Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiftiko ekonomiu aj magment som mala len tak okrajovo a bolo dost tazske neveim si predstavit to studovat naplno....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte opat Jani: uz mi je lepsie, dakujem za opytanie ;-) smaily: zatial som v druhom rocniku ]-( uvidime, ci sa odhodlam dalej po Bc. :-D zatial mam pocity striedavo - oblacno,raz ano raz nie, je to dost zatazujuce popri praci, navyse som mala prestavku od strednej do vysky skoro 8 rokov, takze som paradne zlenivela :-D
Odpovedať
fifitko tak to je dost tazke 8 rokov prestavka.... :-S muma, takze väcsia ?:-N :-N :-N no ale hadam bude zapadnuta snehom ked pridem na vianoce domov :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dufam ze tam uz bude nieco postavene kym prides ;-)
Odpovedať
muma,no akoze poznam zilinu, tak viem ze tam bude zatial len diera :-N :-N :-D ale preve preto,ze akurat tam musi byt aupark......jojha.....a vies co je sranda? my sme jednej noci prisli autom do Ziliny z Mnichova a kedze moja rodina byva pri dome odborov,tak som videla,ako niekto v nasom parku ruca stromy....potajme...no to som nadavala...... ]-( ]-( ]-( ]-( a na druhy den bol teda v za chaos..... :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to verim... kde si teraz smaily?
Odpovedať
Profilova fotka
na to si aj ja pamatam, vtedy bolo okolo toho riadne halo
Odpovedať
v mnichove..... :-N :-D lebomoj nastavajuci tu studuje a pracuje....od buduceho roku uz aj ja sa posuvam viac a budem viac robit :-N :-D :-D hlavne po svadbe dostanem neobmedzene viza.....na pracu... :-D ale moj mily je slovak :-D
Odpovedať
ahojte..a bude ten aupark vobec stat na tom mieste? ved aj pri plavarni maju rovnaky problem,nedokazu sa dohodnut..a pritom to tam ma tak pekne vyzerat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je dobra otazka Kati ;-)
Odpovedať
ale sa mi zda,ze to viacero stavieb tak robia..ostava len pockat..a nechat sa prekvapit.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak to tu bude vyzerat ako na stavenisku :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ved ked este vsetci zacnu stavat domy..tak asi ano :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale ked si upravia zahrady :-D :-D
Odpovedať
tak to ano..potom to bude suprove miesto na byvanie.. aky si mala den?
Odpovedať
Profilova fotka
dnes taky normalny, trosku ucenia, teraz klasicky nahadzujem tovar :-)
Odpovedať
zasa?to mame tolko noeveho tovaru?
Odpovedať
Profilova fotka
no mame :-D novy katalog, nemecky ;-) obchod uz funguje v plnej parade
Odpovedať
tak to je super..mate zakaznikov len zo ziliny alebo aj dalej?
Odpovedať
Profilova fotka
cele slovensko Kati, internetovy obchod :-)
Odpovedať
viem,ze internetovy :-) ja som bola len zvedava,ci aj ludi z inych miest zaujal ten obchod ;-) a ako tvoja choroba..ustupuje?
Odpovedať
Profilova fotka
zaujal - hlavne z okolia BA :-D choroba je na ustupe, vsak som nadopovana kadecim moznym ]-( sneh sa dnes roztopil, svietilo slnko, ale uz mrzne a v noci ma byt -14 brrrrrrrrrrr
Odpovedať
tak tu je celkom teplo..aj ked dost casto mrholi..ale dnes len rano poprchalo a zatial je klud.. a aj moje alergii vyhovuje toto pocasie..aspon zatial.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na ranne hmly si si uz zvykla? ;-)
Odpovedať
zatial ich moc nebolo..ale ked sa uz nejaka objavi,tak pomaly cely den trva..
Odpovedať
Profilova fotka
:-D som len bola zvedava, ci je to ozaj pravda s tymi londynskymi hmlami 8-)
Odpovedať
asi aj ano :-D len zalezi v ktorej casti londyna si..lebo londyn je hrozne velky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj smaily....mnichov je super ja som tam bola prvy krat tento rok a moze byt :-D
Odpovedať
:-D ahooooojte babuľky :-D vidím, že asi všetky ešte pilne pracujete, keďže tu nikto asi nie je :-( no s tou školou teda... ja by som sa už na to asi nedala nahovoriť... som pohodllllná akási... sa mi v posledných dňoch nič nechce a do všetkého sa musím normálne dokopať |-| strašné čosi... =-) ako ste pokročili s darčekmi? ... Zuzi, už je OK? nepreháňaj to s tým učením, hlavne aby si vyzdravela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bam, dnes som to s ucenim vobec neprehanala, venovala som mu cca 30 minut - dnes som mala krizu a nebolo mi dobre, spala som ako batola... zajtra mam co dohanat ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?