Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nika tak čo auž sa nam to kráti, ja si dnes idem pre šatočky a inak s tymi šatami som zažila presne čo ty tieš som zabudla ake ich mam krásne.......... inak ja už mam po kríze, vraj je to normálne ked sa mladý pred svadbou pohádajú a že niekto sa hada aj v den svadby takže sme na to dobre.... ešte že sme sa už pohadali :-D a nika z toho kameramana si nič nerob ani ja ho nemam a čo ....... aj tak mame problem že sme už prekročili rozpočet ja vôbec netuším kde sa tie peniaze minuli abo čo ..... :-D a dnes idem na gelove nechty tak sa tešim, všera som boal u kaderničky spravila mi fest pekne vlasy ako nosia moderatorky take tie dolu vlny, mne sa to fest pačilo....... ale všetci ma zrušili že kde mam vlnky že prečo nemam vlnky a bola som vybavena
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky,dnes mi padol kamen zo srdca zohnala som kameramana :-) ........no a tiež som si dnes bola po šatičky,už mi visia na skrini.Miška,tak blíží sa to,ved zajtra si povieme,že zajtra to bude tu už.ja si to teraz už ani neuvedomujem nejak,aj ked furt vybavujeme,ale mám pocit ako by som sa mala vydávať až o týžden,no. Zajtra sa vám tu už asi neozvem,pretože budem behať ako fredka.........ideme do Valče zaniesť veci,ráno do kostola na spoved,brrrr.no a tak,ale ked sa náhodou sem dostanem,tak pozdravím. Miška,držím vám palce,nech to dobre dopadne a nech si to užívame do poslednej minútky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty,mam velky problem.Mame 3 tyzdne pred svadbou a prave mi odriekol kameraman,ktoreho sme mali zajednaneho od januara.Neviete mi poradit niekoho dobreho z okolia Martina?Prosim kontakt do IP.Dakujem moc!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Miška, Nika, prajem Vám nádhernú svadbu, veľa šťastíčka, krásne počasie a nech Vám všetko výjde....Užite si každú minútku naplno, lebo ani sa nenazdáte a bude po svadbe. Drahý ma včera prekvapil, že zarezervoval víkend v Tatrách takže práve odchádzam a vrátim sa až v nedelu, ked budete už vydaté pani ;-) Držím Vám palce a želám všetko naj :-) Potom rýchlo dajte nejaké fotočky....už teraz sa na ne teším.
Odpovedať
Ahojte babenky, ako sa mate? Vidim niektorím sa to poriadne blizi ja este tyzden. A to verim,ze budu same vybavovacky. Prosim poradte ,kde si mam dat robit nechty. Nemate dobru skusenost s niekym. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak boli sme spolu aj s Mirkou MT pozriet do kostala na strawbery. bola nadherna aj zenich.
Odpovedať
Profilova fotka
nika, miska sup, sup dat sem fotky. Straaaaaaaaaaaaaaasne sa tesim. A piste ako bolo?
Odpovedať
Ahojte babenky ja som strawbery tiez zahliadla, bola som pozriet kamoskui cakala som von a odrazu svadba z kostola idem kuknut a koho nevidim. Bola si krasna nevesticka. Prajem vcela vela stasticka a nech tak ziarite kazdy den manzelstva.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky,tak sa hlási dalšia pani.Velmi pekne dakujem Mirke a Majke,že ma boli pozrieť,urobili ste mi nesmiernu radosť.no a hlavne Maji,konečne sme sa vydeli osobne. :-D .........trošku nám fúkalo na fotení v parku,tak ma závoj hneval,to bude vidieť,ale som rada že nám počasie vyšlo a aj v snowlande bolo všetko tak ako som chcela a tá výzdoba,no bola som prekvapená.Užívala som si to naplno,aj ked sme mali fofri,to porozprávam potom :-D Hned ako mi prídu fotky,tak hodím to tu.Teraz mám trošku behačky,stahovanie a tak,tak sa nehnevajte ak vás trošku zanedbám,ale tie fotky tu dám hned ako ich budem mať,to rozhodne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte niečo,bola som aj unesená :-D
Odpovedať
Ahoj strawbery - mlada pani. Gratulujem. Dufam ze svadba bola podla Tvojich predstav... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No vitaj, mladá pani Veronika ;-) Som rada, že sme ťa svojou prítomnosťou potešili. Bola si nádherná x-) Super, že si si svadbičku užila a nakoniec sa všetko vydarilo. Tešíme sa na fotečky... ... a dúfam, že sa tu čoskoro objaví aj dalšia sobotňajšia nevestička Miška.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak ahoj hlasi sa dalsia stastná manželka, svadba bola uzasna podla mojich predstav, citila som sa ako princezná, výzdoba bola prekrasna a hosta sa bavili fakt super......
