Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Ahoj tynda a uz mas vybratu vizazistku a kadernika, ja uz viac ako 5 rokov nie som v Martine, takze uz vobec nemam prehlad. A kde budes mat svadbu, mas aj niekoho na vyzdobu saly?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som Vas poprosit o kontakt ohladom pecenia kolacov - skor mensie kusky za dobru cenu. Potrebujem to na svadbu svojho brata. Na svojej svadbe som mala z Mosoviec, ale tam si ide dat piect nevestina rodina, takze aby sme to nemali jednake, tak by som uvitala niejakeho ineho cukrara. Kontakt mi mozte poslat do IP. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj druzuz, pokiaě ide o vlásky a vizáž o to sa mi postarajú dve šikovné babenky z vrútok. neviem ich priezviská priznávam, ale kaderníčka je šikula a bola jediná ochutné v celom mt naučiř sa kvůli mne nie bežnú techniku. už na tom maká. a vizážistku mi doporučila ona, vraj s ňou rada robí a rozumejú si a videla som aj výsledky. pokial ide o miesto tak obrad na meste vo vrutkach a hostina na rybárskej bašte.
Odpovedať
ahoj tynda, ďakujem za radu, máš pravdu, je asi jedno kde to bude, len aby tam bolo tá vďaka rodičom, nejako to urobíme.Takže šaty vravíš, že jedoznačne zo ZA?OK, tak tam pôjdem určite! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
druzuz našla som ešte jednu tvoju otázku týkajúcu sa salónu gestil v košútoch. ja tam chodievam pomerne často. sú milí a baby sú šikovné. česali aj jedno známu na svadbu a celkom fajn, len nie môj štýl.
Odpovedať
Profilova fotka
ali ty určite skús tú žilinu. inak čo už máš? a vlastne máš sa kam ponáhľať či ani nie. mne sa všetci smejú že vybavujem veci veľmi skoro. ale ja som dosť perfekcionista. asi by bolo pre mňa lepsšie keby drahý prišiel a povedal zajtra je termín. lenže po vzájomnej dohode nám termín vyšiel takmer rok po tom, čo sme sa pre svdabu definitívne rozhodli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
suzi mrkla som do tvojho albumu a asi máme rovnaký vkus pokiaľ ide o farbu hehe. inak ku kolacom, kedy idete mat svadbu? ono pocas skolskeho roka su jednoznacne najlacnejšie zo strednej školy ztdruženej v jahodníkoch. ale kontakt bohužial nemám.
Odpovedať
Ahoj Tynda!Pýtaš sa, čo už mám?Práve dnes chytám paniku pri pomyslení, že svadba je v podstate za 3 mesiace a ja nemám v podstate nič! Termín sme mali už polroka dopredu, no stále máme akosi čas!Boli sme teraz na dovolenke, takže dúfam, že už budúci týždeň sa pustime naplno do príprav.Máme zajednanú sálu v Stavoindustria , koláče u známej, pozvánky si chcem spraviť sama a to je asi tak všetko, čo máme!
Odpovedať
Profilova fotka
hm ali tak to ja som na tom ohodne lepsie, vela vecí mám zarezervovaných tak ak budes chciet radu tak daj vediet. prípadne pošlem aj kontakt na firmy a pod.
Odpovedať
Ahoj Tynda!Dík, no potrebovala by som nejakého dobrého DJ, pretože chceli sme p.Chvojku, no ten je obsadený a nie je DJ ako DJ a neviem fakt, ktorý je dobrý, čo sa týka svadieb!Potom, svadobné poháre, kde sa dajú v MT robiť?-nezisťovala som ešte!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ali, ak chceš svadobné poháre, skús Grand Design v MT. Sú v jednosmerke a majú aj web stránku www.svadbazlasky.sk. Dúfam, že som ti aspoň trošku pomohla. Ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ali, pokiaľ ide o DJ tak máš presne ten istý problém čo ja. aj ja som chcela aby nám na svadbe hral Maroš, lenže v januári mi drahý vravel, že je ešte čas mu volať a pak v polke februára bol Maroš už na náš termín zajednaný. no des. takže máme zajednaného Alana Lukašíka.jeho číslo je +421 907 877 954. možno skús jeho. je celkom dobrý.alebo sa spýtaj v grand design ak tam pôjdeš kuknúť poháre, oni núkajú p. Doricu, ale ten neviem ako hrá. pokiaľ ide o poháre tak v grand design majú nejaké ale je to klasika, neboli podľa môjho vkusu. my sme si objednali z Čiech. ak však máš rada úlety s troškou detinckosti tak skús darčekovú predajňu nad lekárňou v centre mesta. ja neviem jak sa to tam volá, ale určite to nájdeš je to tá modrá budova vedľa frita.
