Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ta da..az bude mat net..
Odpovedať
Profilova fotka
hlavne aby ste vy dve z toho mali dobry pocit ;-)
Odpovedať
ale napisem jej,aby zajtra doniesla na cd,ze vam ukazeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ako si to cd prehrame? :-D
Odpovedať
čafte kočky, tak ako ste to zvládli? vybraté šatičky? Kati, prepáč, mne to nevydalo dneska vôbec, končila som až pred piatou a to asi už nemalo zmysel :-S už máš "úlovky" v albumíku?
Odpovedať
jeeeejda, máš už pridané... takže mne sa páčili asi tie posledné s tým bolerkom, boli také atypické a zaujímavé... tie užšie boli akési divné, fakt sú krajšie tie so širšou spodničkou :-D v ktorých si sa cítila najlepšie asi? no zajtra sa dotrepem asi aj s nejakými darčekmi ešte, ja to nestíham všetko nakúpiť akosi... =-) a albumíky teda asi obidva, lebo v jednom sú profi fotky a v durhom ostatné... no aby sme to stihli do záverečnej :-p ;-)
Odpovedať
bam..no asi tie posledne aj zajednam..len je problem so zavojom,ze aky k nim vyberiem..chcela by som cosi max do pasa..takze,ak by mali v salone aj zavoje vo stvrtok,tak by som ich este raz skusila :-D
Odpovedať
takze zajtra o tej piatej pred carolinou..to tam budeme aj 5hodin,kym vsetko popozerame :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, Leatea, kukla som album s novými objavmi. Teda, musím povedať, že si asi rekordérka v počte vyskúšaných šiat na tomto serveri ;-) Ja som mala na sebe asi tak 5 kusov a dosť... Skúšala si si krásne šaty, mne sa veľmi páčili tie s tou veľkou vlečkou, krémové. Ale aj netradičné úzke naspodu s volánkami. Závoj, ktorý si si skúšala je super. :-) Už si sa rozhodla, ktoré to budú?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte lea skusala si krasne saty mne sa najviac pacia tie posledne vyzerala si v nich ako princezna...som zatazena na cipkovane rukaviky a bolerka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no musim povedat, ze obe kocky (aj smaily bola) vyzerali super ;-) budu fotky aj od smaily, ked sa dostane k netu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
haloooo baby, vsetky si setrite pokec na popoludni? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte..som tu na chvilku..lebo coskoro utekame zase do mesta vybavovat.. ale o piatej budem pred carolinou.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
co vybavujes Kati? :-)
Odpovedať
no drahy nema platny krstny list..a dnes ideme na faru ]-( a este aj stretnutie ohladom kamery mame..takze to..a mam aj nejaku postu,tak musim vyzdvihnut.. a este do maxa skocit chceme..lebo som zistila,ze kefku pre draheho nemaju..tak kupim cosi ine.. a mam dilemu nad satami..
Odpovedať
Profilova fotka
kefku???? =-) dilemu nad satami? nebodaj si nemozes vybrat?
Odpovedať
som objednavala jednu cez net..no uz ju nevyrabaju vraj.. a neviem sa rozhodnut sa medzi tym poslednym modelom a modelom nicole :-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaj, nuz musis sama porozmyslat, je to tvoj den, aby si sa prave TY citila dobre ;-) sedelo ti vela siat x-)
Odpovedať
nastastie sa rozhodujem len medzi tymito dvomi..takze to uz je znacny pokrok :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to je super, uvidis, co bude zajtra, ked pridu zavoje :-D
Odpovedať
to zajtra pridu zavoje?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky!! Lea tak si pokročila vo výbere. Fakt všetky šaty Ti pristali, to má Fifi pravdu ;-) Užite si to dnes popoludní, budem na Vás myslieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Kati, nevravela si ze vo stvrtok pojdes zajednat, ked pridu zavoje? ci som sa ja splietla???? :-N ahoj Adi.... :-D
Odpovedať
no vo stvrtok zajednam..len netusim,kedy dostanu nove zavoje..akosi som to nepostrehla.. ahoj adi..snazila som sa skusat take,co sa mi pacia..a teraz sa uz rozhodujem..nastastie len :-D ]-( medzi dvomi..lebo,dalsie,co by som aj brala,tak by museli mat ovela vacsiu spodnicku..
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm, ale aj tak je neskutočné, koľko svadobných šiat už v dnešnej dobe je. Paráda - tíško závidím, že ste ešte len pri prípravách svadby. Je to fakt najkrajšie obdobie spoločne so svadbou samozrejme!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, ani nevies, ake pokusenie som mala vcera v tom salone :-D
Odpovedať
dobre teda..ja padam..o piatej som pred carolinou.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to Ti verím Zuzi, aj ja by som si ešte dala povedať. Teda to skúšanie!! ;-) Tešíte sa na Ježiška? Už len pár dní. Dokedy máte dovolenky cez sviatky?
Odpovedať
Profilova fotka
tesim sa na Vianoce, v piatok ideme konecne s manzelom na vianocny punc :-p ja robim 27. aj 28. a potom az 2.1. :-D inak som doma ;-) a veru, skusila by som si este saty, kadejakeeeeeeeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak si aspoň oddýchnete paráda. Mne tento rok vyšli pekne sviatky. Konečne po toľkých rokoch!!! Nepracujem od soboty až do stredy poobedia. To už budem vysielať. Takže ja si oddýchnem. Horšie je to so Števkom, ten cez víkend hrá a na štedrý deń ťahá ráno. Pôjdem s ním do Dubnice v nedeľu večer a v pondelok sa na obed vrátime naspäť. Teším sa!!!! ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?