Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nejak podobne ja mam rodinu na vychode potom pri nitre a drahy okolo ruzomberka....tiez by som si to vedela predstavit vybavit telefonicky alebo postou :-p
Odpovedať
no aj my sa chystáme na pozývanie, ale ja sa vcelku na to teším :-) a už ste boli aj na skúške? teda make up a vlasy?
Odpovedať
jaj nie, ja mam do oktobra cas x-) vybavim to cez leto ;-)
Odpovedať
ale potom urcite hodim foto
Odpovedať
Profilova fotka
luko: som zvedava na tie tvoje vlasky, mas par dobrych ucesov v albume :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa chystam zaciatkom juna.... luko uz si bola pozriet novu kolekciu? :-)
Odpovedať
no tak sa teším... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby..nemozte tu tolko pisat...nestiham to citat ;-) .... na matersku to mam za 3 tyzdne...ale dnes sa citim ze by som uz isla hned.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marcelka: tiez nie som niekedy v obraze :-D domyslim si alebo sa opytam :-D drobec poslucha?
Odpovedať
som sa vrátila z bedíka mňam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja :-p
Odpovedať
Profilova fotka
inak presne o dva mesiace sa vydavammmmm =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
inak super Lindus :-D nam ubehlo od svadby uz 226 dni woooooow, to leti...... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, drobec poskucha ako sa mu chce...minule som dostala taky dobry kopanec do rebra.....ale aj to potesi ;-) linda...sa ti to krati..ty sa budes zabavat a ja mam presne o 2 mesiace termin...... :-D
Odpovedať
ahojte baby..tak ja stale tak chorlavo :-S muma..ratas,ratas :-D :-D :-D ja to budem mat dalsi tyzden presne za dva..ked budem v skole makat ako fredka,mame skusky totiz :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby, mozem sa pridat ? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, tak to určite poteší. Sestra mi minule tiež hovorila, že ju to malé tak koplo, že skoro omdlela... :-N Linduš, tak to už ubehne ako voda, ani sa nenazdáš a je to tu. Ahoj Kati, tebe sa to tiež už blíži. Oznamká máš už hotové?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Miska, jasne pridaj sa, je nas tu kopec :-D Marcelka: takze aj ty uz ratas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved pozeram, ze vas je tu vela :-D nam sa tu uz blizi tak este kuki nejake drobnosti...ved viete kazdy chce mat svadbu dokonalu... :-D
Odpovedať
jani..no cakam od mileho zasielku..mala by prist tento tyzden :-D ahoj miska..no co..uz stresujes?
Odpovedať
Profilova fotka
miska: to je samozrejme :-D i ked nie vsetko vyjde na 100 %, je to uzasny den x-)
Odpovedať
Profilova fotka
leatea : no pomaly...ale je to take prijemny stres... najviac ma hneva, ze nie a nie sa dokopat rozposlat oznamka...par sme ich uz odovzdali osobne...
Odpovedať
no ja este nemam ani tolko,co potrebujem na pozyvanie..takze musim dorobit a poslat spat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, my sme mali oznamka uz koncom maja a svadba bola v septembri :-D ale vsak ak na nich pracujete same, tak sa necudujem, nase boli zo salonu. Inak Miska, tiez mame yorkshiera :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj miska... No pekne sa rozrastáme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
marcelka budem na teba mysliet ;-)
Odpovedať
muma nie, pojdem az v juni alebo juli ;-)
Odpovedať
ahojte,ja len narychlo,idem na vernisage.....prajem vam pekny den....tu svieti slniecko..... ja budem asi az do noci....ach jaj,nech uz je zajtrajsok....lebo to budu dnes stresy.... :-N :-D ale ja som sa rozhodla,ze ked nebudem vediet nemecky odpovedat,tak sa usmejem a poslem vsetkych za jenn..... :-N :-D :-D papapa
Odpovedať
muma..hadam prides na stretko v juli :-) bude ten tyzden medzi nasimi svadbami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne to uz budem mat klud :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?