robit :-D som akurat na zakonoch.. uz ovladam znacky a krizovatky..takze postupujem pekne..
Odpovedať
super.....jakedbudem v juni doma,tak musim si vybavit novy vodicak,moj cesky je uz neplatny a aj meno mam zmenene :-N
Odpovedať
no tak si to poznac..aby si nezabudla :-N ja som velmi zvedava,co vsetko pozabudam,ked pridem..lebo to je vzdy tak :-D
Odpovedať
mnam laska doniesol jahodky x-)
Odpovedať
no dala by som si..len nemozem :-S
Odpovedať
tak ked uz nemoze zmrzku a nanuk aspon nieco mnam
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ked uz nemozem zmrzku a nanuk aspon nieco mnam
Odpovedať
no to ano..este aspon nejaku slahacku k tomu..a hned je to este chutnejsie x-)
Odpovedať
no to nemam musi stacit praskovy cukor :-D
Odpovedať
no aj to moze byt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
haloooo ahojte, vy ste tu teda toho popisali :-D
Odpovedať
ahoj fifi..aky bol vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, vikend bol super, vcera sme si to na chate uzili, boli sme sa poprechadzat popri Nimnickej priehrade, opekali sme a pili rosso :-p dobre sme sa bavili, svagrinka hovorila o statniciach a tak... dnes uz zial prsalo, tak sme stihli akurat poupratovat, zjest ostatok, co zvysilo a prisli sme domov...
Odpovedať
takze pekny vikend..ja som sa venovala upratovaniu a aj tym popolnocnym satam..este aj tak stale nie su hotove..ale uz takmer budu..
Odpovedať
ahoj fifi ;-)
Odpovedať
luko..a ty sa aj ukazes :-N :-D som myslela,ze uz sa radsej flakas v inej teme :-D
Odpovedať
jaj no nedalo sa odolat :-D :-D :-D bolo to silnejsie ako ja :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky.
Odpovedať
no ale uz mas po zabavke luko :-p :-p :-p ahoj veronika..ako idu pripravy a aky bol vikend?
Odpovedať
no to mame viaceri :-D ale prezijeme :-D veronika ahoj ;-) ozaj, kde v Cadci budes mat svadbu? a odkial saty?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky lea. Prípravy idu teraz troška bokom (kvôli štatniciam) a z toho je aj vyvodený môj víkend strávený učením :-S A ty ako? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky luko. V dedinke asi 20 km od čadce. Šaty mám zo Žiliny - salon Kristina. Ty si priamo z čadce?
Odpovedať
nie ja som z Turzovky ;-) z Kristiny? a ktory model? ak si to uz pisala tak sorry, ja mam deravu hlavu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Vážne? :-) Ja z Vysokej ;-) Takže susedky :-D Koho tu nestretneš... :-D Šaty sú San patrick - Reina. Ty budeš mať aké???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?