Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
ahojte baby MT ako sa mate? uz som tu dlho nebola. najviac som sem chodila pred svadbou 2/2008 a uz som rozvedena.... drzim vam vsetkym palce....
Odpovedať
nuz jackie, je mi to luto co sa stalo( a myslim nam vsetkym) ale aj tak si myslim, ze na tuto stranku sa tento tvoj prispevok akosi nehodi...
Odpovedať
ahojte baby MARTINCANKY. Hlavne tie ktore este len cakate na ten svoj den. Ak potrebujete nieco poradit, s niecim pomoct tak piste do IP. Co sa svadby tyka dokazem zabezpecit vsetko. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojky takze uz mam aj ja po tom, vsetko bolo uzasne, takze ak potrebujete nieco odporucit kludne napiste, bola som neskutocne spokojna s fotografom, licenim, ucesom, nechtami a pod., hostinu sme mali v kastieli v beniciach, ktory tiez mozem vrelo odporucit, velmi mily a ustretovy personal. :-)
Odpovedať
ahoj leilika, posles pls svoje foto, lebo hladam vizazistku aj kadernicku... a kedze uz dlhsie nezijem v MT, je to trosku horsie, hladam referencie, ale chcem aj vidiet, nech sa mozem rozhodnut:-) dik! a ozaj baby, mali ste niekto nejaky subor na svadbe, co vam robil program, napr. odcepcenie? viete doporucit? dik.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj evelinaz. ja idem mať na svadbe hudbu Tomáša Kramára. Chalani sú super. a viem o čom hovorím, vyrastali sme spolu a aj ja hrám, takže ak budeš chcieť dám ti kontakt. a čepčiť ma idú "moje deti". ja teraz vediem detský súbor v Martine tak som to s nimi nacvičila. sú zlaté tie moje štrnástky a tak strašne sa tešia. ale klasické čepčenie robí dospelácky folklórny súbor Turiec. aj na tých ti viem dať kontakt. tak ak budeš chciať napíš cez IP. v tomto viem fakt pomôcť. a rada! :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Martincanky, nejak nam to tu viazne, kde ste vsetky? vyhrievate sa na slniecku? :) ja sa idem pochvalit, vcera som si kupila popolnocne saty, huraa!! mame to 8.8., bliizi sa to!
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja som už chcela napísať, že to tu dáko viazne. inak kto ti ide robiť výzdobu v bašte? sami, z bašty alebo ste dakoho objednali? ja mám v tom dilemu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja toto moc neriesim, vyzdobu nam spravia oni, je podla mna pekna, mozno len dokupim este nejake detaily, lupienky, sviecky.. a bude. :) budeme mat zelenu. a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
no práve, zelenú výzdobu som u nich videla je fajn, lenže my chceme lila. vravia síce že to vedia spraviť, len sa trochu bojím. ale zajtra tam ideme tak sa hádam dáko dohodneme. ja som kúpila organzu na stoly, nejaké sviečky, konfety a podobne. tak dúfam, že nebude problém aby to použili. po svadbe mi daj please vedieť jak ste boli spokojní. ale zatiaľ všetci boli.
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, dam vediet. aj mne vsetci, co tam mali akcie, vraveli, ze tam boli so vsetkym spokojni. a co som tam bola na sesternicinej svadbe, tak to bolo tiez super. tak hadam to bude ok..
Odpovedať
ahojte dievcata! zacinam mat stiahnuty zaludok, lebo sa to priblizuje. Navyse uz asi nepridem do svadby do Turca, takze sa zacinam bat, ci mam vsetko co treba a ci som na nieco nezabudla. :-N Nemam cas si spravit ani fotoalbum, mam nefotene nejake veci a myslim ze by to bolo inspirujuce aj ine dievcata lebo mam zlato hnedu kombinaciu, len na nic nemam cas. Tak nech to Felinke dopadne podla predstav! A my Tynda este musime dotiahnut detaily... :-) Majte sa krasne! Papiky, Silvia.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojky Silvi, len z hlboka dýchaj a nestresuj..........spravila si si zoznam čo treba všetko?ak áno,tak klud,určite si na nič nezabudla........ozvi sa mi do IP ako máš.......a ako to dopadlo s tými šatami hlavne.
