Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, to mas pravdu :-D :-D ahoj bamulka :-) kocky,musim uz ist, drahy potrebuje pracovat, ja sa zas ozvem zajtra, ak mi vyjde cas.... pekny vecer s manzelikmi prajem :-p
Odpovedať
jooooj ja som tu teda dllllho nebola... mám riadnu absenciu, však? Ale inak aj ja sa mám fajn, stále si vychutnávam našu lásku s manželíkom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je skvelé. Ja som dnes od manžela preč. Musela som ísť k našim, lebo musím ísť zajtra k lekárom a inak sa to nedalo. Tak mi je teraz za ním smutno. Ale dúfam, že sa to už tak skoro opakovať nebude. Zuzi, tak sa maj. Zajtra sa tu možno ukážem aj ja. ;-)
Odpovedať
pekný večer... Zuzi aj Janka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj tebe pekný večer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) Je tu ešte niekto???
Odpovedať
Profilova fotka
A nechystá sa niekto na balet Popoluška?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu na skok... a nechystame sa, balet nemusime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ten balet je v Žiline?
Odpovedať
Profilova fotka
áno na Bôriku 6.12.
Odpovedať
Profilova fotka
ruský štátny balet Siberia
Odpovedať
Profilova fotka
pocula som,nasa firma dava tusim nejaky prispevok na listky x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak nikto nejde ??? a ja som myslela, že tu nájdem nejaké romantické duše :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adka, ked ja balet nemusim... a draheho som sa radsej ani nepytala... ale ak bude koncert Close Harmony Friend opat v ZA, tak sa hlasim do prvej rady, to bol pre mna predsvadobny zazitok x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja ešte neviem, či musím balet, ale Popolušku zbožňujem :-) myslím, že to bude krásne. S mojím manželíkom nemusím vôbec rátať, on na také nie je ... Ale prvá rada je trošku drahá :-| , nie?
Odpovedať
Profilova fotka
adkava - chi, nie nie, to je klasicky koncert a tam sa nepocita cena na radu, ale ci si kupis listky vcas ;-) je to super zlozenie ludi, ktori spievaju bez pomoci hudobnych nastrojov, nakolko vsetky zvuky si dokazu urobit ustami, su fakt skveli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, to môže byť zaujímavé... Ale na Popoluške je cena závislá od rady :-( Keby som mala viac času pri tom mojom čertíkovi, alebo nejakú dobrú au-pair, chodila by som častejšie na všeličo ... divadlo ... a pod.
Odpovedať
Profilova fotka
hm, to je balet.... a kto ti postrazi drobceka? ci manzel? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru, je výborný tatino. No ja bežím. Maj sa pekne fifitko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je super, dufam, ze aj moj bude taky... tak verim, ze nejakeho "sparing-partnera" na ten balet najdes x-) pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
cafte....kto objednaval na dnes pocasie_ ]-( ja pocitam kazdu hodinu v praci lebo vecer odchadzam na vychod za nasimi a palit sviecky....dufam ze to stretnutite bude coskoro.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
marcelka: tiez dnesne pocasie nemusim ]-( a tiez pocitam minuty, mam volno potom az do pondelka, ale budem sa ucit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to mas super volno nad knihami..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ti poviem, co uz ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Zuzi neboj, to zvládneš. Mňa tiež čakajú knihy a ešte k tomu v piatok idem aj do práce. Tak budem na teba myslieť, ako šprtáš :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
chi Jani, vdaka :-) tiez som mala byt v piatok v praci, ale vzala som si volno
Odpovedať
Profilova fotka
no a ja si budem uzivat vikend -+...v nedelu este ideme pozret kamaratov z dovolenky do trnavy.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, budeme ti tíško závidieť (ale len v dobrom) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dekujem...ja si tiez na vas spomeniem ale zavidiet vam urcite nebudem ;-) :-D :-p
Odpovedať
Ahojte kočky som tu len na skok, ako sa máte?? Čo máte nového?? Aj ja som rada, že mám 4 dni voľna celkom sa mi to pred svadbou hodí :-D všetky vás zdravím a prajem krásny predlžený víkend /počasie má byť vraj fajn/ tak si ho užite ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?