Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
od 17-21.12..staci napisat,ktore dni ti vyhovuje..a o kolkej..mam uz tabulku vytvorene s babami,co maju zaujem..
Odpovedať
Profilova fotka
hello kocky, kde je zdravotne stredisko na hlinach VI.? :-D
Odpovedať
ahoj zuzi..vies,ze netusim..ani neviem,ako su rozlozene hliny..poznam tak V. ..ale tie dalsie nie.. :-D a to som tam bola 6rokov :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nejak tam byvam uz vyse dvoch rokov, ale zdravotne stredisko som tam veru nevidela :-D to sme s bamulkou takmer susedy.... inak, ta choroba ma riadne zlozila, uz sotva rozpravam :-| :-( idem pod perinu, kukame s drahym manzelikom film, ani v skole som dnes nebola :-( pekny vecer Kati....
Odpovedať
tak sa rychlo vyliec.. pekny vecer prajem..
Odpovedať
no Zuzi som sa chcela aj spýtať, či ťa už manželík uzdravil :-D zdravotné stredisko na Hlinách 6 je tesne pred Solinkami - sú tam detskí lekári a na poschodí aj tí dospelácki... :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lea, bam: zaludocne potiaze ustupili, dostala som nadchu a bolia ma mandle, ledva rozpravam :-S z blata do kaluze |-| |-| som rada, ze existujem 8-( 8-( niekde pobliz toho strediska ma moj Matko tusim zubarku.... no nic kocky, uz tu vazne nie som, pekny zvysok vikendu...
Odpovedať
bam..a povies mi ako su rozlozene jednotlive hliny..lebo to ja netusim..
Odpovedať
Profilova fotka
fiha Zilincanky, kde vsetky ste? =-) :-.
Odpovedať
asi všetky poctivo pracujú ešte... ha ha a ja už som domka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bam, aj ja som doma... som PN 8-(
Odpovedať
no teda Zuzi, nezávidím ti, ešte stále neposlúcha ten žalúdok? nemáš nejakú virózu? ... ale na druhej strane - tej lepšej - si oddýchneš, nie? :-D a manželík sa o teba postará ... =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nie bam, zaludok ustupil, nastupila nadcha a nejake virusove ochorenie, bolia ma svaly a cele telo, som malatna a boli ma aj priedusnica... ten zaludkovy zachvat bolo upozornenie, ze nieco nie je v poriadku 8-( ale aspon si oddychnem, navyse mam aj kopu ucenia, tak to vyuzijem. Inak, to zdravotne stredisko je kde, tam to ty byvas? to je aka ulica? celkom ma zaujalo, ze byvame tak blizko seba :-D
Odpovedať
zdravotné stredisko je na Bajzovej - tam aj bývam. Je to tesne pred sídliskom Solinky, presne oproti nášmu paneláku je erotický salón :-D :-D =-) to vždy hovorím keď nás chce niekto nájsť :-D to je teraz asi také blbé obdobie na choroby... dúfam, že mňa to nechytí tiež, lebo v práci už na mňa kolegynka týždeň "kašle" bacily :-( a ty to kde konkrétne bývaš na sedmičke, susedka? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz asi viem Bam, kde to je :-D ja byvam hned vedla Vahostavu, taka mala 5 poschodova bytovka, 3vchodova, z tych starsich... ale je tepla, navyse o rok nas caka zateplovanie, takze bude este lepsie ;-)
Odpovedať
asi pri zastávke, tak nejako však? tak asi aj ja už som v obraze :-D to musia byť ale pekné bytíky... v podobnej bytovke bývala aj moja babka ale na Hlinách 4, a tam sa mi veľmi páčilo ;-) ... nás tiež čaka obnova paneláku - od pivníc až po strechu na budúci rok, tak to bude veselo 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
čafte holky musím sa pochváliť už mám šatičky :-) sú tak krásne že to sa ani nedá opísať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Zuzi, to nie je ktoviečo, že si chorá. Ale aspoň si fakt oddýchneš... Aj keď to oddychovanie určite nie je príjemné. sponka9, daj foto, ak máš. Určite by sme všetky chceli vidieť, aké šatičky si si vybrala. ;-)
Odpovedať
jeeeej sponka, super! nepridáš do albumíku nech sa pokocháme aj my??? :-p a kde si teda napokon našla tie "naj" ???
Odpovedať
Profilova fotka
no mám to nafotené len na mobile....ale sú veľmi krásne jemnučké také aké som si vysnívala....a našla som ich v svadobke Dagmar na Národnej ul. Široký výber a nakoniec som si vybrala z kolekcie 2008 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale bam sú v takom štýle ako si mala ty tiež majú také spustené ramienka ibaže sú z čipky....korzet je tiež tak hore krajkovaný kvietky sú na ňom a úžasnú sukňu majú.....
Odpovedať
:-o :-D x-) tie musia byť úúúúúúžasnééééé keď to tak opisuješ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm sú cítila som sa v nich skvele....som bola s dvomi kolegyňami z práce a tie keď ma v nich videli tak sa zmohli iba na to že: "Bože ty si ako princezná." a to som bola už doladená aj so závojom rukavičkami korunkou a bižu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale podľa toho dám aj "úúúúúúúúúúúžasnúúúúúúúúúúúú" cenu za ne uvidím a nechám samu seba prekvapiť ako to finančne zvládnem..... :-p
Odpovedať
cena nie je podstatná, veď princeznou si raz za život, nie? tak nech to stojí čo to stojí - to som si povedala aj ja a vôbec som sa tým nestresovala, že koľko stoja :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no tak šaty by boli a vedela by si mi ešte finančne odhadnúť koľko vás vyšli poháre a obrúčky tak cenu okolo..... :-)
Odpovedať
no u nás to bolo trochu "iné"... =-) obrúčky nás vyšli do 3 tis. obidve - po známosti :-D a poháre som kupovala ako sadu 6ks a dva sme mali my... nemali sme na nich nič gravírované, mne sa páči jednoduchosť a tie, čo nám ponúkali boli fakt otrasne prečačkané... takže sme sa rozhodli pre jednoduché poháre a mali aj úspech :-D (sada pohárov na víno 6ks - 420 Sk).
Odpovedať
Profilova fotka
hm čiže to budú ešte iné pálky :-D :-D ale našla som jednu banskobystrickú firmu tí majú komplet svadobný tovar či ako to nazvať a aj poháriky majú za prijateľné ceny :-)
Odpovedať
hm, treba fakt hľadať a skúšať... myslím, že niektoré veci sa určite dajú vybaviť lacnejšie a tiež za rovnakú kvalitu |-| len treba hľadať a snoriť všademožne
Odpovedať
Profilova fotka
bože ani nevieš ako ti (ale len tak potichučky) závidím že už máš po :-D ale zase ma to bude len tešiť keď čosi vybavím :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?