Odpovedať
Profilova fotka
cauko miska..... som sa dodpocula ze mas tu istu fotografku janku co bdem mat aj ja...
Odpovedať
Profilova fotka
strawbery a aj miska zelam vam vela stasticka v manzelskom zivote aby sa vam darilo vo vsetkom tesim sa na fotecky
Odpovedať
Ahojte, ja prídem z dovolenky a už sa to to mihá manželkami. :-D to Strawbery a Miska_kac: želám Vám spokojný manželský život a veľa šťastia a lásky! :-) Pomôžete mi radami, keď sa na Vás obrátim? Strawbery hlavne s tebou by som sa možno aj stretla osobne, keďže si mala svadbu vo Valči a možno aj ja by som to tam urobila.
Odpovedať
Profilova fotka
buckuliakova aj ja som mala svadbu vo Valci, tak ak chces potom sa pytaj.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte a dakujem,no a gratulujem Miška..............tak,mám to za sebou a je mi to lúto teraz,fotky budú koncom týždna,DVD som mala mať už doma,ale kedže nás kameraman aj fotil,tak bude to až koncom týždna.Boli sme sa fotiť v Hviezdoslavovom parku,ale aj vo Valči a budú to pekné fotky.Momentálne som v štádiu stahovania sa,tak len občas sem zavízam kým sa nedostahujem-tak koncom týždna a potom odpoviem na všetky otázky a Silvi,pýtaj sa na všetko-môžme sa aj stretnúť a máš tu dve čo svadbovali vo Valči,tak budú zodpovedané všetky otázky.zatial pekný den prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem babule, už som dala nejake fotočky a aj ja tebe blahoželam nika tešim sa na fotky
Odpovedať
Miska nadhera, krasny pohodovy parik. Bola si nádherná, prosím ťa kde ste sa fotili pri Šútove inde ma nenapadá. Krása a ten potápač nemal chybu-originalita. Blahoželám a krásne spoločné kroky do života. Trochu vám závidím, že máte po tom. A zároveň sa náš deň aj teším.
Odpovedať
to Miska_kac: nááááádhernéééé fotky. Bola si prekrásna nevesta. Ešte čakám na fotky tvojej výzdoby, myslím, že ty si sa rozhodla pre fialovo-čiernu kombináciu. :-) ten potápač nemá chybu... :-D Ešte raz veľa šťastia.
Odpovedať
Profilova fotka
ty jo Miška.........tak toto mi skoro dych vyrazilo-za modelka s teba a ten prirodzený úsmev-to keed uvidíte moje usmievanie sa-fotograf mi zakaždím musel hovoriť ,,Nika chichi,, :-D ........no a ten potápač,riadna sranda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ano su neuveritelne bombove. Nikuska neviem sa dockat aj tvojich. Ako pokracuje stahovanie. Kde teraz budes byvat? Budete sami, alebo u jeho rodicov?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj majka,dnes sme sa stretli na poste moj nastavajuci vam podrzal dvere aby sme mohli vojt ale kedze sa nepozname tak dobre neozvala som sa ale ste strasne zlati...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak ja som trochen spomalená, až teraz som pozrela fotky...sú krásne. Mišku som dnes dva razy stretla v meste, takže som od tej najpovolanejšej dostala info, že už sú tu ;-) Miška dodatočne blahoželáááám....aj tebe Nika, ale ešte mi tvoje fotky chýbajú ku šťastiu :-D Tinea prajem, nech všetko dobre dopadne...má byť krásne, dúfam že nebudete mať ale až príliš horúco (v Stavoindustrii sa zle vetrá ]-( ) Majka a ty ako sa máš?
