Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Peti, už máš žalúdočnú nervozitu? Ja si presne pamätám na ten pondelok pred svadbou. Ráno sme vstali a môj drahý hneď na mňa, že tento týždeň sa ma už musíš zobrať :-D No nasmiali sme sa, ale veru bol to super pocit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale tento tyzden toho budeme mat asi dost. No vcera sme si docvicili valcik, naucili si odobierku a nachystali menovky, tak dnes ich musime dorobit a aj zasadaci poriadok. Niektori ludia sa nam este stale nevyjadrili ci idu, tak neviem kedy ho urobime. Uz som z nich chora. Nervozitu asi mam, lebo som vobec nespala dobre, aj ked sa mi ziadne blbosti nesnivali. Len to pocasia ma hneva. Zacinam sa zmierovat s tym, ze bude prsat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
peta nebude neboj....inak ja mam este cas a uz mam nervy ze tiez nektori nevedia ci idu a ci beru aj polovicky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, neboj, pršať nebude. ;-) Nám práve takto týždeň pred svadbou začali všetci odvolávať. A najlepšie, že kamarátka prišla do kostola a keď mi gratuľovala, tak mi povedala, že nejde... Ale jej bolo vtedy dosť zle a dnes už má syna :-D Ale zase na druhej strane, ešte v piatok sme sa dozvedeli, že nám prídu ďalší asi štyria ľudia... Ja som bolo z tých ľudí úplne na prášky ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani ja budem na tom podobne ..aspon zatial to tak vidim 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
mňa to zo začiatku štvalo, keď mi postupne všetci hovorili, že neprídu, ale potom som si povedala, že zrejme nestoja za to, aby som sa nad nimi trápila. A ľudia, ktorí ma majú naozaj radi, tam budú a to je dôležité. A tak to aj bolo :-) Tak neboj, hlavne sa tým netráp ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak presne takto som teraz na prasky ja, sa bojim ako to tam bude vyzerat ked bude zastolovane a nakoniec ostanu volne miesta, to bude otrasne. A ludia to nevedia pochopit, ze vsek je to jedno ci pridu ci nepridu, ze naco nam to je vediet tak dopredu. No ved nejdem sa rozculovat. Ja uz som tiez 3 ludi zamenila za inych, len aby to neostalo prazdne. Aj tak som ich chcela povodne pozvat, len sa nezmestili. Inac vcera mi prisiel domov zavoj a celenka a bizu, tak som si to hned skusala hore dole. Zajtra idem na skusku ucesu, tak kvoli tomu to tak ponahlalo. Som zvedava co mi vycaria =-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne vsetky manzelky vravia aby som si to uzila a nestresovala....len je to tazsko 8-) od pondelka mi to mozes hovorut aj ty...prave sme si pisali s jankou ako to rychlo preslo a uz mas termin a za chvilu aj ja :-D
Odpovedať
petapalko,budeme na vas mysliet v den mojich narodenin :-D a to chceme byt v alpach.....a vecer v restike,to vy uz budete tancovat :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak-tak, dôležité je nestresovať sa a užívať si to... Je to predsa váš deň a keď tam nechcú prísť, tak nech neprídu. Aj tak by tam potom zrejme len tak sedeli. Keď tam má byť niekto preto, že musí, tak to nech nechodí... Peti, tak to si si nechala takto na poslednú chvíľu? Ja som mala skúšku asi 3 týždne pred svadbou. Ale ja som sa so všetkým tak ponáhľala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Teba som si smaily zapamatala, ze mas vtedy narodeniny. Tiez budem na teba mysliet, ked budem zakladat a skladat znacku z auta. Este raz vdaka ;-) Jani, ja som si to ani nenechala na poslednu chvilu, to ma oni tak objednali, tak som to neriesila, ved oni musia vediet ako potrebuju. Ale aspon si to budu dokonale pamatat za tych par dni :-N
Odpovedať
baby ni stresy budu..ale ja ich dufam,rychlo vyriesim..a s poctom hosti? no dalsi tyzden to idem uzatvorit a neurobim ani jeden ustupok..okrem mojej tety,ktorej budem drzat miesto.. ale zatial mi vsetci povedali ano z mojej strany..ostali len dve osoby..tak hadam sa ozvu do dalsieho tyzdna..ak nie,rusim ich.. peti..no musis si tvrdo povedat,ze je najvyssi cas..ved stresovat sa este v piatok,kto ide a kto nie..tak to je na tri veci..
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte ;-) ja len na kuk z práce... Peti, straaaašne vám držím palčeky, aby vám to dobre dopadlo... Len asi neprídem kuknúť, budeme na Orave :-( ... a nestresuj, hlavne si to uži... :-D Všetkým krásny dník prajem!