Odpovedať
Článok sa načítava...
majo kami dík za tip, pôjdem pozrieť a tynda dík za DJ, zajtra skúsime zavolať, uvidíme! A kto Vám ide fotiť? A ak, v akej cenovej relácii sa to pohybuje? Dnes som si vybrala šaty v ZA, sú krásneeeeeeeeeee a vybrala som si ich v salone DAGMAR, mala som 3, ktoré ma dostali a z nich som si po dlhom rozmýšĺaní predsa vybrala a myslím, že dobre! Mala som 3 poradkyne, ktoré súhlasili. Inak výber je tam super! Ešte riešime inú miestnosť, lebo vraj nemáme to naj, no máme 100 ľudí a tak je s miestnosťou problém!Takže uvidíme!
Odpovedať
Profilova fotka
Ali, nechcem ta strasit, ale mozno budes mat dost problem s DJ, kameramanom a fotografom, lebo oni si vacsinou robia rezervacie min. 6 mesiacov. Drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,nemáte náhodou niektorá možnosť požičiať výzdobu na auto a svadobnú bižu?pýtam sa za Silvinku z nikom buckuliakova :-D .................inak,ak by niektorá potrebovala závoj dlhší-pred svadbou som si kúpila ale nie je to ten čo som mala na sebe.
Odpovedať
ahojte dievcata... konecne mam trochu casu na odpisanie. strawbery: dakujem ti velmi pekne za ochotu. V najhorsom kupim cez internet a potom sa to pokusim predat. vidim, ze pribudli dalsie nadejne nevesty...zdravim vas! ;-) co som uz nejako vybavila: zajednany Snowland + ubytovanie, este name zostavene menu; fotograf; DJ, kameramana nechceme, vyzdoba (este nemame vyzdobu kostola), kostol, zakusky, krabica na vyslusky, moje saty sa este stale riesia, kupili sme oblek, koselu a vestu s francuzskou kravatou, ja mam spodne pradlo, a topanky. Po polnoci budem mat moje plesove saty aj s topankami, takze uz nemusim nic kupit. Mame pohare, knihu hosti, dnes som objednala dreveny krizik. Vyrabala som oznamenia, uz len treba vytlacit text a vlozit do nich dovnutra. Teraz robim karty na menu a casovy harmonogram. Vyrobila som ihlanove krabicky na darceky pre hosti (este treba kupit nejake bonbony), mame cokoladovu fontanu. Chcem ist do Topolcianok kupit vino a vyrobit etikety na flase. Moja svedkyna mi pomoze pozhanat vankusit pod obrucky, skrinku na peniaze, svadobny zmetak. Este nemame obrucky. Vyrobila som si pierka pre svadobcanov. Ak zmenim saty budem si zohnat vyzdobu na auto, zavoj, bizuteriu a asi aj kupit kruhovu spodnicku. Kvety s kyticou by sa mali vybavovat cez vyzdobarku. Make-up si asi urobim sama a aj manikuru, len kadernicka bude problem. Chcem kupit bublifuky pre deti a konfetovy ohnostroj. Chcem Vas poprosit o kontakt na dobre kadernictvo alebo kadernicku. Vopred velmi pekne dakujem. Tak som sa rozpisala, ale neviem kedy budem mat zase cas sem zabrusit. Prajem Vam pekny vikend. :-D Silvia
Odpovedať
ahojte kočky a budúce nevesty ja som mala celu svadbu zjednanú cez Grand desing takže tak budete mat niake otázky tak rada vam odpoviem.
Odpovedať
ahojte, akosi to tu viazne... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Viazne to tu poriadne......silvi ako pokračuješ?už si sa rozhodla pre šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte to je pravda že to tu viazne, ale keďže von je pekne možno to bude aj tým. my už máme domka aj oznamká a aj nejaké tie ozdoby a tak takže sa vytešujem. a hlavne už nám prišli aj poháre!!! len mám trošku problém so zháňaním závoja. taký podľa mojich predstáv nikde nemajú. asi si ho budem musieť dať ušiť. no čo už. inak sme v plnom prúde. mám pocit že takmer všetko je zajednané a preto toršku povoľujem, ale nemala by som viem.
Odpovedať
ahoj Strawbery, tak som zrusila rezervaciu v Martine a polovicu zalohy mi vrati. Zajednala som si saty v Dunajskej Strede. Nejako to uz dopadne. Kupila som si taky umely brectan a umele ruze a vyrobim si sama vyzdobu na auto, kupim este nejaky tyl a uviazem na kapotu. To bude stacit ako vyzdoba na auto. :-)
Odpovedať
ahoj Tynda, tak uz mas skoro vsetko vybavene...ja este musim dotiahnut nejake detaily, ako: kupit si samodrzky, nejake sladkosti do krabiciek pre hosti, pozhanat vino a kopec dalsich veci...tak nech sa ti dari! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vedeli by ste mi, prosim, poradit vizazistku, ktora by prisla nalicit ma v svadobny den ku mne domov? :-. Mala by byt z okresu Martin/Turcianske Teplice.
