Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby...dlho som sa tu neozvala, az sa normalen hanbim...ale akosi nestiham a este dnes je zaciatok tyzdna a nezacal sa bohvieako super...ale tesim sa na stretko..dufam ze sa dohodneme na nejakom termine....prajem krasne pracovny den
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Marcelka, no pekne... ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky!! :-) Krásny celý pracovný týždeň želám. Je tu niekto? Alebo všetky usilovne zarezávate? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Adi, zarezavame a o chvilu koncime, hura
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte!! Fifi, tak už si asi aj skončila. Kým som sa ja rozhýbala. Inak, čítala som o Tvojich skúsenostiach z kartárkov. Máš odvahu, ja by som sa asi bála ;-) Aj keď je pravda, že zlé asi nepovedia. -- Ako skúška? Muma - my sa ešte nepoznáme, tak ma teší aspoň takto písmenkovo cez mojasvadba. Odkiaľ si? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andrea ja som zdaleka zo zvolena ale uz rok som v ziline
Odpovedať
Profilova fotka
A čo robíš v Žiline? Študuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Murinko. Tak už po práci? Ja som ešte v robotke do 18,00. Ale už sa neviem dočkať, kedy bude koniec, ideme do POvažskej Bystrice za manželovou babkou a synovčekom, ktorý má práve dnes 1 rôčik. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Adi, ja som stále v práci. A ešte asi aj dlho budem :-( To máš super, ja som minule bola tiež u strýka v Považskej Bystrici a jeho dcéra mala jeden rôčik. To je neskutočne zlatučké :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Joooj, ani mi nehovor. Keď ho mám na rukách, okamžite by som sa pustila do výroby takého krásneho drobčeka. Len ešte na to nie je vhodný čas. :-( Ale snáď ... Tak prijemné pracovanie želám. Tiež máš toho veľa. Už máte zariadenú kanceláriu? Tuším v sobotu si sa s tým trápila?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No niečo už máme hotové, sme aj presťahovaní, ale ešte niektoré kusy nábytku musíme doskladať. Takže ešte kus práce pred nami. O tom malom mi ani nehovor. Aj ja by som chcela, ale keď ešte na to nie je vhodný čas, presne ako ty píšeš :-( Ale dúfam, že čoskoro ten čas príde
Odpovedať
Profilova fotka
A ako škola Janka. Robíš si doktorantské, ak sa nemýlim. Ja si stále vyčítam, že som nešla po škole na vyšku, teda že som to znova neskúšala. Aj by som sa na to dala, ale stále nie je čas venovať sa tomu. Ale vraj na školu človek nikdy nie je starý :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veru, máš pravdu. Na školu nikdy nie je neskoro. Aj keď sa tam ťažšie vracia. Ja si robím to doktorandské štúdium externe, ale majú na mňa požiadavky ako na denného doktoranda, ktorý celý deň nerobí nič iné, len sedí nad knihami. Tak je to trochu komplikovanejšie. Najmä tento prvý rok. Lebo máme nejaké predmety, ktoré musíme absolvovať. Veď uvidíme... A na akú školu by si chcela ísť?
Odpovedať
Profilova fotka
Veľmi ma láka politológia, psychológia alebo niečo s médiami - keďže v tom sa už pohybujem 10 rokov. Ale to je ešte asi hudba nejakej budúcnosti. Obdivujem ťa ako môžeš všetko tak stíhať. Manžel je asi tolerantný. To je veľmi dôležité mať podporu doma v tom čo robíš.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to sú veľmi zaujímavé oblasti. Ja som študovala aj psychológiu a veľmi ma to bavilo. No môj manžel je naozaj veľmi tolerantný a veľmi mi pomáha. Bez neho by som to určite nezvládala. Pretože pokiaľ nie je podpora, tak sa ťažko niečo robí. Dokonca, keď vidí, že som v koncoch, tak on robí niečo aj za mňa ;-) Chúďatko moje
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je super, že sa takto podporujete. Aj ja to poznám. Našťastie, mám rovnako tolerantného a chápavého muža vedľa seba. Nech Vám to vydrží veľmi, veľmi dlho. Ako budete tráviť Vianoce? Už máte darčeky?
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, my budeme tieto Vianoce po prvýkrát tráviť sami. Ale potom pôjdeme k rodine. Tak sa veľmi teším , že aké to bude. už sme si kúpili stromček a teraz zháňame výzdobu. Darčeky prídu na rad asi až budúci týždeň. A čo ty, darčeky už máš nakúpené. Som čítala, že vy budete u rodičov. Tu v Žiline?
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, v Žiline. Na štedrý deň poobede pricestujeme a na druhý deň večer musíme ísť naspäť do Dubnice, pretože v stredu už pracujeme. Ale aj tak vďaka za tých pár hodín voľna :-) Darčeky už máme vo väčšej miere našťastie nakúpené...Keďže my ešte nemáme bytík, len malú garsonku, tak veľká výzdoba u nás nebude. Ale stromček sme dostali minulý rok :-) Aj my sa veľmi tešíme na Vianoce, je to úžasné prežiť ich s milovaným človekom. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ti poviem, my budeme spolu už tretie Vianoce. Najskôr sme boli u našich, minulý rok u svokry a tento rok samy. Ale to nemáte ktoviečo, keď už tak skoro pracujete. To si veľmi neužijete
Odpovedať
Profilova fotka
U nás je to stále tak. A to som šťastná, že máme aspoň ako-také voľno. Už desať rokov som nemala poriadne sviatky či Silvestra. Aj teraz budem na Silvestra makať v Tatrách. Ale čo už. Je to taká práca. Ke´dže všetci oddychujú doma, mojou úlohou je zabávať a postarať sa o pohodu tých, čo počúvajú. Ale cez sviatky je to obzvlásť náročné, keď viem, že sú všetci doma a ja musím ísť do práce. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Murinko, aj Vy ostatné. Tak sa opäť lúčim. O chvíľu už končím v práci. :-) Želám vám krásny večer so svojimi milovanými, alebo aspoň s jedným najmilovanejším. Papa ;-)
Odpovedať
ahojte..tak ako sa zacal dalsi pracovny tyzden? mne celkom v pohode.. ohladom toho stretka..tak to vychadza na stredu(19.12)..o nejakej piatej..moze byt?
Odpovedať
Profilova fotka
cafte...ak to stretko bude v stredu, tak to neviem ci dojdem, lebo robim...ale uvidim co sa da robit...
Odpovedať
ahoj..mam poznacene,ze mozes v stredu..ale ak mozes skor v utorok,tak daj vediet..lebo streda je zapisana kvoli tebe..takze sa to da presunut na ten utorok este..
Odpovedať
ahojte kočky :-D Kati, môže byť, ja dobehnem asi rovno z práce... ale neva, už sa taaaaaak teším! :-p Uf, no nám sa akosi dobre nezačal... manželovho otca dnes odviezli do nemocnice a nevieme, čo s ním vlastne je... takže také nervózne a neisté je to dnes :-( |-| ... vitaj Marcelka, takže si sa nám nestratila a sme radi, že si sa ozvala ;-)
Odpovedať
ahoj bam..tak dufam,bude v poriadku..zvlast,ked idu vianoce.. darceky nakupene?
Odpovedať
Profilova fotka
ups...sorry....to som si zmylila datumy......vdaka za upozornenie lea...tak to dojdem, neni problem.... bamulka...dufam ze so svokrom to dobre dopadne....drzim palce....a uz sa tessssiiiim na stretko...
Odpovedať
takze stretko bude v stredu :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?