Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ach ludkovia moji,ja idem....uz napoly spim,ale manzelik pride po 23,00 a este musime cosi na internete pozriet...ja ale urcite nie.....prajem vam krasny vikendik.....caka ma toho vela cez vikend,lebo je jediny volny pred dovcou......papa ;-) :-)
Odpovedať
smaily..pekne sny teda ;-)
Odpovedať
ahojte..vidim,ze vikendujete niekde vonku.. ja som v posteli a davam sa dokopy..cosi sa na mna nalepilo..a ziadny chlap to nie je :-N
Odpovedať
lea, aj ja som bola doma cely den, som upratovala a snazila sa doliecit, stale nie a nie prestat kasel, ani do kina sme nesli, ani von, akurat ked je pekne musim byt chora :-|
Odpovedať
ja som sla kupit tu latku na popolnocne saty..takmer som umrela..tak blbo mi bolo..ani sprej nepomohol..ale som rada,ze som aspon teda cosi kupila..vyber ubohy..vsetko indicke =-) takze mam hladku latku..a asi ju vysijem..
Odpovedať
jej no ty si sikulka ;-)
Odpovedať
no musim nieco vymysliet..som uplne zabudla doma pozriet po latke..a ani neviem,ci treba podsivku :-D ja inac uz lezim v posteli a liecim sa..
Odpovedať
ja tiez a stahujem si nejake ucesy :-D
Odpovedať
no ja rozmyslam,ze ktory strih spravim..
Odpovedať
čaute baby, teda vy ste úplne posadnuté tými svadbami:-)) Vypĺňajú vám asi všetok voľný čas pri PC:-))
Odpovedať
jaj vio no ked som chora tak nejak ma lepsia cinnost nenapada :-N inak ahoj ;-)
Odpovedať
vio..pc mi robi spolocnost..a je jedno,ktora stranka.. ale mala by som setrit oci..
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja bud mam pracovny zachvat cinnosti a robim si veci do skoly, alebo potom svadobny a potom este bytovo inspiracny :-D
Odpovedať
veru, aj ja ich mávam veľmi suché a bolia ma ..no našťastie tu nesedím celý deň, v bývalej práci som sedela a za rok sa mi zhoršil zrak o celú dioptriu
Odpovedať
no ja mam akosi od alergie dost unavene oci..ale mam kvapky..takze si ich davam..ked ich ovsem najdem :-D
Odpovedať
aj ja mám kvapky všelijaké.. Akurát vyberám nejakú vitrínu na poháre do obyvky na stránek IKEA..už sa mi jedna aj pozdáva..Zajtra budeme mať stolík pod PC:-)
Odpovedať
no tu niekto u nakupuje :-) ja budem zariadovat az cez leto..ked pride mily za mnou..tak spolu hadam cosi dobre vyberieme..
Odpovedať
my sme vcera boli chvilu v Ikea, ale len dekoracie sme kupili
Odpovedať
ja som tiež chcela ísť aj s malou, ale zistili sme, že by sme sa traja+ veľký stolik nepomestili. To bude taký so spodnou skrinkou uzatvárateľnou- tam sa dá sriňa počitača, výsuvnú doska na klávesn., ktorá keď sa zasunie má ešte taký malý diel napredu, že zatvorené to vypadá ako šuflík nad tou skrinkou. no a na vrchu je miesto pre monitor a nad ním pre tlačiareň..a je to rohový stolík..teším sa ..konečne niečo nové do bytu!
Odpovedať
vio..to znie zaujimavo :-) kedy sa to mate stahovat? ja som bola v ikei minuly tyzden..takze mozno neskor zas skocim..uvidim..
Odpovedať
idem už asi- neviem čo budem robiť, bo moji zaspali obaja v spálni a v telke len hokej, takže keď zobidím mangela, nech mirobí spločnosť, tak to mám úúplne zbytočnééé a iné v telke ani nie je..asi dám DVD a maličký pohárik vína..
Odpovedať
lea- opáť odpovedám len tebe a zase , že dakedy po lete..neviem..nejako to uviazlo.
Odpovedať
no ja musim najst nieco na nete,kde by sa dal kuknut ten hokej :-D ved nasi dnes vnoci hraju..tak si pojdem mozno trocha pospat a potom sa zobudim a pohladam.. normalne sa tesim..uz som ho hroozne dlho nevidela..tu len samy futbal 8-( hadam,niekedy prides aj na stretko :-)
Odpovedať
hádam prídem..chcela by som..akosi to stále navychádza pre niečo. tak sa majte babule..dobrú noc!!!
Odpovedať
pekne sny.. mne poslal mily akurat moje male druzicky v satach..tak ich idem kuknut x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zilina :-)
Odpovedať
ahoj fifi..ako vikendujes?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, sme u nasich, prerabaju spalnu, tak je tu vsade neporiadok :-) trosku relaxujem za PC, vonku prsi ]-(
Odpovedať
no ja relaxujem v posteli ]-( a vonku je celkom teplo,aj ked pod mrakom.. maluju?
Odpovedať
Profilova fotka
malovat sa bude, robia sa nove stierky a podlaha... kedy planujes dorazit na SK? ci az pred svadbou? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?