Odpovedať
ahojte babyyyyy.. tak sa po tyzdni aj ja hlasim.. v prvom rade blahozelam obom cerstvym paniam :) - v sobotu som na vas myslela, ake mate krasne pocasie - teda my sme boli v BB , ale predpokladam, ze aj tu bolo tak pekne.. miska: sexicaaaaaa.. fakt krasa, bez okuliarov vyzeras uplne inak... fakt klobuk dolu.. krasne. no ja som uz dnes oducila prve dve hodiny - no nie je to zatial bohvieco, ale tak aspon tie tri mesiace tomu dam sancu.. inak my cez predlzeny vikend sme boli na tom splave, bolo perfekt byt so starou firmou..aj ked druhu noc sme museli prejst so auta spat, lebo bolo len 5 stupnov!! no a splav samotny celkom fajn v sobotu, v nedelu sme presli len 30 m - potom sme sa vykotili v takom fakt silnom prude - no dopadlo to neslavne, samka nam unasala voda, co som sa po nom hodila, to ma stiahol prud dole, nakoniec nas drahy oboch chytil, no a az na brehu sme zistili ako sme sa pootlkali - nastastie samso v pohode, drahy buchance na nohach no a ja taku ranu na predkoleni, ze dovi.. dnes sa mi podarilo ako tak chodit... takze adrenalinovym sportom som dala zbohom a dufam, ze minimalne tento rok uz bolo urazov dost.. aj ked drahemu svietili ocka, ze ci to predsa len nejdem skusit splavit 8-( .. no pozdravujem vas a tesim sa na foto aj od niky..
Odpovedať
Profilova fotka
veslo drzkam ti silno palce, aby ti to vyslo podla tvojich predstav. Zoska, mam sa dobre, zacala som chodit na obchodnu akademiu na odbor cestovny ruch, nadstavba, tak som zvedava ako to zvladnem. Miska ano bez okuliarov si uplne ina.
Odpovedať
Profilova fotka
babulky dakujem pekne, vyzdoba nakoniec nebola až taka čierno biela pretože sme nič nezohnali a zabudla som ju aj nafotiť musim sa spytať szabovej či nema nejake fotky tak som dala aspon nejake ale bola pekna
Odpovedať
Cau Miska, tak uz mas po ? Neviem, preco ale ja som si myslela, ze to budes mat neskor napr. v septembri-oktobri. Vidim, ze vsetko vyslo podla planov a vyzdoba vyzera aj tak skvele, dobre ze si nezohnala nic cierne, tato farba sa mi viac paci a celkovo to vyzera nadherne ;-) Ste nadherny parik a vidiet, ze si si to krasne uzila a mala si velku radost z celkoveho dna :-D :-D Ani som ta nespoznala, taka super nevesticka, krasne satky a kyticka...zelam vela stastia a kvantum lasky na spolocnej ceste zivotom...nech sa vam splnia vsetky tajne sny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
radlinka dakujem si zlata no bez okuliarov som uplne ina viac mi vyniknú očí ......... a asi aj zmením štýl ličenia aby som sa manželovi viac páčila... ano veľmi somm si to užívala pri slube v kostole sme sa s manželom tak na seba zadívali až sme zabudli čo mame povedať ..... naozaj den ako z rozprávky splnil sa mi každý sen no a moja zlata švagrinka s mojim manželom mi pripravili super prekvápko idem do paríža .... tak to sa mi už asi splnili uplne všetky sny
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?