Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, mam jednu otazocku. Kolko tak stoji jeden svadobny kolacik. Nie je 5,40 SKK nejako vela? Vobec nemam predstavu. Mate nejake kontakty na cukrarov. Svadbu mame 12.09.2009 Diki.Lucia
Odpovedať
Ahoj Rybka, ja mam pana Thomku a cena kolacika je od 5 do 5.5. POdla mna to nie je vela, ked nemusis davat suroviny.Co som pocula, tak uciliste v Jahodnikoch pecie za 4.5. Takze az taky velky rozdiel to nie je. Inak mate uz salu? Snowland je uz volny
Odpovedať
Ahojte baby, vela vas hladalo kadernicku a vizazistku v Martine. Ja som zohnala kadernicku a vizazistku v jednej osobe, ale je zo Ziliny. Povedala mi, ze pokial budeme 2, tri tak moze prist aj do Martina. Ja by som cestovala aj do Ziliny, ale predsa len je to pohodlnejsie, ked nevesta nemusi cestovat. Pokial niektora z vas chce kadernicku, vizazistku zhruba okolo 10:00 12.9., tak mi dajte vediet. Jej praca je v albume tu na stranke: http://www.mojasvadba.sk/album/album.... . Vdaka Majka za kontakt :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ďakujem všetkým, čo mi napísali ohľadom oznamiek!!! :-) Skúsim to generálne v MT a potom uvidím. Jáj už sa to blíži :-D
Odpovedať
Profilova fotka
drzuz, to naozaj je Snowland 12.9.2009 volny? Alebo som ta len nepochopila. Dakujem za info ohladom kolacikov. Lucia
Odpovedať
ahoj Rybka, ano pochopila si dobre, napis panovi Lickovi, my sme mu pisali tento tyzden. Ak by si potrebovala kontakt, tak napis, drzim palce :)
Odpovedať
Profilova fotka
Uha,baby,vidím,že ten snowland je dosť vychitený........keby ste potrebovali nejaku radu od tej,ktorá tam mala svadbu,som k dispozícii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
druzuz, ty sa vydavas tiez 12.09.2009? Lucia
Odpovedať
ahoj rybka, ano :), uz som ti poslala kontakt cez ip :) drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
Druzuz: A o ktorej mate obrad a kde? Dakujem za kontakt.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, kto ma este skusenosti so svadbou v Snowlande? Ď.
Odpovedať
Rybka obrad mame o 16:00 vo Vrutkach :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Druzuz, No ešte bude treba zajednať autobus. To fakt neviem koľko stojí. Nevieš náhodou? Ď
Odpovedať
ahoj Rybka, to zhaname aj my, zatial som nic nenasla, ale mi potrebujeme z vychodu sem. Takze to asi bude nejaky prepravca odtial.
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE KOČKY, už mám skoro všetko, skoro preto, lebo neviem zohnať KAMERAMANA v Martine!!! Veľmi by mi pohlo, keby ste nejaké kontakty mali, :-N a poslali mi ich. Už nemámv veľa času, termín mám júli. Baby ak chcete normálny autobus, veľký, tak normálne v MHD sa dajú zajednať, sestra do Žiliny a späť platila pred niekoľkými rokmi 1700,-. Ale tam sú zarátené aj prestoje. Lebo za tie sa tiež pripláca.
Odpovedať
ahojte, neviete mi pradit kde by som zohnala mensie krabice na zakusky ako predavaju tie klasicke zakuskove, mam totiz vela vysluziek len pre jednu osobu a to sa mi zda vela, diky moc
Odpovedať
ahoj moncah, par kontaktov na kameramanov: Bahurinsky 0905538962 Ivan Matus 0908555522 Vajdel 0907830239 Ursiny 0905750017 Peresin 0908559159 Rozsoha 0903853962 Trstensky 0903550757 Dufam,ze aspon niekto bude volny, ja som obvolala minimalne polovicu a to mam svadbu v septembri.. drzimpalec:-)
Odpovedať
monikac, mala si krasnu kyticku, kde ti ju robili?
Odpovedať
Ahojte baby, dlho som tu nebola a nestiham sa cudovat...fiha taky zoznam "kameramanov" som este nevidela...evelinaz mas ozaj o vsetkych prehlad, klobuk dole. No nejak mi to nedalo a skusila som si pozistovat aj cosi viac a dosla som k zaveru, ze len drviva mensina z týchto ludi su ozaj kameramani, ktori maju skusenosti a hlavne vhodnu techniku. Moncah nalepsie je skontaktovat sa s nimi a vidiet ich pracu, aby si sa mohla rozhodnut, aj ked september je uz coskoro. Drzim Ti ale palce, ja osobne by som si vybrala p. Trstenskeho - tocil mi stuzkovu pred par rokmi a zatial co som videla pracu ostatnych u mna 100% boduje prave on.
Odpovedať
ahojte, nuz, zoznam kameramanov som dostala od znamych, ktori zistovali v MT...kedze organizujem z BA, je to trosku tazsie:-) a nevidela som pracu ziadneho z nich:-) ale je pravda, ze na Trstenskeho som pocula velmi dobre referencie, a to dokonca od jedneho z tych uvedenych kameramanov, doslaova povedal, " ale ak to chcete mat velmi pekne" tak si zavolajte jeho... nuz ale, nebol volny... ja budem mat Bahurinskeho, a dufam ze to dopadne dobre... na jeho pracu sa mame ist este len pozrie, pozicia nam nejake cd co robil...tak uvidime...