Odpovedať
Profilova fotka
Takze dievcata, mam po. :) bolo to uzasne!!! Tynde mozem Rybarsku Bastu len odporucat, vsetko bolo super, jedlo vyborne, personal mily. Svadobny album pridam coskoro. drzim palce vsetkym!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak my už sme tiež po. síce počasie bolo nič moc, nakoniec nám prestalo pršať a mohli sa realizovať aj mackovia na autíčko. bolo nám super. aj detailíky vyšli podľa mojich predstáv. torta bola krásna a aj skvelo chutila. všetci sa bavili a chválili a to je pre mňa dôležité. a hlavne my dvaja sme si to užívali.
Odpovedať
Profilova fotka
Silvy, kde máme tvoj svadobný album?.........
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, tak som sa zmohla a pridala som svoj svadobny album. Mam novy Nick: Summer09. Tak pozerajte a dajte mi vediet, ci sa Vam to pacilo. Pekny den. Papiky..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Boze, zabudla som napisat, ze som to ja - Silvia Buckuliakova, kedze uz mam zmenene meno, tak zmenila nick aj fotku. Papiky...
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi mali ste to tam krásne ;-) blahoželám
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zoska, dakujeme velmi pekne za blahozelanie a som velmi rada, ze sa ti nase fotky pacia. Svadba bola naozaj pekna, vyslo vsetko co som si vymyslela: srdieckovy ohnostroj, prezentacia fotiek z detstva v Powerpointe, balony stastia (tie mali velky uspech, bola to velka sranda), cokoladova fontana, kniha hosti... Jedine pocasie nevyslo, prsalo od rana az do podvecera. Takze sme fotili v dazdi a potom fotograf navrhol fotenie aj v nedelu, ked uz bolo slnecno a teplo. Takze na druhy den sme sa opat obliekli do svadobneho a isli sme fotit na rybnik v Klastore pod Znievom, fotky s lodkou. :-) Prajem pekny vikend. Silvia.
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi tak to s tým fotením v nedelu bol dobrý napad, ale ked si predstavim aka som bola ja unavena v nedelu, tak mas moj obdiv, že ste sa na to dali ;-) To je uplne super , ze vam vsetko vyslo podla predstav a o dazdi sa hovori, ze prinasa stastie :-) my sme mali zase strasne horuco - 36 stupnov a bolo to neprijemne trochu a pri foteni nam zacalo prsat...takze pocasie neovplyvníš 8-)
Odpovedať
Ahojte baby, nájde sa tu taká, ktorá má svadbu v roku 2010? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nevsticka tem o svadbach v roku 2010 je tu dost ;-) tu je napr. o auguste 2010 : http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Domika ja viem, len som chcela niekoho konkretne z Martina kto ma v 2010 ;-) Lebo v augustovych som zatial Martincanku nenasla (alebo teda aspon si nevsimla) :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nejako to tu viazne,...ze by sa ziadne dievcata z Turca nevydavali? :-) Tak pozdravujem uz vydate dievcata a ked sem zabrusi nejaka nadejna buduca nevesticka som ochotna podelit sa o skusenosti. Pekny viekend. Papiky... Silvia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) tak ja uz mam po davnejsie ... viac ako 2 roky :-)
Odpovedať
Ahojte baby, ja som sa k vam uz pridala, ale zatial som asi sama, ktora je tu a planuje sa vydavat buduci rok v Turci :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, prosim Vas mate niektora skusenosti ake kolaciky pecu v SOU Jahodniky v Martine? aka je ponuka a ceny, prip. ake pecu torty a tiez za aku cenu? dakujem a prajem Vam pekny dnik. Lucia
Odpovedať
Profilova fotka
planuje niektora svadbu v roku 2011?
Odpovedať
Profilova fotka
neviete mi poradit kde v MT sa da pozicat 3 poschodovy stojan na tortu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?