Odpovedať
Profilova fotka
no ahoj buckuliakova, my máme tie väčšie záležitosti už vybavené, ale tie detaily ešte nie. sammodržky už mám. presne podľa predstáv ale dalo to roboty, keďže som nechcela čisto biele. teraz precujeme na alko - nealko. výber je široký len financie nie. takže hľadáme a hľadáme. ja nebudem mať cez leto vôbec čas, keďže nám začína sezóna a bude veľa roboty tak preto sa snažím mať už všetko veľkévybavené. ozaj prečo si menila šaty? ja sa bojím, že tiež budem musieť, dáko som pribrala. zima je des!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, zapájam sa aj ja, svadbu budeme mať v MT 8. augusta.. a tynda, aj my v Rybarskej Baste, je to tam super, bola som tam na sesternicinej svadbe a velmi si pochvalovala, tak sme sa rozhodli to tam zarezervovat. Maju to tam teraz zrekonstruovane, je to tam presvetlene a dost velke. Zacinam troska stresovat, vela veci este nemame vybavenych, neviete mi napr. poradit, kde sa da pozicat oblek pre zenicha? a nejaky tip na kvetinarstvo?.. v rozumnej cene... Diky moc a drzim nam vsetkym palce s pripravami! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj felinka, tak to môžme prebrať tú rybársku spolu. je som tam bola na svadbe už strašne dávno. páči sa mi že sú ústretoví a snažia sa aj pomôcť a poradiť. my ju zabereme celú aj so všetkými izbami a ešte nám aj bude málo hehe. to sa mi páči asi najviac, že keď majú svadbu iných zákazníkov nepustia. takže sa nemusíš báť o veci a tak. bo raz keď som bola na svadbe v lune tak známa prišla o mobil. netvrdím že ho dakto ukradol ale zrejme hej bo ona je zodpovedná a opitá nebola! a aj to že hostia vyčumovali ako sa bavíme mi vadilo. inak ja berem kvety určite z kvetinárstva záhrada. moju kyticu ohodnotili že by stála kol 1500Sk. ale mám tam drahé kúsky kvetov to preto. skoč sa spýtať najlepšie aj s fotkou kytice. baby sú tam zlaté a je to v centre.
Odpovedať
Profilova fotka
ok, tynda, dakujem za rady, skusim tu Zahradu, aj kamoska, co sa teraz vydava, tam brala kvety a bola spokojna. Aj my berieme celu Rybarsku bastu, je to super, ze to mozme mat cele pre seba, budeme mat na svadbe tak okolo 40 ludi, takze to bude tak akurat na ubytko pre cezpolnych :) a aj pre nas tam maju apartman, co je tiez super. A ta pani, co sme to s nou vybavovali, bola velmi mila. A velke plus je, ze alkohol a nealko nosime svoje.. povodne som chcela zohnat daco priamo v meste, aby nebol problem sa tam dostat MHD, ale v MT naozaj nic, co by bolo pekne, priestranne a zaroven za dobru cenu, nie je. A v podstate ta Basta je len 8 km od Martina, takze nic strasne.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
este sa chcem spytat, kocky, neviete niekto poradit, ci by sa nedal volakde nakupit alkohol a potom to, co sa nevypije, vratit? nemate s tym skusenost? diky moc! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,pridávam sa aj ja, aj keď ešte nemám po. Ale dobré je sa poradiť :-) Svadbu máme 18.7.09 v Kaštieli v Záturčí. Neviem na koho sa obrátiť, tak chcem poprosiť Vás, o radu. Potrebujem kontakty na DJ-ov v Martine. Mali sme dvoch, ale obaja nejako nevyšli. Skúšala som aj Lukašíka, ale mám v mobile halali. Tak ak máte nejaké kontakty a mená, prosím pošlite mi nejaké. =-)
Odpovedať
ahojte nevesty, pridavam sa aj ja, dufam ze budem mat cas odpisovat lebo by som potrebovala aby mal den 30 hodin :) my mame termin 22.8, kastiel zaturcie, fotografa riesim tento tyzden, kameraman bude znamy ktory sa tomu venuje a kolace riesim cez jednu tiez znamu ktora pecie vo velkom... co dodat? saty este nemam, Martin mam obehany a nic moc, chcem ist do BA alebo mozno aj do ZA ale tam neviem kde.. Mam inak dost jasnu predstavu co chcem, aj saty aj kytica aj obrucky, len to este najst podla mojich predstav :-) Dievcata, tie co mate obehane salony v ZA, dajte mi prosim vediet kde ist!!!!! Dakujem :-) Este potrebujem zohnat dobru kadernicku, malovat sa budem sama (ale mozno este zmenim nazor)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?