Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
dakujem ti velmi pekne, velmi si mi pomohla vies ta zenska ma uplne znechutila... ]-( a priatel sa chvilu vytesoval, ze sa teda zoberieme niekde na plazi :-N ale ja by som rada v kostole a v zavodi aky si dnes mala dnik?
Odpovedať
ja som dnes dostala darceky pre hosti,tak som spokojna..a v praci sa to dalo zvladnut.. este cakam na dalsiu postu..a rozmyslam,co so spodnym pradlom :-D inac..stale blbne net,takze som tu urcite..
Odpovedať
a co vlastne v tej skole robis, ako sa vola tvoja pozicia? to je super, ze sa takto vytesujes z darcekov x-) my sme len teraz zacali... a este to beriem tak light hlavne mi zalezi na satach, topanky snad zozeniem tu.. a pradlo asi doma uvidim co dohodneme v tej restike (dohaduje priatel), ja by som chcela zabezpecit vyzdobu kostola a aut ozaj kde si davate robit kyticu? obrucky budeme musiet pozriet na nete, ked sme pred rokom len tak pozerali, sme sa zhodli, este ze mame podobny vkus :-D
Odpovedať
rozmyslam nad slovenskym nazvom.. laborantka by sa to dalo nazvat.. no ja musim rychlo vybavovat..lebo nemam obcas naladu na to.. o kytici ti poviem v aprili,az cosi vybavime..zatial este nic nie je.. vela veci budem vediet az v aprili..rozmysla,,ze sa pojdem dat aj namalovat..a hned otestujem,ci som spokojna.. my obrucky uz mame :-) a uz su aj pohare vygravirovane :-)
Odpovedať
super, ti to ide pekne od ruky x-) tak to mas dobru pracu, aj musim potrenovat v angline a potom pozriet nieco slusnejsie. Ako si si nasla job, cez agenturu? potom daj vediet ci si spokojna s vizazistkou, by som ju vyskusala aj ja, ak by ti to neprekazalo :-N co som si citala, vela neviest si kytice dava robit v Slnecnici, nemam s nimi skusenosti, ani este neviez z coho bude.. super, ze uz mate obrucky, cena zlata stupa... ozaj, kde ste zohnali ten weding tanier? to sa mi paci a mas aj pamiatku kto bol na svatbe... ja uz som sa bola pytat na kriziky... by som si chcela dat vyrobit, ale neviem kde..tam kde som sa pytala mi pani nevedela povedat, ci to ich rezbar vyrobi...
Odpovedať
no ja som dostala ponuku od tety..som sla na jej poziciu..ale casom by som chcela troska viac dosiahnut.. no planujem skocit do slnecnice..su tam fakt sikovne baby.. ani nehovor,dat obrucky robit o dva tyzdne neskor a zaplatime o dve tisicky viac =-) ten tanier mame z veltrhu,ale mal by sa dat niekde zohnat..len nie je na popisanie..chceme ho vyuzit na svadobnu tortu zrejme,kedze je dost velky.. my uz mame aj krizik,zatial netusim ktory..ale tie,co mame vybrate,tak su z lurd x-) a pekne posvatene x-)
Odpovedať
tak to mate super, ja som v Lurdach bola, velmi zvlastny zazitok :-) prijemny ja by som chcela taky na popisanie..vsak pozriem na nete ti drzim prst, aby sa ti podarilo zohnat nieco co bude super pre teba.. Lei, zatial sa s tebou rozlucim, aj ked nerada, lae priatel cakana masazicku :-D zajtra sa ti ozvem, robi 12, velmi som rada, ze mam s kym pokecat a, zemi vies poradit :-N sladky snicok pa zajtra
Odpovedať
aj ja pojdem pomaly..este musim naplanovat to pozyvanie hosti..aby sme obehali co najviac ludi.. pekne sny prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee ako sa dnes mame? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, ja som sa dnes vrátila zo Žiaru, bola som včera so sestrou na skúške šiat. Už sa nám to kráti... :-N A čo máš ty nového. Aj tebe sa to už kráti (aj práci). ako bolo v Anglicku? ;-)
Odpovedať
Ahojte, čo robkáte?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani v anglicku super len velak zima a vietor....no v praci uz len tak dozivam to je pravda :-D a ake si sestra vybrala saty? dufam ze potom posles foto zo svadby ;-) ahoj matusik....sedim v praci :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Linda, jasné že pošlem. Má Jasmine, ale teraz neviem presne ktoré. Možno ich nájdem aj na nete. Sú veľmi pekné, ale dosť podobné tým, čo som mala ja... Tak nakoniec budeme dosť podobné nevesty :-D Ale veď sme sestry :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) vacsinou to tak byva ze maju sestry podobny vkus.... ozaj schvalili nam hypoteku a ked pridu peniazky dom je nas..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a citam na streche ze aj bam kupuje pozemok...sa pekne zvacsuje nasa pozemkovo domova skupina 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to je skvelé, že vám to schválili ;-) . My sme náš pozemok vo štvrtok vyplatili. A už je daný aj návrh na vklad do katastra, takže už bude tento týždeň zrejme náš. A teraz sa treba pustiť do budovania :-D Inak sú to tieto šaty (aspoň sa mi zdá): http://www.jasminebridal.com/html/en/...
Odpovedať
Profilova fotka
Inak u nás je to s tým vkusom tak, že takmer vo všetkom má sestra úplne iný vkus ako ja :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeje tie su fakt krasne......a ozaj podoben tym tvojim...uz som na nu zvedava s tym pozemkom je to super..mozte cez leto uz pomaly budovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz sa začínajú budovať siete. Tak sa robia projekty na to. My tam začneme robiť niečo najskôr na jeseň. Ale už je aspoň nejaká reálna vízia. Lebo predtým to bolo hrozné :-| A už sa začínate rozcvičovať na prerábku domu? Určite sa veľmi tešíte :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no uz kukam ake obkladacky a vane a podobne...neviem sa dockat :-N 8-( nasi prerabali chalupu tak viem ako to vyzera :-| ale potom pridete na tu kavu ked to uz bude ako tak.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my prídeme aj pomôcť, ak bude treba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok pisem si to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Potom daj vedieť a ja určite dorazím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj chcela sa som sa opytat ohladne matriky ..to mam ist teraz ci ako sa to riesi? a asi mam ist do zv ci miesto sobasa?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli na matrike tu v Žiline. Myslím, že je to v mieste sobáša. Ale nie som si úplne istá. Najlepšie by bolo, keby si si zavolala do Zvolena a tam sa spýtala ako to máš riešiť v tvojej situácii... Ešte pred sobášom musia prísť na faru papiere z matriky a po sobáši zase späť na matriku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok uz mam v tom jasnejsie
Odpovedať
Profilova fotka
Inak tieto papierovačky sú strašne otravné :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to urcite si na to budem brat dovolenku a dufam ze to stihnem :-| inak som zvedava na bam kde maju ten pozemok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som zvedavá... Keď písala, že 10 km od ZA, tak to bude len tu niekde kúsok. No musíme si počkať. Ale ja som strašne zvedavá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a velku noc si bola celu v ziari ?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?