Odpovedať
ahoj bam..vy mate dnes vyrocie svadby uz??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj bambulka...gratulujem a dakujem ti za drzanie palcekov ;-) lea no to by bolo fajn ze nestresovat sa, ale nam ty ludia slubili ze idu a teraz zacinaju odriekat. Zatial som ich nahradila a este by som vedela ponahradzat aj dalsich, len nechcem robit zasa mojim kamaratom soky, ze zo dna na den idu na svadbu :) Sice aj tak su vsetci nachystani na vecer
Odpovedať
peti..tak sa tych kamosov popytaj,ci by isli na svadbu,ak by ti vypadli ludia..ale ze este nevies kedy budes mat od tamtych odpoved..takto by si ten pocet mala isty..lebo by si mala nahradu.. ja budem urcite brat jednu porciu navyse..
Odpovedať
:-D no presne dnes je to rok veru... ďakujeme... xixi strašne to ubehlo ani sa mi nechce veriť... Peti, rado sa stalo, budem na vás myslieť... rozlúčka už bola? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Bam, to vy už máte rok? Ach jaj, ako to strašne letí a o chvíľu budeme na dôchodku :-D Bam, ako ste s tým pozemkom? Čo máte nové? Minule sme ťa s Katkou aj spomínali. Zrejme sa ti aj čkalo :-D
Odpovedať
Jani, tak to ste boli vy? :-D S pozemkom sme akosi uviazli na mŕtvom bode... čakáme na zasadnutie zastupiteľstva, či nám schvália "rozšírenie obce"... či čosi také... Teraz máme také smutné dni... ale to sem asi nepatrí... Inak nič nové, stále sme dvaja :-D ale neviem, neviem, či niečo neporiešime na dovolenke 8-) ;-)
Odpovedať
bam..no tak si to vecer uzite..dufam,ze manzelik nezabudol a prinesie nejaky ten kvietok x-)
Odpovedať
bam..a teda ten pozemok mate isty? a preco smutne dni..nebodaj chcete babo a nemozete teraz? ahoj jani..co vase vybavovacky?
Odpovedať
Kati, manžel na mňa čosi chystá, som ho skoro odhalila ale nechcel prezradiť ;-) Ja vôbec neviem, čo naňho nachystám ja... ešte nič nemám :-N
Odpovedať
no to este stihas stale vymysliet..ved take necakane su najlepsie akcie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bam, dúfam, že to nie je nič strašné, keď máte smutné dni :-| Kati, tak teraz čakáme a čakáme. Nejaké papiere sú na stavebnom úrade. Myslím, že tá urbanistická štúdia. A zistili sme, že celkom bude problém nájsť projektanta na siete. Tak to bude ešte zrejme celkom sranda :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bam...vsetko dobre nech ste stale spokojni :-)
Odpovedať
a preco to bude problem? vsetci su zaneprazdneni alebo co?
Odpovedať
Profilova fotka
no nejako tak, keď sa nejaký oslovili, tak každý povedal, že tak možno v septembri alebo v októbri. A v tom čase sme už chceli mať schválené stavebné povolenie a nie začať len riešiť projekty sietí. Tie by nám v tom prípade schválili až niekedy začiatkom roka a potom by sme si mohli dať projekt na schválenie. Takže stavebné povolenie by sme dostali tak niekedy v marci alebo v apríli. A to by sme už chceli mať dávno základy a robiť zvyšok. Takže tak 8-(
Odpovedať
dúfam aj ja že niečo preňho vymyslím :-S Linduš ďakujeme ;-) občas sa mi zdá, že sme viac zaľúbení ako na začiatku ;-) Jani, tiež čakáte? Hrôza však? Dúfam, že niekedy už dočakáme... Joj baby, normálne mi chýbate... dúfam,že už budeme pojazdní aj doma s netom... Dnes celkom stíham v práci, tak som vás prišla kuknúť ;-) Kedy sa chystá najbližšie stretko???
Odpovedať
jani..no tak treba hladat dalej..alebo oni ocakavaju nieco do vrecka,aby sa tym zacali zapodievat.. bam..no neboj..dockate sa..a aj toho netu.. a dufam,ze sa vsetky chystate na stretko..za nejaky mesiac..len este neviem,ci je lepsia streda alebo stvrtok..
Odpovedať
Profilova fotka
Bam, to čakanie je najhoršie, že??? Ja už niekedy kvôli tomu poriadne ani nespím, ale najhoršie je, že ja to nemôžem nijako ovplyvniť :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?