Odpovedať
evelinaz: teraz som si vsimla,ze si sa pytala odkial som mala kyticu.....ale to si si asi s niekym poplietla kedze ja som este svadbu nemala... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som tiež mala p. Bahurinského. Pred tým som videla jeho prácu a bola som spokojná. Zatiaľ ešte nemám fotky ani video, lebo je to všetko vo výrobe, ale už sa neviem dočkať.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, evelinaz v prvom rade ti ďakujem za ten zoznam. To som potrebovala. Taký zoznam vidím prvý raz =-) :-) Chcem vám odporučiť jednu pani na zákusky a torty. Ja si u nej tiež dávam piecť. Krémový zákusok má po 10,- Sk (ale výber dobrý) a suché po 5,- Sk. A vie robiť krásne torty, tie moderné potiahnuté marcipánom. Je zo Sklabine a volá sa Martina. Ak by ste chceli kontakt pošlem na IP. Aký obrázok si donesiete, takú Vám urobí. Špecializuje sa aj na marcipánové kvety, urobí od ľalie po kalu. A je veľm príjemná.
Odpovedať
ahoj Moncah, ja tiez hladam cukrarku na svadobnu tortu. Nasla som jednu v MT, co robi prekrasne torty, ale cena za 4 poschodovu tortu je okolo 150 eur, co sa mi zda teda strasne vela. Na druhej strane ale pecie len z masla, nepouziva ziadne margariny. Nevies mi povedat, kolko stoji torta tej tvojej cukrarky a ci ma nejake fotky, pripadne stranku, vdaka :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj druzuz, dali sme si urobiť trojposchodovú tortu, ukazovala mi, že bude cca 60cm vysoká a stála nás 100€. Povedala, že to je tak akurát pre cca 50 ľúdí. Takže neviem, či je lacnejšia. Obrázok som našla na nete a nemala problém urobiť mi ju. Bola v Amerike a tam sa učila piecť tie moderné torty. Má veľa katalógov, a urobí hocičo čo si vymyslíš. Bohužial stránku nemá, ale je asi cítiť zo mňa, že som naozaj z nej nadčená, je naozaj profesionálna. Keď som hladala torty, tak som sa stretla aj s takými cukrárkami, ktoré mi poslali fotky čo nafotili. Ale poviem ti, že takú tortu by som zvládla aj sama. No ale to by som nedala niekomu ani na narodky, nie to ešte na svadobný stôl. Najlepšie sa tam zájsť nezávysle pozrieť, pošlem telefón ak chceš. Závisí na tom, čo hľadáš, aký tip, každá máme rada niečo iné. Dala by som niekde fotku tej torty, ale nieviem kde, album ešte nemám. :-)
Odpovedať
ahoj Moncah, mozem ta teda poprosit, keby si mi poslala cislo na tu pani, pripadne ak ma email. Skusila by som jej napisat :) Dakujem krasne
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som najprv tiež mala zajednanú tú cukrárku Martinu. avšak najprv za mnou vybratú tortu - 4 poschodia a dosť veľa zdobenia čo uznávam chcela 160€ a potom mi volala asi pred 2 týždňami že sa zmenili ceny a že to bude drahšie cca o 100€. beriem jej férový prístup, lenže takú cenu sme si nemohli dovoliť. ona totiž nerobí klasický marcipán, ale techniku z ameriky. a tak som našla inú pani, ktorá mi spraví tú toru z marcipánu a za normálnejšiu cenu. 230€ za jednu tortu je neuveriteľne veľa!!! Ale záleží ako ja zdobená a podobne. v každom prípade s jej prístuipom som bola spokojná. to píšem len preto aby si pak nebola prekvapená, že ti povie vysokú cenu. ona vraj musí teraz materiál voziť z tallinska či s kade.
Odpovedať
Profilova fotka
To myslíš vážne? No to sa mi nechce veriť =-) Skoro 7000 Sk za jednu tortu? Chcela by som vidieť tú tortu, či je rozdiel medzi mojou. No treba vyskúšať. Nám zatial nič také neurobila. Tak sa treba hneď riadne spýtať na tú cenu a uistiť sa, či ju nezmení. Veď ústa máme.
Odpovedať
Profilova fotka
no šak hej. moju tortu mám v albume, je to tá s motýľmi. vravím je tam dosť zdobenia. myslím, že ak by sa to týkalo aj teba dala by ti to vedieť. jej prístup bol férový. hoci ja som sa tešila, že bude tortu robiť zrovna ona. no tá cena!!!!fakt des!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj tynda, no jasné, tú tortu som tam videla na obrázku, má ju zavesenú na skrinke. No máš pravdu, že je drahá, to by som nedala ani ja za tortu :-( , aj keď je taká komplikovaná, potom len daj vedieť, či ti ju tá druhá urobila tak dobre. Aj druzuz písala, že jej dala takú obrovskú cenu. Ja som spokojná, lebo som stašný detailista a musí byť všetko úplne dokonalé. Keby bola chybička na torte, hoc len maličká, bola by som schopná ju prerobiť. No a tortu mám takú jednoduchú, elegantnú. Dám do albumu. Ale aj tak je to riadny rozdiel v cene =-) :-) Tak už mlčím, :-S Držím päste, nech sme všetky v ten deň spokojné :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?