Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ja nemam chut ani jest..vobec nie som hladna..a skriabe ma v hrdle..to su tie moje mandle :-S mate pre toho stryka aj zakusky? :-D
Odpovedať
zakusky nedam.....mal prist....ale mame korbaciky.....a vino.... :-) ;-)
Odpovedať
ja si robim srandu :-D a mas pravdu,mal prist..ale asi nechcel tak okato zavidiet..
Odpovedať
luko..neviem,ci tam najdes konkretne modely..ale hadam si uz videla nejake tie kusky
Odpovedať
napisala som im mail, uvidime, ci prezradia :-N
Odpovedať
tak budem drzat palce,aby mali to,co chces ;-) vidim,ze uz termin zmeneny..takze uz konecny?
Odpovedať
ahojte dievcata :-)
Odpovedať
lea ano ;-) ja len so zvedavosti :-D ahoj slunicko :-D
Odpovedať
aky mate dnik? my ideme vecer cvicit, do plavarne a sauny x-) celkom sa tesim... Luko, ty budes mat svadbu v kostole alobo na urade?
Odpovedať
urad ;-) ibaze by zatial zrekonsturovali sobasnu sien v Bytci :-D ale to nepredpokladam, no zavoalt tam mozem. Osobne je krajsia svadba v kostole, ale drahy je uplny ateista a ja som v kostole bola posledne na svadbe kamosky :-N a ty?
Odpovedať
no ono treba vyberat,kym sa da :-D slniecko..ahoj,ja taky oddychovy a este odpratavam veci z cesty.. mam tu uz tie topanky,teda sandalky a este stale som si ich neskusila..utekam si ich vyskusat :-D
Odpovedať
lea netutekaaaaj,c o ty a saty????? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
...no a pridaj fotku Lei x-) my by sme chceli mat v kostole v Zavodi, ale mam problemy dokazat, ze mam birmovku, tak to momentalne riesime...mozno skoncime v obradnej sieni :-D
Odpovedať
my sme sa dohodli s jednou firmou ze anm ten urad vyzdobia, ale zda sa mi ze 5tis. az mozno ani nie pol hodku je dost vela :-|
Odpovedať
mam v albume pridane posledne,co som skusala..este dalsie troje som skusila..no nemam odfotene..stale vsak uvazujem nad kupou cez ebay..ale cosi origo.. sandalky mam v jednom albume..ale odfotim,az budu nabite baterie.. slniecko,ak mas problemy,tak chod ku kapucinom,tam nie je vela svadieb,no su uzasne..aj smaily tam mala..a vyzeralo to uplne fantasticky..aj ten kostol z vnutra je skvely..
Odpovedať
Luko a neviete sa dohodnut s niekymkto tam bude mat tiez sobas?...by ste sa napr. dve dvojice poskladali a hned by to bolo lepsie.. :-D z coho budes mat svadobnu kyticu? ja premyslam o pivoniach x-)
Odpovedať
luko..a co vsetko ma byt v tej cene? slniecko..ja uz mam zajednanu kyticu..ruze s cimsi :-D ale nepytaj sa ne ten druhy kvet..
Odpovedať
lea v cene je obluk kvetinovy....a kvetinova vyzdoba saly...to moj drahy zabukoval, ja sa este pojdem popytat, lebo sme sa dohodli ze odfotim obradnu sien, som zvedava, ako vyzera. slniecko: to je dobry napad, ale zatial neviem o nikom kto by mal svadbu v ten datum. ja co sa kyticky tyka rozmyslam o bielych ruziach, neviem ake kvety by sa dali zohnat v oktobri :-N
Odpovedať
inak aj tieto ma dostali: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovedať
luko..no treba sa popytat,co vsetko je v tom.. za tu cenu mam vyzdobenu salu,teraz mozno menej,kedze ikebana bude z kvetinarstva.. tie saty su pekne..nebodaj zas rozmyslas nad niecim inym :-N
Odpovedať
nie len obdivujem :-D ale uz saty budu len z Nicole vsak ta zaloha je brutus, by ma drahy prizabil :-D :-D inak aj tieto su krasne: http://salonnicole.sk/index.php?page=... aj som si ich skusala ale odstavali pod pazuchou a nedalo sa to vraj dobre upravit.
Odpovedať
..Luko, mas dobry vkus :-D aj fotografa si mi poradila super x-)
Odpovedať
no dufam ze budes spokojna, je strasny pohodak. a uz ste sa stretli? ja som si u neho zajednala aj svadobnu knihu, tesiiiim sa najviac na fokty...aj keby aj video enbola, tak na jeho fotky sa tesim uplne najviac. Len musime dohodnut nahradny plan ak by pocko nevyslo. Inak on je take zlaticko ze dobehne do Turzovky si pozriet vhodne miesta na fotenie, ze urobime vselijake fotky :-D
Odpovedať
dobreeeee: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... :-D
Odpovedať
no neboj..mozno z predkolekcie najdes cosi uplne super..ale tie,co mas zajednane ti sedia dobre ;-) a koho mate fotografa? :-D inac..tie sandalky su uplne skvele..sedia perfektne,ani neviem,ze je tam nejaky vysoky a tenky opatok a navyse su makucke x-)
Odpovedať
lea tomasa zahumenskeho, tiez mi ho niekto poradil odtialto z fora :-D super ze sandaly sedia x-)
Odpovedať
..ja som s nim zatial len telefonovala a mailovala, kedzesme v UK, tak sa stretneme az v juni :-D aj my by sme si chceli od neho objednat knihu, ktoru si idete objednat vy? ..akurat pozeram fotky, aby som zmenila v mojom profile :-.
Odpovedať
to meno mi cosi hovori :-) normalne rozmyslam,ci si kupim este normalne topanky,alebo budem sa spoliehat na pekne pocasie :-D
Odpovedať
..a uz nie som anonymna :-D
Odpovedať
no moja..az das tu fotku do albumu,az vtedy ta lepsie uvidim :-D :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?