Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tatry to bol vzdy moj sen byvat v horach....mala som ist asi za nejaku chatarku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mám rada zmenu, ale všetkého veľa škodí :-D Evi, ale budete mať aspoň krásne spomienky, aj keď vám bude určite veľmi ľúto. Raz keď sme sa sťahovali z jedného bytu, tak som ani nechcela vstať z postele, plakala som, že ja nikde nejdem. To som mala asi 9 rokov... No maminke to bolo vtedy veľmi ťažko. pamätám si to, ako by si to stalo včera
Odpovedať
Profilova fotka
mne bolo najhorsie ked som isla sem do za..to bolo nie velmi pozitivne obdobie....nie ze by som to uiz prekonala obcas mi je dost smutno ale uz som si pomaly zvykla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
z domu sa odchádza najťažšie. Keď si moju izbu zobrala sestra, tak som plakala 2 dni a to som už predtým bývala v Žiline okolo 2 rokov. Ale nejako mi to prišlo ľúto, že som stratila to svoje miesto v tom byte (aj keď to v podstate tak nie je). Ale určite je to ťažké
Odpovedať
Profilova fotka
jani je ...ja to poznam teiz ked sa bracho udomacnil v mojej izbe ;-) ale hadam to zvladneme a skoro budeme mat vlastny trvaly domov...a to asi bude najlepsie :-D tak ja sa lucim majte sa krasne
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň... ;-)
Odpovedať
No to sme si pekne nostalgicky zaspomínali- án, aj ja t poznám, plakávala som niekoľko rokov, keď som odchádzala zo ZA po víkende zase do BA. Nie nejako usedavo, ale mala som veľkú hrču v krku a pár sĺz vždy vypadlo.. Ale to je dobre, že nám je to ľúto všetkým, bo keby nebolo, tak by to asi znamalo, že nám doma dobre nebolo ato by bolo asi smutnejšie, no nie? ;-)
Odpovedať
tak to je sila- ja o tomto a akurát hrajú na Fun Desmond- Nimi dám sa viesť, späť domov..atď:-)
Odpovedať
ahojte baby..tak som doma..konecne..
Odpovedať
tak toto uz maju v Nicole, asi pojdem vyskusat :-N : http://salonnicole.sk/index.php?page=... a http://salonnicole.sk/index.php?page=... tieto su tiez krasne, ale chcem ramienka: http://salonnicole.sk/index.php?page=... ...tie prve u mna vedu, teda okrem mojich uz rezervovanych ;-) toto je tiez krasne: http://salonnicole.sk/index.php?page=...
Odpovedať
Profilova fotka
luko: nadherne, este mat tak do nich kostru :-D chvalabohu som uz vydata :-D :-D :-D
Odpovedať
no vsak na mna sa uz tiez pomaly lepia nejake tuky, este ze mam aspon ten pilates :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale jooooooj, na fotke v albume vyzeras uzasne ;-) chcem ten pilates, da sa to zohnat na DVD? :-N
Odpovedať
jasne fifi, vdaka bohu, ze som bola oblecena :-D :-D :-D no urcite sa da na DVD, tiez nejake chcem pokukat, lebo cvicime len raz do tyzdna a chcelo by to este aspon raz doma
Odpovedať
luko..no super saty maju x-) ale baby..som zvedava,co poviete na moje konecne rozhodnutie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super, ak budes mat tip, kde to zohnat alebo stiahnut :-D daj vediet ;-) nezaskodilo by sa trosku hybat, a ked uz nemam cas chodit von, tak aspon v obyvacke... :-N svagrina zacala chodit na salsu - :-p asi budem aj ja v lete - je to kurz a udajne je to super :-D
Odpovedať
fifi..ja mam dvd pilatesa :-D a ked chces,tak ti ho mily moze doniest ;-)
Odpovedať
fifi, keby ze mam s kym, tak uz letim do latino studia, moj sen uz od strednej, ale sama nemam odvahu a s drahym bez sance, ved chodi z rpace najkor o siedmej. lea, ake konecne rozhodntie?
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa super Kati, jasne ze chcem :-D :-p
Odpovedať
luko..este mam cas do svadby,take stale moze zmenit saty..a uz tuho rozmyslam,ze ake chcem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luko: dojdi do Ziliny a spachame tu salsu spolu :-D tiez nemam s kym ;-)
Odpovedať
aaaa zebyyyy si sa uz rozhodla? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aaaa zeby? :-D :-D
Odpovedať
fifi...to by bol drahy kurz, raz tyzdenne z blavy do ziliny :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru to by bol ]-( tak sa nastahujte do ZA :-D
Odpovedať
no este nie..ale uz musim tuho premyslat..sa to krati..to dodanie tak..ved viete :-D ale aj ked sa rozhodnem,nedozviete sa to skor ako vo svadobny den :-p 8-)
Odpovedať
jaj lea si si objednala saty a neprezradila si ktore,??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no katka je tajnostkarka, aj svadobne oznamka sme videli az na stretku v ZA :-D
Odpovedať
lea, pocuvaj, ty si ale zlaaaaaaaaa :-D :-D :-D
Odpovedať
no baby..no nemozem povedat..ved by ste potom neboli zvedave :-p :-p :-p inac,luko..budes mat prazdniny,tak mozes dojst :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?