Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
ja som skor za to varene víno 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak už len dohodnúť termín 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam čas teraz stale, nemam už nič na plane takže ja sa prispôsobím
Odpovedať
Profilova fotka
ja možem hocikedy vo štvrtok, ale to je už za dva dni, takže to sa asi ostatné baby nepridajú....ale možno.... piatok mám zarezervovaný pre manžela na jarmok, dufam že nebude liať... cez víkend sme asi každá s rodinkou a bud. týžden ked budem vediet ako mám školu tak dám vedieť....ale ak to viacerým vyhovuje tento štvrtok trebárs okolo 16tej, tak píšte rýchlo a dačo spáchame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vo štvrtok to asi nebude..........ja môžem v utorok teraz 23.9.,kde ste baby?nejako to tu viazne a nehovorte,že len kôli mne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Majka,ešte tu chodieaš?ako sa máš? Inak baby,nepresedlali ste náhodou už niekde inde? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie ja som nikde nepresedlala a nika kedy daš tie fotky
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa stále snažím,no slubujem na 100%,že zajtra dokopem manžela,aby mi to spravil.......ako sa máš?
Odpovedať
Profilova fotka
Nika, to by bolo fajn ;-) Ako sa ti býva v novom? A so svokrovcami? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka,býva sa mi celkom fajn-celkom preto,že svokru vidím častejšie než manžela. Svokor robí v CZ,tak je doma len raz za mesiac na pár dní,tak aspon nás vela nie je.Zajtra a aj vo štvtok ná moje manželiatko volno celý den,tak tie fotos budú určite tu,tak potom kukajte :-D No a čo ty Mirka ako?či radšej cez IP?
Odpovedať
ahoj holky,je tu nekdo,kdo se vdaval v Topolciankach?Ja se rozhoduju mezi nima a Bojnickym zamkem a vubec nevim.Rada bych vase nazory a rady,budu vam moc vdecna :-) diiiky
Odpovedať
Profilova fotka
Nudlik, to by chcelo mrknúť do inej témy. Neviem, že by sa niektorá z Martinčaniek vydávala v Topoľčiankach alebo na Bojnickom zámku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
asi mas pravdu :-( ,dik
Odpovedať
Profilova fotka
Strawbery, to nie je dobrá konštalácia byť viac so svokrou ako s manželom. :-| Tak si užite aspoň jeho nastávajúce voľné dni ;-) Ak máš pre mňa dáke otázky, radšej cez IP. Nudlik ;-) nebud smutná, určite tu nájdeš také témy.
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky,taaaaak máte tu naše fotky :-D :-D ........kukajte,kukajte
Odpovedať
Ahojte, no kukala som fotocky strawbery, no krasni ste boli :-) , aj nam piekla na svadbu pani Adamova z Konskeho, super kolaciky , no torta sa jej moc nevydarila, ale chutovo bola vyborna. Este raz vsetko dobre na spolocnej ceste zivotom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme za blahoželanie Matka,veru,tie koláčiky boli super
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak v prvom rade Nika- peknučké fotky, tak sme sa dočkali ;-) Gratulujeeeem ešte raz! No ja už zareávam v škole, trávim v BB viac času ako po minulé roky, ale čo už. cez víkend sme boli v Ostrave na návšteve u rodiny, takže som v rodnom kraji strávila minimum času...a zajtra zase do BB :-( Piatky mám uplne volne od rána, tak ak sa dohodne na tento dnik nejake streko, tak sa rada pridám x-) Majte kočky, pekný týžden želám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
strawbery zelam vel stasticka v manzelstve aby sa vam darilo vo vsetkom do coho sa spolocne pustite drzim palceky pa
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za blahoželania babenky,Zoska tak nech sa ti darí tam,no a posnažíme sa nejak dohodnúť piatoček. veslo ako sa máš?ako sa cítiš,máš všetko pripravené a vybavené :-D
Odpovedať
to strawbery: pekná svadba a trošku mi chýbajú fotky z toho Humna v Snowlande, pre lepšiu predstavivosť. Ešte nejaké s výzdobou budú? :-) Samozrejme, želám Vám krásny manželsky život! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
silvi,cez víkend pridám fotky o ktorých hovoríš,pretože mám zvlášt dve cd a to z Valče som požičala,tak cez víkend pridám.dakujeme za prianie,ako sa máš?nejaké pokroky zo svadbou?
Odpovedať
Profilova fotka
takže tie fotky som pridala aj dnes,ešte sa mi dá 7 fotiek pridať,tak to cez ten víkend.
Odpovedať
Profilova fotka
No ale toto..............baby čo s tým stretkom?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, zarezávam v škole :-( Už sem chodim len sporadicky nakuknut, ale keby sa dalo tak som tu určite častejšie... Ale vidím, že nie som sama, aj ostatné to tu nejak flákate ;-) Tak ak sa niekto chce stretnuť, ja mám čas každý piatok okolo obeda resp. poobede. Majte sa krásne
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mám čas piatky takže ja sa rada stretnem ;-) a ja to tiež flákam,,,, nejak neni čas..... všetko čo som odkladala ked som planovala svadbu sa teraz na mna kopí......... ozi baby a nepoznate niekoho kto predáva byt
Odpovedať
Profilova fotka
No čaute,piatky vyhovujú aj Majke,no a mne tiež...............Miška a kolkoizbový byt zhánaš?v akej lokalite?
Odpovedať
Profilova fotka
taký 2, 3 a neviem aka lokalita
Odpovedať
Profilova fotka
nika si tu este?
Odpovedať
Profilova fotka
miska je vyhodne podla mna este pockat na kupu bytu, lebo aspon podla mna teraz pojdu stale dole a myslim si, ze euro s tym nic nespravi. Pamatam si ako sme pred asi 2-3ma rokmi zhanali byt a bolo v ponuke asi 30 bytov a teraz je az 130bytov. Ale neviem o ziadnom.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?